Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Plusa - oficjalnie

Świąteczne statystyki Plusa - oficjalnie

WitekT 27 Grudnia 2006 14:46

0 0
W okresie tegorocznych Świąt, od 23. do 26. grudnia, klienci Plusa wysłali około 175 mln SMS-ów i prawie milion MMS-ów.

To niemal dwukrotnie więcej niż przed rokiem. Liczby te nie obejmują MMS-ów i SMS-ów wysłanych z aplikacji, np. z bramek SMS-owych, ani też wiadomości otrzymanych przez klientów Plusa. Najwięcej SMS-ów - około 77 mln - wysłano w Wigilię. Tego dnia między godziną 14 a 15 użytkownicy wysyłali 2,3 tys. SMS-ów na sekundę.

Zeszłoroczne statystyki Plusa z okresu Świąt podaliśmy w tej wiadomości, tegoroczne Orange w tej wiadomości, a Ery - w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~dt  2006-12-27 15:06:58  host: wap.plusgsm.pl

    W koncu bez sciemy wysylano-odbieranej. Eski chodzily b. dobrze. Zero opoznien czy to z telefonu czy z miasta skad wyslalem najwiecej.

  • 0

    2.  2006-12-27 15:32:55

    W tym roku sie wyjątkowo wszyscy operatorzy postarali, w wigilie wyslalem 20 smsow do różnych siecii nie bylo najmniejszych opóźnień (ja mam abo w Plusie)

  • 0

    3.  2006-12-27 16:00:32

    a kogo to obchodzi;-)?

  • 0

    4.  2006-12-27 17:09:29

    A mnie. ;)

  • 0

    5. ~blom  2006-12-27 17:29:07  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    a mnie nie

  • 0

    6. ~  2006-12-27 17:46:28  host: dzo161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mnie obchodzi, widac po tych liczbach ze skoro smsow wiecej a jakosc wysylania lepsza a moze lepiej bezproblemowa, tzn ze operatorzy wyciagaja wnioski z lat poprzednich, a to chyba dobrze. A jak kogos nie obchodzi, to po co wogole wchodzi na ten temat? Wystarczy pominac... Ale najwyrazniej jednak obchodzi

  • 0

    7.  2006-12-27 18:23:54

    WitekT super robota :) jak napisał 1 bez ściemy, bez bramek sms-owych i tak dalej.

  • 0

    8. ~tomjg  2006-12-27 20:04:49  host: xdsl-335.jgora.dialog.net.pl

    zobaczymy co bedzie z łącznoscia w sylwestra ok północy!!! znowu zalicza zwieche!!

  • 0

    9.  2006-12-27 21:44:12

    tomjg: Wszyscy zaliczą zwiechę! W całej Europie

  • 0

    10. ~mirekb  2006-12-27 22:12:01  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    jak ktos mial iplusa w dniach od22do dzis zawiechy tzn ze w plusie od lat wszystko stoi w miejscu,maly rozwoj a btsy tak obciazone transmisja danych ze szkoda gadac..dlatego w regulaminach pisze ze za kazdy dzien zwloki przysluguje mi odszkodowanie 1/30 sredniego mies uzycia z 3 ostatnich mies za kazdy dzien w przerwie swiadczenia uslugi wiec wniosek jest jeden:latego sie slabo rozwija umts bo ta siec tyle nie utrzyma..ten news mnie tylko w tym utwierdza..nic wiecej.to wystarczy..a te silnie dyskusyjne zapewne dane calej naszej3 zawyzone i niedoprecyzowane.era lacznie..?Polska.

  • 0

    11.  2006-12-27 23:42:22

    btw zauważyłem ciekawą rzecz przy wysyłaniu smsów - nie tylko w Wigilię. Mam Simplusa, wysyłam czasem smsy do znajomych w Australii - dochodzą szybciej niż wysyłane do Ery czy do Orange :o

  • 0

    12.  2006-12-28 00:51:54

    *lapetti Myśle że to dobrze odzwierciedla sytuację technologiczną pozostałych opów;D ja też z plusem nie miałem żadnych opóźnień za to era i idea do 4 godzin...

  • 0

    13.  2006-12-28 08:14:03

    Przyznam, że wysłałem życzenia w dwóch seryjnych esemesach :-) Nie, nie standardowe jakieś otrzymane od kogoś, sam przygotowałem dla dwóch grup odbiorców. Około 25 bodaj łącznie. Powiem, że np. jeśli miałem 15 w jednej "paczce" to raporty dostarczenia do Plusa przychodziły zanim piąty został wysłany (czyli w ciągu kilkunastu sekund), natomiast raporty z Ery i Orange przyszły po godzinie najwcześniej...

  • 0

    14. ~jojo  2006-12-28 15:15:33  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    A ja mam o zupełnie odwrotną sytuację w Erze. I co z tego? Czy mam rozumieć, że to "dobrze odzwierciedla sytuację technologiczną pozostałych opów" (Plus i Orange)?

  • 0

    15. ~observator  2006-12-30 09:21:55  host: nat-39.wolomin.net

    U mnie też w Pluie wszystko szło błyskiem, od ręki doręczone. A znajomi z orange kleli, bo ich smsy dochodziły z 3-4 godzinnym opóźnieniem a mmsa w ogóle nie mogli wysłać!

  • 0

    16.  2007-01-02 05:15:22

    WitekT: a ile SMS/MMSow wyslano przez mBank Mobile? ;)))))))

  • 0

    17. ~synia  2007-01-03 10:42:24  host: abns85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja ma simplusa i nie mazekam ani w śieta ni w sylaka niemiała zdnego kłopotu z dzwonienie i wysyłaniem a korzystała oporowo z telefonu była mile zaskoczona z postępów simplusa na te święta sylwka psus numer 1

Dodaj swoją opinię