Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Play

Świąteczne statystyki Play

LuiN 28 Grudnia 2011 08:25

0 0
W Wigilię Bożego Narodzenia klienci sieci Play wysłali łącznie 40 mln SMS-ów. O ponad 10 mln więcej niż rok wcześniej.

Pula 40 mln SMS-ów dotyczy tylko wiadomości wysłanych. Co ciekawe, najwięcej SMS-ów klienci sieci Play wysłali jeszcze przed południem, około godziny 11:30.

play stat Między 15 a 18 aktywność znacznie zmalała - widać wyraźnie kiedy, my Polacy, zaczęliśmy wcinać Wigilię ;-) - komentuje na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • -1

    15. ~Poki  2011-12-28 09:14:58  host: 178.181.21.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Merlin i widzisz masz na dzisiaj temat do pisania komentarzy.

  • -2

    16. ~  2011-12-28 09:16:42  host: z37-07.opera-mini.net

    @8. Obowiązywał post w Wigilię. Już nie obowiązuje ale co Ty tam możesz wiedzieć na ten temat. A wogóle to co ewentualne poszczenie ma wspólnego z moim komentarzem dotyczącym wypowiedzi pana Gruszki?

  • 0

    17. ~Póki  2011-12-28 09:16:54  host: 178.181.21.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wcinajac wigilię użytkownicy play nie siedzą z telefonami przy stole. Bardzo kulturalnie, zachowują się z szacunkiem do tradycji.

  • -3

    18. ~zulugula  2011-12-28 09:17:55  host: public-gprs348621.centertel.pl

    To się katole oburzyli:) Do 15 mochery z innych sieci prasowały swoje berety i stroili radia na stację RadioMaPysk.

  • 2

    19.  2011-12-28 09:19:55

    Z reguły wysyłam życzenia dzień przed Wigilią, gdy sieci jeszcze nie są przeciążone, ale generalnie to dzwonię.

  • 0

    20. ~Słoneczny  2011-12-28 09:39:05  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Aż dziw że ktoś jeszcze to robi. Toż to obciach nad obciachy te życzenia w formie sms. Cena minuty jest tak niska, że nawet nie chce mi się wyciągać rysika do smsów. No chyba, że ktoś rozsyła wierszykowy spam. ale to już nie mój poziom.

  • 1

    21. ~  2011-12-28 10:09:17  host: v12-16.opera-mini.net

    czekamy na takie statystyki w Sylwestra ;P

  • 1

    22. ~  2011-12-28 10:21:30  host: z12-10.opera-mini.net

    Fragment cytatu z blogu play "... tych wysłanych w inne dni moim zdaniem to lekkie nadużycie nie mające wiele wspólnego z aktywnością typowo świąteczną." Co autor miał na myśli? W dni świąteczne też wysyła się życzenia świąteczne.

  • 1

    23. ~  2011-12-28 10:25:34  host: z12-10.opera-mini.net

    cd22 Za tą wypowiedź powinien pan Gruszka dostać nominacje do nagrody Głuchy telefon w kategorii wypowiedź roku.

  • 0

    24. ~nom  2011-12-28 10:50:08  host: 77-255-14-50.adsl.inetia.pl

    Za moich czasów chodziło takie powiedzenie: "Połomski Jerzy idolem młodzieży". To był taki żart, bo sympatyczny skądinąd Jerzy Połomski z komunistycznej TV miał wtedy pod czterdzieści lat, więc robił za symbol absolutnego zgredostwa. Dziś Gruszka uderza w te same klimaty...

  • 0

    25.  2011-12-28 11:20:55

    @14. Merlin..........I wszystko się zgadza:) Miało być 'irytuje' ale i 'irytuję' pasuje sadząc po twoim komentarzu. Co do metra mułu to właśnie z nim tak jest, że stwarza złudzenie dna a prawdziwe jest znacznie głębiej i ja o nim piszę. Pozdrawiam.

  • 1

    26. ~  2011-12-28 11:27:00  host: z17-15.opera-mini.net

    A dlaczego ujawnili statystyki tylko z wigili? Święta w Polsce to wigilia, pierwszy i drugi dzień świąt. Czy statystyki w dni świąteczne były gorsze?

  • 0

    27. ~  2011-12-28 11:30:41  host: v04-15.opera-mini.net

    24@ nudzi sie w pracy?

  • 0

    28.  2011-12-28 12:05:40

    Ja smsy wysylalem i dzwonilem z teleplay i co dziwne bez problemu dochodzily. Rok temu byla tragedia (tyle, ze wtedy z tel wszystko szlo). No w tym roku polaczenie mi zerwalo czy glos byl przyciszony ale szlo sie dodzwonic.

  • 1

    29.  2011-12-28 14:45:58

    Na bank przez taki nawał sieć się przeciążyła :) Narzekają na awarie w T-Mobile, które powstają z właściwej przyczyny (prace modernizacyjne), ale sztucznej sieci 4G to już się nikt w tych artykułach nie czepnie :p

  • -1

    30. ~  2011-12-28 18:15:45  host: 178235137153.wagrowiec.vectranet.pl

    @29 Belissa czy może Ocelatha?

  • 1

    31.  2011-12-28 18:20:52

    30. Belisa, czy nie Belisa, to świecenie szyldem / napisem 4G nie powinno mieć miejsca w plejaku.

  • 0

    32. ~aa  2011-12-28 19:18:21  host: v10-16.opera-mini.net

    Belissa czep się może 4G w T-Mobile USA. 4G Play jest przynudnawe a jak wiadomo T-Mobile mocno eksploatuje się w tym temacie za oceanem. Wracając do tematu newsa w tym roku wysłałem pierwszy raz więcej kartek pocztowych z życzeniami niż smsów odkąd mam telefon.

  • 1

    33.  2011-12-28 19:25:26

    32). No, ale jednak żyjemy w Polsce, a nie za oceanem ;-p

  • 0

    34. ~Słoneczny  2011-12-28 19:53:54  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl