Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczny prezent od TELEPOLIS.PL

Świąteczny prezent od TELEPOLIS.PL

sirmark 23 Grudnia 2005 14:00

0 0

TELEPOLIS.PL i Mobile Entertainment Europe, producent gier komórkowych Gameleons, przedstawiają niesamowitą promocję! Od teraz, przez 24 godziny możecie pobrać najnowszą grę Java 3D Alpha Zone za symboliczną złotówkę!

Jesteście gotowi na zdrową porcję adrenaliny? Jeśli tak to wyślijcie SMS o treści JA.AZONE na numer 7116 i pobierzcie grę!

Gra dostępna jest na telefony:
Nokia: 3650, 3660, 6230, 6230i, 6600, 6630, 6670, 6680, 7610, 7650, N-Gage, N-GageQD,
Siemens: C65, CT65, CTX70, CV65, CX65, CX70, CXT65, CXV70, S65, SK65, SL65,
SonyEricsson: D750i, F500i, K300i, K500i, K600i, K700i, K750i, V800i, W800i, Z1010, Z800i.

Uwaga! Prosimy nie pobierać gry na inne telefony. Pobranie gry będzie niemożliwe lub jej szybkość działania będzie niewystarczająca.

Z racji świątecznego obciążenia sieci komórkowych, link z grą do ściągnięcia może dochodzić z opóźnieniem.




OPIS GRY

Pozbawiona systemów wczesnego ostrzegania skolonizowana planeta Ferrinox 9, została zaatakowana. Teraz obcy najeźdźcy mogą zdobyć bazy danych zawierające informacje i koordynaty innych zasiedlonych systemów. Jako jedyny ocalały członek korpusu obronnego planety musisz dotrzeć do Centrum dowodzenia, gdzie znajdują się bazy danych, i doprowadzić do eksplozji znajdującego się tam reaktora. Gra posiada rewelacyjną trójwymiarową grafikę, a dzięki dużej ilości schodów, wind i ramp masz swobodę ruchu niespotykaną do tej pory w grach na komórki. Dodatkowo czeka na Ciebie 6 różnych przeciwników, 4 rodzaje broni oraz rozległe poziomy. Łapcie za broń!

alphazone  splashm alphazone alphazone
alphazone alphazone alphazone

Inne gry mozna pobrać z naszego Centrum Rozrywki.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11.  2005-12-23 16:00:22

    50 minut minęło od wysłania i dalej nic :(

  • 0

    12.  2005-12-23 16:12:01

    pajorro: jak mogłeś... me serce krwawi. ;)

  • 0

    13.  2005-12-23 16:13:42

    Polan: jabler przyjmuje reklamacje dopiero po 24h na adres jabler@jabler.pl

  • 0

    14. ~Matt  2005-12-23 17:26:08  host: boz31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A tak BTW to na GOLu była taka sama gierka w tej samej cenie jakieś 2 tygodnie temu. Ale sam pomysł promocji jak najbardziej pozytywny!Czekamy na następne :-)))

  • 0

    15. ~qanto  2005-12-23 17:48:18  host: abne32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ja czekam juz ok godzinki i nic nie przychodzi... :-(

  • 0

    16.  2005-12-23 17:55:16

    Przepraszamy wszystkich za opóźnienia, ale gry na pewno do wszystkich przyjdą. Trochę niefortunnie wybraliśmy termin promocji, bo teraz sieci zapychają się z racji wysyłania świątecznych życzeń, itp.

  • 0

    17. ~nokia6230i  2005-12-23 19:00:24  host: abne246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kurcze no nie wiem ale wyslalem smsa o 15ej dostalem raport ze doreczono i nic. jest 19ta :-(....

  • 0

    18.  2005-12-23 19:25:13

    Ja tez czekam na gierke. Ale ufam Telepolis :D

  • 0

    19.  2005-12-23 19:27:07

    Bobb: cieszę się, że nam ufasz. :) My z tej promocji totalnie nic nie mamy, a serwer jablera chyba ogarnęła jakaś świąteczna gorączka i reaguje z niezłym opóźnieniem. Ludzie z jablera sa poinformowani i, według ich zapewnień, pracują nad problemem. Także jeszcze raz przepraszam za opóźnienie, które nie jest zależne od nas...

  • 0

    20.  2005-12-23 23:06:19

    sms wysłany ok19... jest 23... i nic raport przyszedl zaraz...

  • 0

    21. ~  2005-12-24 00:01:18  host: 193.69.116.50

    no ja tez czekam!

  • 0

    22.  2005-12-24 00:31:17

    Przecież to oczywiste, że gierka dojdzie na wigilię, jako świąteczny prezent :) ;)

  • 0

    23. ~sharky  2005-12-24 03:59:34  host: 121-9.espol.com.pl

    @damga: To sciagnij gierke na komputer i we wlasnym zakresie przeslij na komorke. Ja tak zrobilam - tez uwazam ze rozliczanie GPRSu w Erze to "rozbuj w bialy dzien".

  • 0

    24.  2005-12-24 11:21:00

    ja wyslalem wczoraj o 20 i nadal nic nie ma...jak znam zycie to pewnie juz nie dojdzie, na szczescie to tylko 1zl!

  • 0

    25.  2005-12-24 11:21:57

    sms wyslany o 18:00 jest 11:23 dnia nastepnego i nic ;(

  • 0

    26. ~Szyba  2005-12-24 12:01:37  host: tr226.internetdsl.tpnet.pl

    Panie Adminie!!! Mnie też nie przyszło...No i jestem nie zadowolony......
    Pzdr!
    Szyba

  • 0

    27. ~qanto  2005-12-24 13:56:48  host: ablz169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no juz nie dlugo bedzie doba od czasu jak wyslalem i nic. szkoda ze robicie ludzi w baloona ... :-(((

  • 0

    28.  2005-12-24 14:12:13

    qanto: bardzo nam przykro, że tak to odbierasz, ale rozumiem Cię. Niestety, nie mieliśmy wpływu na to, że system się przytkał od wczoraj do dzisiejszego południa. Jeszcze raz bardzo przepraszamy, a wyjaśnienia tej niemiłej dla nas i dla Was, czytelników, sytuacji zamieściliśmy w oddzielnym newsie.

  • 0

    29. ~WITO  2005-12-25 17:36:55  host: asz206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    GRA EXSTRA.WYSLALEM I PO 2 MINUTACH MIALEM NA 6630.

  • 0

    30. ~lopu  2006-01-16 13:31:49  host: ph239.legnica.sdi.tpnet.pl

    a ja nie mogę przejść ostatniej planszy pomocy wszystko już ponaciskałem pomocy!!!

Dodaj swoją opinię