Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Plusa

Świąteczne statystyki Plusa

Q! 27 Grudnia 2011 14:25

0 0

Od 23. do 26. grudnia włącznie, klienci Plusa wysłali ponad 2,3 mln wiadomości MMS (wzrost o 52%) i ponad 312 mln wiadomości SMS (spadek o 7%).

Najwięcej wiadomości SMS - ok. 128 mln - wysłano w Wigilię. Tego dnia między godziną 15:00 a 16:00 użytkownicy sieci wysyłali ponad 12 mln takich wiadomości.




Największe nasilenie w wysyłaniu wiadomości multimedialnych również miało miejsce w Wigilię (1,2 mln sztuk). Tego dnia między godziną 15:00 a 16:00 użytkownicy sieci wysyłali prawie 126 tys. wiadomości MMS.

W roku poprzednim w analogicznym okresie klienci wysłali ponad 336,8 mln wiadomości tekstowych oraz 1,52 mln wiadomości multimedialnych.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~tomek  2011-12-27 15:23:32  host: user-46-112-147-92.play-internet.pl

    Chora polityka Plusa z ograniczaniem swoim szanownym klientom korzystania z SMSów wychodzi? Jest jakieś oficjalne info czemu nie można np aktywować 6 pakietów SMS w ciągu miesiąca w niektórych taryfach? Bo Orange np wyłączając tam jakiś pakiet minut przynajmniej zabajerował z czerwonymi lampkami na BTSach...

  • 1

    2.  2011-12-27 15:39:34

    ludzie pewnie więcej dzwonili, dlatego smsy trochę spadły. Szkoda że nie podali ile min wydzwonionych.

  • -1

    3. ~sintesi  2011-12-27 16:02:35  host: 178-36-103-131.adsl.inetia.pl

    Ilość SMS, MMS wysłanych przeze mnie: 0. Nie lubię świąt. Dzwonić - dzwoniłem, bo miałem taką potrzebę... nie z życzeniami...

  • 0

    4.  2011-12-27 16:28:59

    Dziwny jest duży zanotowany wzrost co do wiadomości MMS. W końcu Plus to jedyny operator, w którym nie są one wliczone w abonament.

  • 0

    5.  2011-12-27 19:39:28

    @4 - pakiety mms do przedluzanych umow daja znac o sobie. 1 sms = 1 min a to czesto jest nielimitowana rozmowa a mms daja w pakiecie w takiej ilosci ze lepiej wyslac niz smsa.

  • 0

    7.  2011-12-27 20:06:32

    @5, owszem, ale pakiet 300 MMS-ów miesięcznie, o którym mówisz, obowiązuje tylko do Plusa :).

  • -2

    8. ~  2011-12-27 20:10:51  host: t13-15.opera-mini.net

    Nawet mi się wydaje że Plusu które w moim t9 zresztą występuje mogło by dodać temu słowu innego wydźwięku, że mamy tu na myśli nazwę firmy, imię własne a nie że chodzi o jakieś dodawanie (np liczb)że mamy na myśli coś dużego (jak hotelu) a nie małego + (jak fotela)

  • -2

    9. ~  2011-12-27 20:12:45  host: t13-15.opera-mini.net

    Zresztą lepiej brzmi plusu niż polkomtelu

  • 0

    10.  2011-12-27 22:54:01

    W 2009 roku z Plusa uciekło 834tys.prepaidów, w 2010 roku - 795tys. W 2 lata uciekło ponad 1,6 mln prepaidów:) Mistrzowie! Czekam z niecierpliwością na dane 2011:)

  • 0

    11. ~  2011-12-27 23:04:57  host: 89-72-234-152.dynamic.chello.pl

    Ciekawe jak to wygląda u dostawców internetu stacjonarnego? Czy są drastyczne zmiany w ratingu związane z wprowadzeniem ofert świątecznych

  • 0

    12. ~malutka  2011-12-28 08:14:35  host: 83-238-164-231.ip.netia.com.pl

    kamil_K mms sa w kazdym abonamencie w plusie (300mms) i w miksie dostajesz 2000 mms , oczywiscie sa to mms do plusa :)

  • 0

    13.  2011-12-29 17:01:21

    do #1 w 36i6 jest za 5 zł nieograniczona liczna SMS-ów w Plusie :)

  • 0

    14. ~  2011-12-29 23:03:40  host: 89-72-234-152.dynamic.chello.pl

    Plus ma pakiety telewizyjne, prawda? Jeżeli Tp ma pakiety N w ofercie Funpack, to w takim razie plus - cyfrę plus albo cyfowy polsat, czy nie?

  • 0

    15. ~lemur  2011-12-30 21:14:52  host: 77-253-195-57.adsl.inetia.pl

    @11, pewnie są to dane niemierzalne, ale w swoich statytykach T podało, że w święta transmisja danych wzrosła o 100%. @13, w Heyah za 9zł jest 1000 smsów do wszystkich sieci. @14, w PTC też są pakiety telewizyjne, ostatnio był tydzień za darmo. Chyba wszyscy operatorzy mają już tv.

  • 0

    16. ~afewf  2012-01-03 09:03:46  host: aase199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I to wszystko pewnie smsy w pakiecie darmowe hehe ale zarobili.........

Dodaj swoją opinię