Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne telefony TakTaka

Świąteczne telefony TakTaka

WitekT 15 Listopada 2006 12:25

0 0

W TakTaku pojawiły się nowe, ciekawe zestawy z telefonem.



Nowe telefony w ofercie to:
Samsung SGH-X160 za 289 zł,
Alcatel OT-E801 za 319 zł (karta 128MB i MP3),
Nokia 2610 za 329 zł,
Motorola V235 za 249 zł (aparat).


Obniżono także cenę Sagema my101X - ze 129 zł do 99 zł.


Wszystkie ceny brutto (z VAT). Więcej szczegółów w dziale Promocje.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~Doktor  2006-11-15 14:01:10  host: actl2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I dla tego pewnie dali za tą cenę do Tak Taka bo się nie sprzedawała.

  • 0

    10. ~slager  2006-11-15 14:01:43  host: bvb242.internetdsl.tpnet.pl

    na stronie ery nie widze tej motoroli :(

  • 0

    11. ~leon  2006-11-15 14:03:53  host: uwm-a005-171.uwm.edu.pl

    Zalosne z tym podzialem na damskie i meskie telefony!!! Doktor, czy z tego powodu, ze bedziesz mial tel. z klapką, zmniejszy Ci sie stopien "Machismo"??? :-))) Jesli fon jest dobry, to lepiej sie martwic, aby rozmowy byly tanie, a nie pisac o takich bzdurach...

  • 0

    12.  2006-11-15 14:03:54

    właśnie, jak na oferte na karte, bez cyrografu to jest tanio.I korzystając sa dogodne warunki, a można zawsze przerwać doładowywania, zaś telefon pozostaje.

  • 0

    13. ~dd  2006-11-15 15:16:42  host: atm234.internetdsl.tpnet.pl

    w mediamarkt ten samsung jest za 269... bez simlocka... nie ma to jak promocja ;)

  • 0

    14. ~dt  2006-11-15 15:19:52  host: wap.plusgsm.pl

    Najciekawsza jest ta motka. Najtanszy fon z edge.

  • 0

    15. ~Aster  2006-11-15 15:20:33  host: pxgot.srv.volvo.com

    Alcatel nędza? Ma mp3 i karty pamięci.

  • 0

    16.  2006-11-15 15:27:21

    oferta jest niezła, z pewnością lepsza od popa.

  • 0

    17.  2006-11-15 15:31:45

    ciekawy ten alcatel ale to alcatel jakos nie mam zaufania do tej marki

  • 0

    18. ~asx34  2006-11-15 15:40:26  host: ahq149.internetdsl.tpnet.pl

    Ten alcatel jest swietny do MP3. Jezeli go ktos nie widzial to nie rozumiem czemu go komentuje

  • 0

    19.  2006-11-15 15:52:35

    lipny jest niby kraty pamieci i mp3 ale slaby wyswietlacz i brak aparatu

  • 0

    20. ~Smark z nosa  2006-11-15 15:57:37  host: w3cache1.icm.edu.pl

    dobre tele

  • 0

    21. ~Aster  2006-11-15 16:12:51  host: pxgot2.srv.volvo.com

    Nie każdy potrzebuje aparatu w tel - szczególnie jeśli ma to być VGA - znam wiele osób, które mają aparat w tel a w ogóle z niego nie korzystają.

  • 0

    22. ~Hotman  2006-11-15 16:34:08  host: ogorek.akron.net.pl

    Sie zdecydujcie się, bo w dziale promocja ta motka kosztuje 349 a nie 249. Gdzieś jest błąd!

  • 0

    23. ~sharky  2006-11-15 16:37:08  host: 121-35.espol.com.pl

    Motka v235 za 250zl?! Za ta cene nawet mi simlock nie przeszkadza. Mam nadzieje, ze nie bedzie to tylko wirtualny zestaw.

  • 0

    24. ~bart4004  2006-11-15 17:17:18  host: ayn133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    alcatel robi ci za mp3 i telefon typu nokia 2600

  • 0

    25. ~Dina  2006-11-16 00:01:37  host: p09-03.opera-mini.net

    W zupełności zgadzam się z Leonem. Mnie również irytują podziały na telefony damskie i męskie. Jestem kobietą (wierzcie mi na słowo ;) ) ale nie trawię żadnych klapek, skrzydełek, puderniczek,czy jak to się tam nazywa. Nigdy czegoś takiego nie kupię. Czy to,że marzę o Nokii E61 pozbawia mnie kobiecości? Wątpię. Nie mierzę ludzi kategorią posiadanego telefonu. Pozdrawiam panie lubiące cegłofony ;)

  • 0

    26.  2006-11-16 01:29:39

    no rzeczywiście motka droższa na stronie ery o 100zł

  • 0