Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Plusa

Świąteczne statystyki Plusa

LuiN 27 Grudnia 2010 11:53

0 0

Od 23. do 26. grudnia włącznie, klienci Plusa wysłali ponad 1,5 mln wiadomości MMS (spadek o 9,65%) i ponad 336,8 mln wiadomości SMS (wzrost o 6,43%).

Najwięcej wiadomości SMS - ok. 135,5 mln - wysłano w Wigilię. Tego dnia między godziną 15:00 a 16:00 użytkownicy sieci wysyłali ponad 12,56 mln takich wiadomości.

Największe nasilenie w wysyłaniu wiadomości multimedialnych również miało miejsce w Wigilię (761 tys. sztuk). Tego dnia między godziną 15:00 a 16:00 użytkownicy sieci wysyłali ponad 75,6 tys. wiadomości MMS.




W roku poprzednim w analogicznym okresie klienci wysłali ponad 316,46 mln wiadomości tekstowych oraz 1,683 mln wiadomości multimedialnych.

Zobacz: tegoroczne, Świąteczne statystyki Orange.
Zobacz: zeszłoroczne, Świąteczne statystyki Orange, Play i Plusa.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2010-12-27 12:08:44

    osobiście nie używam MMS :D

  • 0

    2. ~  2010-12-27 12:14:54  host: 83-238-231-76.adsl.inetia.pl

    osobiście nie używam SMS/MMS :D

  • 2

    3. ~dkj  2010-12-27 12:15:48  host: public-gprs105795.centertel.pl

    Masz iPhone'a? ;)

  • -1

    5.  2010-12-27 12:35:57

    No to już wiadomo czemu sms z Play dochodziły średnio w 24H :)

  • 0

    6. ~  2010-12-27 12:47:37  host: p14-03.opera-mini.net

    Też nie wysyłam mms, no może się zdarzy raz na pół roku więc kto te miliony wysyłał? Plus jest najdroższy więc tym bardziej dziwi rozrzutność klientów :D

  • 0

    7.  2010-12-27 12:49:21

    ja natomiast wysyłałem tylko wiadomości MMS z życzeniami.

  • 0

    8. ~pino inowroclaw  2010-12-27 12:58:29  host: v04-16.opera-mini.net

    ciekawe jak to wyglada w play

  • 0

    9.  2010-12-27 13:19:29

    Z upływem lat coraz mniej wysyłam smsów ,a mmsów prawie wcale. Za to wolę raczej zadzwonić i normalnie złożyć życzenia. Chociaż, jeśli ktoś do mnie napisze, to z reguły odpisuję.

  • 0

    10. ~  2010-12-27 13:23:34  host: ip-94-42-50-218.multimo.pl

    Chyba ludzie zaczynają powoli iść po rozum do głowy i rezygnują z wysyłania SMSów. 10%-owy spadek to sporo. Przez to głupie zapchanie sieci nie mogłem zrealizować w święta przelewu wewnętrznego, bo nie dochodziły do mnie SMSy z kodami jednorazowymi.

  • 0

    11. ~nigdy więcej Orżnąć  2010-12-27 13:32:54  host: 212.160.239.131

    Całe szczęście że są SMSy! w te święta niektórzy... otzrymali Nokię c5 pracującą w orange i ku swojemu zdziwieniu zostali po niedługim czasie od pierwszych zachwytów zaskoczeni zniknięciem środków z rachunku! okazało się, że telefon jest domyślnie ustawiony do ukrytego łączenia się z operatorem/usługami. Zamiast statystyk polskiego Plusa, lepiej podajcie ile operator francuski zarobił na tym wywijasie! po trzech dniach mogę powiedzieć że co najmniej 3 znane mi osoby doświadczyły tego problemu.

  • 0

    12. ~nigdy więcej Orżnąć  2010-12-27 13:35:01  host: 212.160.239.131

    dodam że z karty POP zniknęły wyłacznie załadowane pieniądze w niezatrważającej kwocie, jednak dla tych którzy mieliby użytkować sprzętu w abonamencie - gudlak!

  • 1

    13. ~Karol  2010-12-27 13:37:57  host: aeor182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja w tym roku również nie wysyłałem świątecznych MMSów choć uważam, że lepiej wysłać jednego MMSa niż kilka SMSów. Zwłaszcza jeśli się ma w Plusie (a jest to możliwe) pakiet MMSów do Plusa za 5zł miesięcznie, o wartości 1000zł. Wychodzi więc za 5zł - 2500 MMSów do Plusa. Pozdrawiam świąteczno-noworocznie :)

  • 0

    15.  2010-12-27 14:26:08

    Do najbliższych zawsze dzwonię w święta, na wierszyki nie mam czasu w ogóle ani tym bardziej chęci. Miałem wrażenie jednak, że sieć jest mniej przeładowana niż we wcześniejszych latach.

  • 0

    16. ~  2010-12-27 14:40:05  host: 77-255-153-51.adsl.inetia.pl

    Wysłałem kilka podwójnych sms z Play doszły w kilka sekund więc sieć się spisała. A tak w ogóle to bardzo mało wysyłam. W święta podniosłem statystyki lecz nie Plusowi. Ach ten Plus.

  • 0

    17. ~do 11,12  2010-12-27 15:28:00  host: public-gprs105795.centertel.pl

    Następnym razem weź sobie coś na androidzie ;) Lub olej smartphony bo chyba nie ogarniasz telefonu..

  • 0

    19. ~WJ  2010-12-27 19:46:04  host: 212.160.172.70

    nasza sieć ma lepsze statystyki

  • 0

    20. ~  2010-12-27 21:23:13  host: user-46-112-21-79.play-internet.pl

    Panie WJ, Pana sieć? A kim Pan jesteś?

Dodaj swoją opinię