Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne zestawy Tak Tak

Świąteczne zestawy Tak Tak

sirmark 2 Grudnia 2005 17:36

0 0

Trwa świąteczna promocja Tak Tak. Wśród choinkowych propozycji znajdują się między innymi atrakcyjne zestawy z telefonami z koloryzowanym wyświetlaczem: Sagem myX1-2 TRIO i Alcatel OT-E159, wraz z promocyjnym uzupełnieniem konta.

Każdy z zestawów kosztuje 149 zł. Klient otrzymuje w nim telefon za 99 zł brutto. Na początek dostaje również 5 zł brutto do natychmiastowego wykorzystania na rozmowy lub SMS-y. Po wykonaniu pierwszego połączenia (nie później niż do 8. stycznia włącznie), nastąpi promocyjne doładowanie konta kwotą 45 zł brutto. O doładowaniu użytkownik zostanie poinformowany SMS-em. W sumie Tak Tak oferuje swoim użytkownikom 50 zł brutto w prezencie.

Świąteczna propozycja to również 2 x Tak Tak na Mikołaja. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z tej promocji, jeśli doładują konto w ciągu siedmiu dni od daty wykonania pierwszego połączenia. Otrzymują wówczas w prezencie premię równą wartości doładowania. Promocję mogą też aktywować obecni użytkownicy Tak Tak w sieci Era, doładowując konto swojego telefonu dowolną kwotą. Jeśli zrobią to ponownie w ciągu siedmiu dni, wartość drugiego doładowania wzrośnie o 100%. Wartość na koncie może zostać podwojona nawet o 500 zł, czyli o kwotę maksymalnego doładowania w Tak Tak. Świąteczną premię klient może wykorzystać dzwoniąc lub smsując we wszystkich kierunkach.
Wszyscy klienci Tak Tak-a nadal mogą korzystać również z pakietów tanich minut oraz wybrać do 5 numerów w sieci Era i na stacjonarne, z opłatą 19 gr brutto za minutę.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2005-12-03 04:26:55

    to oferta jest super i nawet ciekawsza niż większość ofert abonamentowych :( - tylko ja jakoś nie lubie prepaida :]

  • 0

    2. ~pitus  2005-12-03 15:08:17  host: 12.nat.ino.tvknet.pl

    ale beznadziejna oferta ale co sie dziwic to jest era tak-tak lepsza oferte w telefonach na karte mam pop

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-117-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.