Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Światłowodowa promocja Orange

Światłowodowa promocja Orange

LuiN 8 Września 2016 11:34

2 6

Za sprawą promocji światłowód w super cenie, klienci wybierający Internet światłowodowy Orange mogą liczyć na sięgający 40-kilku procent rabat przez pierwsze 12 mies. trwania umowy.



Umowa podpisywana jest na 24 miesiące i łączy się z rabatami Orange Open Extra. Złożyć zamówienie, a także sprawdzić zasięg usługi można pod tym adresem.




Pobieranie Wysyłanie Pierwsze 12 mies. Kolejne 12 mies.
do 100 Mb/s do 10 Mb/s 39 zł 69 zł
do 300 Mb/s do 30 Mb/s 49 zł 79 zł
do 600 Mb/s do 60 Mb/s 69 zł 109 zł

Oferta obowiązuje do końca września.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange Światłowód | orange

w sumie: 32
  • 0

    13. ~mm  2016-09-08 13:16:53  host: 78-11-8-249.static.ip.netia.com.pl

    Ciekawe, że oferta nie obowiązuje na terenie kraju tylko w wybranych miejscowościach. Krakowa brak na liście miast gdzie obowiązuje ta promocja. To znaczy, że tylko niektóre miasta wybierają do promocji czy w Krakowie nie mają światłowodów?

  • 0

    14.  2016-09-08 13:21:15

    Dropbox u mnie całe 4 mbps.

  • 2

    15. ~.aj  2016-09-08 13:29:32  host: aawi77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja bym bral. Ale nie ma jak. Warszawa. Niby pieknie, cacy, ale Orange stanelo 8 lat temu na Neo 10 MBit, a inni dostawcy olali okolice. Czy Orange moglby gdzies opublikowac liste rejonow planowanych inwestycji FTTH, co by nie draznic ludzi ktorzy mieszkaja w reklamowanych miejscowosciach, a jakos swoich lokalizacji nie maja podpietych ?

  • 0

    17.  2016-09-08 13:29:58

    Ciekawa sprawa z tą listą miejscowości z dostępną jest promocją. Nie ma na niej Krakowa w którym jest FTTH, jest za to Bytom, który nie widnieje na żadnej mapie, liście miast z dostępnym światłowodem.

  • 0

    18.  2016-09-08 13:38:10

    @13 krakówek jest na szczególnych warunkach, tu orange-owskie max tylko 300Mb, żeby konkurencji nie zdławić, której tu i tak nie ma buhahaha.

  • 0

    19. ~  2016-09-08 13:57:26  host: 89-68-31-246.dynamic.chello.pl

    gdyby do pakiety z tv był moduł CI to biorę chętnie a tak to zostaje UPC!

  • 0

    20. ~pabloki  2016-09-08 14:07:20  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    dwie godziny temu zostawiłem numer , mieli oddzwonić w 28 sekund...

  • 0

    21. ~  2016-09-08 14:36:12  host: 188.146.130.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Pierwszy rok taniej, drugi drożej, a później automatyczne przedłużenie na 6 miesięcy lub podwyżka o ponad 100zł/mies...

  • 1

    22.  2016-09-08 14:41:51

    I znowu sakramentalne "DO". Czyli jak założą lejek 1 Mb/s to też będzie zgodne z umową?

  • 0

    23. ~adver  2016-09-08 15:09:09  host: 89-69-23-13.dynamic.chello.pl

    Gdzie można znaleźć listę miejscowości w których promo jest dostępne?

  • 0

    24. ~Skubi  2016-09-08 15:14:30  host: 212.160.172.86

    15. - aj
    Zasięg FTTH http://tlp.is/b2l też czekam. :(

  • 0

    25.  2016-09-08 15:14:40

    @23, adver - link masz w tekście przecież.

  • 2

    26. ~Red_tatulek  2016-09-08 15:23:19  host: v148.radom.k.pl

    A już myślałem, że znieśli tą opłatę dwadzieścia parę złoty za utrzymanie łącza. :-)

  • 0

    27. ~adver  2016-09-08 15:35:57  host: 89-69-23-13.dynamic.chello.pl

    @25, faktycznie , patrzyłem tylko na regulamin. thx

  • 0

    28. ~zbigniew  2016-09-08 15:47:31  host: 212.160.172.86

    @13 @18, Kraków, Rzeszów, Poznań i kilka innych miast to po prostu gminy regulowane, a te wszystkie promocje i 600 Mb/s są oferowane tylko na obszarach zderegulowanych (dziękujemy UKE)
    @26 w FTTH nie ma utrzymania łącza

  • 0

    29. ~rrrr  2016-09-09 00:15:52  host: host-89-230-176-59.gdynia-laczpol.mm.pl

    49zł za 100 z TV mogę dać , a tak kablówka tańsza (27zł za 80/20 + 9,99zł za TV z dekoderem HDD)

  • 0

    30. ~  2016-09-09 00:45:02  host: apn-31-2-32-9.dynamic.gprs.plus.pl

    @29
    zależy gdzie ta kablówka. Nie każdy ma tak dobrze. W Poznaniu najtańszy podstawowy pakiet TV to 30zł, a internet to 50zł za łącze 25/2,5Mb albo 70zł za łącze 150/15Mb z umową na 2 lata, bo jeszcze niedawno dawali za 70zł 50/2Mb. Konkurencji kablowej w zasadzie żadnej, bo Neostrada oferuje, aż 10Mb/1Mb, więc realnie pozostawało tylko LTE. Z tego powodu kablówka (INEA) nie musi dbać o klienta i poprawiać swojej oferty dlatego robią to raz na kilka lat w drodze wyjątku jak zostaną do tego zmuszeni. XXI wiek, miasto wojewódzkie, a mam wrażenie jakby to była wiocha zabita dechami ;)

  • 0

    31.  2016-09-09 19:15:47

    3. U mnie jest 112Mb/s przy setce.
    17. Oferta obowiązuje na rynkach zderegulowanych (czyt. tam gdzie jest rozwinięta konkurencja).
    Dodatkowo pozdrawiam wszystkich graczy - ping 4-8ms :) (w upc miałem 20 - 50ms).

  • 0

    32. ~Yeste  2016-09-12 13:03:53  host: n29-02-04.opera-mini.net

    Jest swiatelko w tunelu dla mojej miejscowosci - Pabianice. Orange podpisal porozumienie z wladzami w sprawie budowy FTTH na terenie miasta,wiec sa spore szanse na net w tej technologii !!!

  • 0

    33. ~FFTH  2016-09-12 15:16:40  host: do-atman.nettel.pl

    @Yeste Miasto miastem. Pytanie czy na Twojej ulicy akurat puszczą światło. Orange chwali się, że w Warszawie też ma położony światłowód, ale czy na każdej ulicy ? Szkoda, że dbają o miejsca gdzie przysłowiowy Kowalski ma dostęp do sieci, bo mieszka w bloku, ale już o tych, którzy mieszkają w domach zapomina.

Dodaj swoją opinię