Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczny Pakiet 50 MMSów w Idei

Świąteczny Pakiet 50 MMSów w Idei

sirmark 8 Kwietnia 2004 12:59

0 0

W dniach 7 - 19.04.2004 r. abonenci sieci Idea mogą skorzystać ze specjalnej promocji Świąteczny Pakiet MMS. Pakiet zawiera 50 MMS-ów i kosztuje 9 zł bez VAT (10,98 zł z VAT). Oferta jest dostępna dla planów taryfowych Idea i Idea dla Firm. Po zakupie Pakietu wysłanie MMS-a kosztuje 22 gr. z VAT.

Jak aktywować usługę Świąteczny Pakiet 50 MMS?

Wystarczy:
* wysłać SMS-a z komendą AKT 50MMS na numer 7974 (koszt: 9 zł / 10,98 zł z VAT) - Świąteczny Pakiet 50 MMS zostanie aktywowany od następnego dnia,
* zadzwonić do Biura Obsługi Klienta pod bezpłatny numer *22 - usługę aktywuje konsultant,
* odwiedzić najbliższy salon firmowy sieci Idea lub udać się do Telepunktu
Aby sprawdzić ilości MMS-ów do wykorzystania w Pakiecie należy wysłać SMS o treści MMS na numer 333 (koszt: 0,24 zł / 0,29 zł z VAT).

MMS-y w specjalnej cenie mogą zostać wykorzystane w okresie 7 - 19.04 2004 r., a po tym terminie przepadają.

Po wykorzystaniu MMS-ów z Pakietu Świątecznego koszt kolejnych MMS-ów jest zgodny z obowiązującym cennikiem PTK Centertel - 1 zł bez VAT (1,22 zł z VAT).

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet