Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczny prezent w T-Mobile

Świąteczny prezent w T-Mobile

Q! 14 Listopada 2011 11:22

0 0
Od 15. listopada w ofercie T-Mobile dostępna jest świąteczna promocja z laptopem Acer, modemem oraz grą komputerową w prezencie.

W promocji dostępny jest laptop Acer Aspire 5755G wraz z modemem oraz jedną z gier do wyboru, FIFA 12 lub The Sims 3. Szczegóły oferty przedstawia poniższa tabela.

   Bleconnect 99   Blueconnect 119 
 Abonament   99 zł   119 zł 
 Dla klientów T-Mobile   89 zł   109 zł 
Acer Aspire 5755 
+ prezent 
 299 zł   99 zł 
 Limit danych   5 GB   8 GB 



Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~Chłopak z wioski  2011-11-14 11:41:27  host: user-46-112-82-10.play-internet.pl

    4, Wiesz wolałbym wszystko za darmo, ale jak żaden operator nie daje tak, to muszę płacić lub nie korzystać z usług telekomunikacjnych.

  • 0

    6. ~  2011-11-14 11:42:07  host: z27-08.opera-mini.net

    Jak świąteczna oferta to powinni dodawać jeszcze film. Chyba wiecie o jaki film na świeta mam na myśli. :) /Marian

  • 0

    7. ~bart  2011-11-14 11:42:57  host: public26657.cdma.centertel.pl

    Z dużym prawdopodobieństwem 3 lata lub 30 miesięcy.

  • 0

    8.  2011-11-14 11:45:19

    biznes może wziąć na 24,30,36 miesięcy. klient prywatny tylko na 36. Mogli by rzucić do oferty przynajmniej jeden model 17'

  • 0

    9. ~Minion  2011-11-14 11:51:51  host: 87-205-253-253.adsl.inetia.pl

    ~8 pytanie tylko jak z popytem- domyślnie laptopy są dodawane do umowy z internetem mobilnym, a 17" laptop ciężko zaliczyć do grupy mobilnych urządzeń :) Ale kto, wie może coś jeszcze na święta się ciekawego pojawi w tym zakresie

  • -1

    10.  2011-11-14 12:01:41

    z innej beczki: od rana mam problem z internetem w komórce w Plusie - udało mi się raz połączyć ze stronką telepolis.pl i po chwili mnie rozłączyło i nie działa :/ to samo w mBank mobile (infrastruktura Plusa), czy ktoś z Was też ma problem z internetem w Plusie? Chyba mają jakąś awarię :/

  • 0

    11. ~Erowiec  2011-11-14 12:04:44  host: 193.193.70.93

    Idą święta więc ... "Kevin sam w domu" .... MASAKRA !

  • 0

    12. ~  2011-11-14 12:12:03  host: abvn211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~9 ogromna ilość klientów pyta o 17'. Pamiętaj, że T ma jeszcze w ofercie 10' i tablety. jak dla mnie 15,6 już nie łapie się pod sprzęt mobilny :D

  • 0

    13. ~  2011-11-14 12:13:45  host: 193.193.70.93

    Obecni klienci T-Mobile byli nie grzeczni i nie dostaną prezentów ... Mnie by ucieszyło np. wcześniej rozpoczynające sie NOCNE ŚCIĄGANIE np. od godziny 22.00 do 9.00 a w weekendy non stop i święta.

  • 0

    14.  2011-11-14 12:14:07

    Wprowadzili by 12 calowe netbooki z amd e-450

  • 0

    15. ~  2011-11-14 12:37:09  host: public10503.xdsl.centertel.pl

    Internet jest mobilny, a więc i laptop można zaliczyć do tego typu urzadzeń. Komputera stacjonarnego już zdecydowanie nie, bo nie możemy go zabrać ze sobą i podłączyć się do Internetu. Co do przekątnej to jeśli ktoś często gra na laptopie 17 cali będzie dla niego idealne.

  • -1

    16.  2011-11-14 12:47:07

    A oferty przedłużenia umowy z telefonem, a nie komputerem dalej takie, że ręce opadają. W tym kierunku mogliby wreszcie coś ruszyć.

  • 0

    17. ~  2011-11-14 12:52:03  host: public10503.xdsl.centertel.pl

    @16 a kto powiedział, że się nie ruszy :) Ruszy się, ruszy pewnie. Przecież do świąt jest jeszcze półtora miesiąca!

  • 0

    18. ~raq_t-mobile  2011-11-14 13:19:02  host: user-188-33-100-148.play-internet.pl

    umowa zdecydowanie na 30 mc-y cena nie jest 1zł ponieważ jest to trochę lepszy sprzet niż samsung rv511, który teraz dostepny jest w ofercie za 1zł.

  • 0

    19. ~raq_t-mobile  2011-11-14 13:19:32  host: user-188-33-100-148.play-internet.pl

    przepraszam 36mc-y!

  • 0

    20.  2011-11-14 13:37:52

    @17 nic sie raczej nie ruszy jak sie juz nie ruszylo. za miesiac to ludzie beda juz musieli te umowy miec przedluzone, albo zapomna, ze byli w TM.

  • 0

    21.  2011-11-14 15:17:21

    Wszędzie powoli rozpoczyna się atmosfera świąt. To bardzo obfity okres dla sieci, więc można spodziewać się czegoś ciekawego. T-Mobile zaskakuje poraz kolejny jakością i ceną :) ciekawie ciekawie...

  • 0

    22.  2011-11-14 15:38:58

    @21 czy ja wiem czy zaskakuje, te ceny juz byly. zmienili tylko urzadzenia.

  • 0

    23. ~Alexy  2011-11-15 11:46:46  host: 77-255-42-62.adsl.inetia.pl

    ~16 jak na zawołanie jest już oferta nielimitowanych smsów i mmsów do wszystkich w tmobile :D zapewne jest jeszcze trochę asów na święta tym bardziej, że na dobrą sprawę mamy dopiero połowę listopada!

  • 0

    24. ~jack  2011-11-29 23:46:39  host: 92.40.174.217.threembb.co.uk

    @23, w Heyah po doładowaniach dają ekstra usługi - pomijam tu darmowe nielimitowane w sieci po doładowaniu konta za 30zł, które dostaję zawsze. Te promocje wyglądają mi na mikołajkowe prezenty ;P

Dodaj swoją opinię