Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Play

Świąteczne statystyki Play

WitekT 28 Grudnia 2009 20:14

0 0

Dwa lata temu Play podał świąteczne statystyki, w zeszłym roku - nie. W tym roku rzecznik operatora, Marcin Gruszka, ujawnił wigilijne wyniki na swoim blogu.



Klienci Play w Wigilię wysłali ponad 20 mln SMS-ów i 200 tys. MMS-ów. Jak podkreśla Gruszka - to wszystko pomimo problemów z siecią, za które przeprasza.


Zobacz: tegoroczne, Świąteczne statystyki Orange i Plusa.
Zobacz: zeszłoroczne, Świąteczne statystyki Ery, Orange i Plusa.



Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 114
  • 0

    95. ~  2009-12-29 23:40:58  host: heyah20909nc-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @94: Komentarz #90 pisałem ja. Czyżbyś był następnym mającym problemy w czytaniu ze zrozumieniem? Mój profil jest taki zwyczajny, chodzi tylko o to, że dzwoniąc na dany numer robię to z właściwego numeru, tzn. z odpowiedniej sieci. Ja pisałem wyraźnie, że nie dzwonię poza sieć, nie ma takiej potrzeby, bo mam dwa telefony w różnych sieciach - oczywiście w tych, do których wykonuję niemal 100% moich połączeń. A nic nie stoi na przeszkodzie by mieć numery w trzech lub więcej siaciach. Spytajcie Witka ile ma numerów i czy dużo dzwoni poza sieć :-) Co do 10 mln klientów playa to nigdy tak nie będzie, a nawet gdyby to i tak podzwoniłbym sobie po sieci - tyle, że po sieci playa. Ale to takie gdybanie co by było jakby babcia miała wąsy... Fakty natomiast są takie, że mając 2-3 numery w największych sieciach można dzwonić niemal do wszystkich po parę groszy za minutę. I powtarzam - wcale NIE DZIĘKI PLAYOWI.

  • 0

    96.  2009-12-29 23:52:55

    95: główny i noszony przeze mnie numer jest tylko jeden. Oczywiście, mam więcej numerów, w innych sieciach, ale to bardziej na zasadzie, żeby wiedzieć jak coś w innych sieciach działa (bądź nie działa), na jakich warunkach przedłuża się umowy, itp. Ale numer, z którego dzwonię wszędzie, mam tylko jeden.

  • 0

    97. ~n  2009-12-30 01:13:55  host: public-gprs92312.centertel.pl

    boshe, na jakie chore dyskusje wchodzicie. Jest tuż po świętach, a zaraz nowy rok :) Kwestia wyboru operatora komórkowego nie powinna być aż takim problemem zwłaszcza w takim okresie :P

  • 0

    98.  2009-12-30 08:11:15

    @95 mnie chodzi o różnicę między Tobą a pozostałymi 42 milionami użytkowników. Wybrałeś jeden optymalny dla siebie profil z dwoma telefonami i masz pewnie od dawna bardzo tanie połączenia. Ludzie są jednak wygodni i mają tylko jeden. Dzwonią bodaj 40% połączeń poza sieć. Tanie połączenia w sieci W3 są po to by zatrzymać klienta. To nie wystarczało i obniżono stawkę do wszystkich. Widziałeś ofertę np. w Erze przed wejściem Playa żeby dawała za ok. 30 zł. połączenia za zero zł. w całej swojej sieci ? Stawki podstawowe w W3 po sieci wcale nie są niższe niż np. mbank i 19 gr. do wszystkich.

  • 0

    99.  2009-12-30 09:02:41

    Duza awaria w sieci Era byla wczoraj w woj. ślaskim i mazowieckim. Nie mozna bylo dzwownic ani smsować.

  • 0

    100. ~  2009-12-30 09:51:23  host: chello089076158166.chello.pl

    ja tam lubie playa, mam play fresh i play online i wszystko zapierdala i jest tanie :)

  • 0

    101. ~  2009-12-30 10:23:19  host: 94.75.253.67

    @100 każdy lubi się czymś popodniecać ale ja osobiście wolę kobiety...

  • 0

    102.  2009-12-30 12:52:38

    100 - no i dobre, wszystko zapierdala :P

  • 0

    103. ~zzz  2009-12-30 19:35:07  host: 80.53.118.237

    dla mnie to jest zalosne jak mi nikt nie wywali kilometrowych zyczen w profilu na NK a dostane je w kartce albo telefonicznie :D

  • 0

    104.  2009-12-31 16:32:19

    @95, Play jako pierwszy zszedł do poziomy 29gr/min w cenniku podstawowym, potem od razu zrobił to Plus. Ale nie bez powodu to właśnie stawka 29gr/min- to stawka, którą od lat można było osiągnąć w taryfie Happy w TT i w Heyah dzięki podwójnym doładowaniom. A moim zdaniem wojnę cenową rozpocząła Równa Taryfa Heyah- zeszli do 44gr/min do UE i w kraju, do tego dali w styczniu zeszłego roku podwojenia- i była stawka ok. 24gr/min.

  • 0

    105. ~denis  2010-01-02 15:23:28  host: 80-48-201-19.mtk-tv.pl

    # 89 po pierwsze..... jesteś cienias z biologii, bo szczekają to psy i niektóre inne zwierzątka.....po drugie jesteś cienias z polskiego , bo słowo fanatyk używasz nie tam gdzie trzeba.......po trzecie jesteś cienias jeżeli chodzi o prawa rządzące wolnym rynkiem , ale ja nie będę Cię uświadamiał w tej dziedzinie. Po czwarte nie krzycz pisząc wielkimi literami....

  • 0

    106. ~:))  2010-01-02 15:58:50  host: user-89-108-217-225.mobile.playmobile.pl

    GRUCHA - kurna chłopie - może tak napiszecie, że NIE DA RADY wejść na konto? Bo to już staje się nieco denerwujące - już bodaj TYDZIEŃ coś machloicie w internecie

  • 0

    107. ~TomTom  2010-01-02 18:35:28  host: chello087206249254.chello.pl

    Zgadzam się z przedmówcą, mam to samo! Nie da się zalogować, ani wysłać kodu na darmowy numer do PLAY. Na infolini pan doradził sposób, który oczywiście się nie sprawdził:( Totalna porażka, kolejna już po świątecznych sms-ach...

  • 0

    108. ~przyszly freszowiec  2010-01-03 22:14:17  host: dynamic-78-8-90-18.ssp.dialog.net.pl

    dzieki play mamy 0,29 gorsza dziekuje im za to,a tak zlodzieje by nas okradali jak dlugo by im sie podobalo!oraz waznosc konta na rok rewelacja!

  • 0

    109. ~Miśnamiaręwaszychmożliwości  2010-01-04 11:24:03  host: 94.75.253.67

    @108 - no nie, komentarz rodem z Barei: łubudubu łubudubu. Polecam na otrzeźwienie lekturę zrobieniwplaya.prv.pl

  • 0

    110. ~  2010-01-04 11:51:34  host: 94.254.180.5

    @105: No i powiedział co wiedział inteligentny inaczej...

  • 0

    111. ~jacek  2010-01-04 11:54:02  host: dps86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    play jest nawet w porzadku siecia. moze maja malo dzialan duzego kalibru jak inne sieci (np. loteria w orange ostatnio), ale tak, to w miare ok.

  • 0

    112. ~denis  2010-01-04 21:29:11  host: 80-48-201-19.mtk-tv.pl

    #110 ...no na pewno inaczej niż ty. Yntelygencie.

  • 0

    113. ~Poll  2010-01-05 11:14:31  host: tr1-97.netfala.pl

    Życzenia wewnątrz Orange otrzymałem sesemesem dwa dni "po". Wysłane w Wigilie więc dotarły jeszcze w święta . Uff , zmieścili się w czasie .

  • 0

    114. ~  2011-01-04 05:22:22  host: p21-03.opera-mini.net

    Witek a jaki jest model telefonu na którym masz ten jeden jedyny główny numer? N70? 6230i? Może jakiś inny?

Dodaj swoją opinię