Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczny konkurs rozstrzygnięty!

Świąteczny konkurs rozstrzygnięty!

WitekT 24 Grudnia 2005 15:00

0 0

sfc logoKto był grzeczny i dostał Samsunga pod choinkę? Kto zasłużył na jeden z zestawów składających się z polaru, smyczy do kluczy i podkładki pod mysz, którą Samsung ufundował dla 10 ciekawych wypowiedzi? Wszystko już jasne - świąteczny konkurs TELEPOLIS.PL rozstrzygnięty!



Konkurs okazał się trochę trudniejszy niż ostatnio. Napłynęło 191 odpowiedzi, z czego 122 były prawidłowe.

Samsunga SGH-E350 dostał Marcin Mach z Gdańska. Gratulujemy!

Oto zwycięska odpowiedź Marcina na pytanie otwarte, które brzmiało: Z jakimi cechami kojarzą Ci się telefony Samsunga?




Antenki, muszelki, krągłości,
I dużo innych cudności.
CEBITY, szmery, bajery,
Wygodnie się stuka numery.
Jest zawsze miejsce na smyczkę,
I polifoniczną muzyczkę.
Wyświetlacz kolorowy,
Aparat zawsze gotowy.
Choć Samsung nie jest wieczny,
Używa się go bajecznie,
Gdy chcesz mieć telefon świeży,
Samsung jest cool, jest jazzy!



Jeden z 10 zestawów otrzymują:
Jakub Filipowicz z Chrzanowa,
Maksymilian Kurzep z Brzeźca,
Mateusz Bautrel ze Świdnicy,
Maciej Frąckowiak z Poznania,
Waldemar Bator z Dąbrowy Górniczej,
Bronisław Turek z Warszawy,
Łukasz Hanik z Oświęcimia,
Mateusz Adamczak z Wrocławia,
Filip Kalandyk z Gdańska,
Piotr Andrzejewski z Olsztyna.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane zaraz po Nowym Roku.

Tych, którzy teraz nie wygrali, pocieszamy - niedługo nowy konkurs! :-)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22.  2005-12-24 15:21:52

    No niezły wierszyk wymyślił. A nie dałoby się jeszcze nicków napisać??

  • 0

    23.  2005-12-24 15:23:09

    mol80: może niektórzy chcą pozostać w pewnym sensie anonimowi... Jak będą chcieli, to sami napiszą. Ja z tej listy kojarze 3-4 nicki u nas na forum. :)

  • 0

    24.  2005-12-24 15:23:34

    Fajna rymowanka! Nic tylko pozazdroscic autorowi :) Gratuluje jeszcze raz!

  • 0

    25.  2005-12-24 15:24:15

    Heh poprostu jestem strasznie ciekaw zwycięzców :D

  • 0

    26.  2005-12-24 15:49:36

    gratuluje choc nic nie wygrałem ;(
    fajny wierszyk zwycięzcy :P

  • 0

    27.  2005-12-24 15:50:06

    a co Saracen-PICIA wygrał???? wow!!! jestem w 10 tce!!!

  • 0

    28.  2005-12-24 15:51:54

    SARACEN jest w dziesiatce!!!!!hura!!!!!
    ps.Modlnica

  • 0

    29.  2005-12-24 16:08:21

    Witam wszystkich, dziękuję za nagrodę oraz za wyrazy gratulacji od wszystkich moich sympatycznych rywali i obserwatorów. W sumie do końca nie wierzyłem, że wygram cokolwiek, więc tym milej się siada do Wigilii.

  • 0

    30.  2005-12-24 16:10:28

    Aha, bo tutaj funkcjonuję pod nickiem. To ja pisałem - Marcin Mach

  • 0

    31. ~Joe  2005-12-24 16:16:47  host: 82.160.146.132

    Dzięki, będzie mi się fajnie chodziło w firmowym polarku. Szkoda ze K700 nie ma miejsca na smyczkę;)

  • 0

    32.  2005-12-24 17:03:23

    Łeeeee... Nawet długopisu nie dostaną przegrani?

  • 0

    33. ~piotrz  2005-12-24 18:52:44  host: 116.60.rev.vline.pl

    od początku wiedziałem że nic nie wygram :-(

  • 0

    34.  2005-12-24 19:02:14

    piotrz: głowa do góry! Niedługo następny konkurs, a w nim kolejna szansa przełamania złej passy. :)

  • 0

    35.  2005-12-24 19:20:22

    Joe - k700 ma miejsce na smyczkę :) obok wejścia na ładowarkę :) Wystarczy pokrywkę baterii zdjąć i jest specjalny zaczep :]

  • 0

    36. ~Dadii  2005-12-24 22:21:34  host: proxies.inter-c.pl

    WoooW xD Nic nie wygrałem :) HeHe Gratuluje zwycięzcy :* A jaa za to dostałem super prezencik na gwiadke SN K700i :D więc mój stary S C100 na rente idzie ;D Wesołych Świąt życzę :***

  • 0

    37.  2005-12-25 19:58:47

    jee wygrałem,,, super fajny konkurs,,, tylko szkoda że nie telefon,,,ale cuż może kiedyś,,,mogli by to gdzieś opublikować!!!

  • 0

    38.  2005-12-26 02:20:51

    no niestety mi też się nie poszczęściło.... szkoda.... tym nie mniej nie zmienia to faktu, że tego typu konkursy to fajna sprawa, oby tak dalej:) tylko mogłyby być jakieś nagrody pocieszenia...:)

  • 0

    39.  2005-12-27 22:33:43

    Gratulacje. To nie moj rok:) Ale na szczescie juz niedlugo sie konczy:P

  • 0