Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczny 1 grosz za minutę w Ipfonie na Wyspy

Świąteczny 1 grosz za minutę w Ipfonie na Wyspy

WitekT 30 Marca 2007 13:44

0 0
Przez dwa dni Świąt Wielkanocnych (8-9. kwietnia), rozmowy z sieci Ipfon na numery stacjonarne Wysp Brytyjskich (Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia) będą kosztowały tylko 1 grosza za minutę.

Tym samym Ipfon kontynuuje akcję świątecznych rozmów z bliskimi z Wielkiej Brytanii za 1 grosza, zainicjowaną podczas ubiegłorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Z szacunków wynika, że zagranicę do pracy wyjechało około 2 mln Polaków. W sieci Ipfon, Wielka Brytania to po Niemczech najbardziej popularny kierunek międzynarodowy.

Więcej szczegółów na stronie www.ipfon.pl.


Źródło tekstu: Ipfon     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet