Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Plusa

Świąteczne statystyki Plusa

WitekT 28 Grudnia 2009 14:23

0 0

Od 23. do 26 grudnia włącznie, klienci Plusa wysłali blisko 1,7 mln MMS-ów i 316 mln SMS-ów. Stanowi to wzrost o odpowiednio 30% i 12% w porównaniu do analogicznego okresu zeszłego roku.

Liczby te nie obejmują MMS-ów i SMS-ów wysłanych z aplikacji, np. z bramek SMS-owych, ani też wiadomości otrzymanych przez klientów Plusa.

Najwięcej SMS-ów - około 127 mln - wysłano w Wigilię. Tego dnia między godziną 15 a 16 użytkownicy sieci wysyłali ponad 12 mln SMS-ów.




Najwięcej MMS-ów - około 895 tys. - wysłano w Wigilię. Tego dnia między godziną 15 a 16 użytkownicy sieci wysyłali ponad 88 tys. MMS-ów.

Zobacz: tegoroczne, Świąteczne statystyki Orange i Play.
Zobacz: zeszłoroczne, Świąteczne statystyki Ery, Orange i Plusa.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2009-12-28 14:32:06

    Jak "kocham" otrzymywać życzeniowe rymowanki- wklejanki - widać społeczeństwo coraz bardziej idzie na łatwiznę. Cóż smutne i prawdziwe ale życzeniowe smsy to moim zdaniem żałosna forma komunikacji międzyludzkiej.

  • 0

    3. ~Marek  2009-12-28 15:01:27  host: eqj38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie wysłałem ani jednego SMSa, troche dostalem - ludzie ida na łatwizne - znajdzie na sieci jakiś wierszyk, wklepuje do tel, wyslij do wszysktich i zadowolny z siebie - ŻENUJĄCE. Ja uznaję tylko dwa sposoby przesyłania życzeń - klasyczny Kartka Świąteczna (moja żona zawsze przygotowuje cały zestaw) i drugi z użyciem telefonu który polega na zadzownieniu i złożeniu życzeń osobiście.

  • 0

    4.  2009-12-28 15:02:02

    Skoro w Wigilie poszło grubo ponad 100 mln smsów to ciekawe ile średnio wysyłają ludzie w zwykłe dni.. Jak myślicie 30%???

  • 0

    5. ~  2009-12-28 15:05:21  host: aant50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No niestety kartki świąteczne po woli znikają, łatwiej i szybciej wyłać takiego sms, niż napisać kartkę i iść na pocztę, te czasy już powoli mijają.

  • 0

    6. ~  2009-12-28 15:10:25  host: v08-11.opera-mini.net

    No ja wysłałem pare smsów z plusa bo mialem 50 darmowych smsów do wszystkich sieci więc ok 30 smsów wyslalem,ale na mmsy szkoda kasy . Ciekawe co będzie z Sylwestrem jak opóźnione będą smsy:)

  • 0

    7. ~mirekb  2009-12-28 15:12:58  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    ja nie wysyłam życzeń do nikogo bo z wszystkimi znajomymi wolę sie spotkac na żywo a wysyłanie oklepanych życzeń to brawura..z plusa wysłałem 4 mmsy do p4,doszły 2.

  • 0

    8. ~jass  2009-12-28 15:34:09  host: user-89-108-210-168.mobile.playmobile.pl

    U mnie Play sie zapchal zarowno na swoim i plusa pasmie na jakas godzine pozniej juz dzialal.

  • 0

    9.  2009-12-28 15:34:47

    Ja wysłałem mmsy z choinką w gifie, kolędą w tle plus życzenia. Jak ktoś się postara może to wyglądać ładniej niż pocztówka. Zauważyłem że bramka Playa liczy za mmsa na zewnątrz tylko 10 gr. w ofercie One Play zamiast 20 gr.

  • 0

    10. ~  2009-12-28 15:50:23  host: ip-94-42-38-9.multimo.pl

    U mnie na wysłanych ok. 30 SMS-ów z Play, doszło 12.

  • 0

    11.  2009-12-28 16:26:03

    U mnie Play zawalił sprawę, sporo nie doszło smsów lub dochodziły po 8 na raz, tragedia była 24-go. Wysyłałem smsy i dzwoniłem z Ery przynajmniej ta pokazała klasę i wszystko chodziło jak w normalny dzień.

  • 0

    12. ~  2009-12-28 16:52:07  host: ip-94-42-38-9.multimo.pl

    Swoją drogą, Play24 od kilku dni chodzi jak krew z nosa...

  • 0

    13.  2009-12-28 18:18:27

    A no niestety Play się nie popisał tym razem. Dzwoniłem na numer Play w wigilie idąc na pasterkę i niestety dwa razy zrywał. Era faktycznie zero problemów.

  • 0

    14.  2009-12-28 18:53:19

    Play nie poszalał na te święta, sieć była zapchana (Plus), natomiast inni z Plusa mogli korzystać. Do samo tyczy się SMSów. Długo by można czekać na dostarczenie. Poprawcie się (ciekawe czy ktoś czyta z Playa te opinie).

  • 0

    15.  2009-12-28 19:31:21

    maciejnet na forum play4u/2 czytają na ten temat, sami się przyznają, że dali się na całej linii. Szczerze, żebym nie miał drogiego telefonu w innej sieci, chyba bym się nieźle zdenerwował, a tak to na nich "lałem", konkurencja za to zarobiła ;)

  • 0

    16.  2009-12-28 19:31:43

    drugiego telefonu*

  • 0

    17. ~  2009-12-28 19:50:44  host: aepc108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @kwistas. A może właśnie przez te darmowe SMS-y do innych sieci Play celowo wywołał problemy z siecią w te newralgiczne dni, żeby za dużo nie stracić.

  • 0

    18. ~  2009-12-28 21:03:40  host: v12-15.opera-mini.net

    MAM TAKIE PYTANIE DOSTAŁ KTOŚ TAKIEGO SMSA W SIECI PLUS?? Ja go dziś dostałem z numeru 7400 taki jak loteria plusa i trochę dziwny ten sms. WAZNE! Dyrektor GRY wzywa posiadacza numeru 785xxxxxx do wyslania 1 SMS o tresci KONTAKT na 72008 celem ustalenia godziny DARMOWEGO kontaktu telefonicznego

  • 0

    19.  2009-12-28 21:18:52

    17. bardzo możliwe, też myślałem po bezskutecznych próbach wysłania smsów, że to specjalnie robią, bo mi ze 2 tysiące darmowych smsów zostało.

  • 0

    20. ~emms  2009-12-29 19:21:12  host: 62.152.148.132.dsl.dynamic.eranet.pl

    do 18 hej ja też dostałam taki sam sms tylko z innego numeru. wysłałeś/aś może pod ten nr coś??? Bo nawet w sieci nie ma takiego nr;/

  • 0

    21.  2009-12-31 16:20:09

    18 i 20, mi to wygląda na zgłoszenie się do jakiegoś konkursu smsowego. Lepiej zignorujcie wiadomość, bo jeśli odpowiecie- automatycznie wciągną was na listę biorących udział w konkursie i zaspamują wam smsami konkursowymi komórkę.

Dodaj swoją opinię