Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Play

Świąteczne statystyki Play

WitekT 27 Grudnia 2007 14:36

0 0
W wigilię użytkownicy Play wysłali 9 mln SMS-ów i 350 tys. MMS-ów.

W ciągu Wigilii i dwóch dni świątecznych było to razem 20 mln SMS-ów i 550 tys. MMS-ów.

Tegoroczne statystyki Ery publikowaliśmy w tej wiadomości, Orange w tej wiadomości, a Plusa - w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~Th0mas  2007-12-27 16:21:32  host: arh16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda, ze wyplate mam po swietach i nie dalem Playowi zarobic ani zwiekszyc statystyk :(

  • 0

    16.  2007-12-27 16:28:58

    Ja wysłałem około 200 sms-ów i około 50 mms-ów z Playa, z pakietu 1000 sms/mms :-)

  • 0

    17.  2007-12-27 16:40:05

    ja wyslalem od poczatku miesiaca z pakietu 1000mms/sms prawie 400szt i powiem szczerze nie wyobrazam sobie jak mozna pracujac i np studiujac wykorzystac ten pakiet w calosci w normalnych miesiacach. Podziwiam nastolatkow :)

  • 0

    18.  2007-12-27 20:29:09

    liczba wysłanych SMS/MMS w MyAvon - 7 sztuk

  • 0

    19. ~uzytkownik_playa  2007-12-27 22:02:21  host: chello089077069187.chello.pl

    ta, moze i tyle wyslali, ale play nie przygotowany na takie swieta, czesc mmsow wyslanych z playa dopiero po dwoch dnia doszla, szyyyybko. w sylwestra to pewnie caly system im padnie

  • 0

    20. ~hbmm  2007-12-27 22:34:52  host: feg2.internetdsl.tpnet.pl

    kolego 19 moze te numery były wyłaczone:) ja wysłałem z 30sms i 10mms i wszystkie dochodziły w kilka sekund pozdrawiam

  • 0

    21.  2007-12-27 23:07:32

    Ja też pobiłem rekord, bo w te święta nie wysłałem ani jednego sms-a, chociaż kilka dostałem. Uważam, że bez sensu jesttłuc w klawiaturę telefonu lub przesyłać dalej komuś otrzymanego sms-a przy tych cenach połączeń. Dziesięć lat temu minuta rozmowy kosztowala mnie 3,60 zł to był sens, a poza tym milej chyba jest komuś złożyc życzenia rozmawiając przez telefon niż wysyłać sms-a. Najwięcej sms-ów w święta na pewno wysłałi klienci Orange, którzy w tym czasie nie mogli wykorzystywać promocyjnych pakietów. Zresztą jak zauważyłem to i poza świętami dostaję najwięcej sms-ów od znajomych, którzy mają Orange. Nie wiem o czym to świadczy?

  • 0

    22.  2007-12-27 23:23:37

    ty wszystkie statystyki odbieram jako dziwna forme reklamy danej sieci ... kazdy wysylal tyle i ile mu sie podobalo i z jakiej sieci chcial wazne jest zebysmy dzwonili nie patrzac na to do jakiej sieci powoli staje sie to faktem gdy minuta do wszystkich po roznego rodzaju zabiegach kosztuje 30 groszy (okolo) jak ktos kiedys dzwonil po 3zl za minute to wie o czym mowie i napewno teraz nie ma co marudzic :D

  • 0

    23.  2007-12-28 00:03:11

    @22 fazafm - i wlasnie o to chodzi, zeby moc wybierac nr i nie patrzec na zegarek a konczyc jak ci sie skonczy temat rozmowy. Teraz wszystko bedzie ewoluowac w strone ryczałtow za dostep glosowy - poczatki juz sa - darmowe polaczenia w obrebie sieci

  • 0

    24. ~kajtek  2007-12-28 01:21:57  host: axb16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @21 ja mam tak samo. nie dzwonia poza siec bo jak mi mowia maja drogo a najlepiej to jakbym mial w orange bo smsy tez beda mieli tanio. lol

  • 0

    25.  2007-12-28 02:18:14

    Czyli średnio 25 smsów na SIM i 0,69 MMSa na SIM ;)

  • 0

    26. ~erłulf  2007-12-28 02:29:45  host: dad17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No mogłem stukać w klawisze za friko,ale już mi się nie chce męczyć tych smsów.Za te pieniądze co teraz to wolałem zadzwonić.Obyło się bez żadnych problemów,pomimo że niektórzy wróżyli tu playowi pada w święta. :-)

  • 0

    27. ~lol  2007-12-28 13:14:22  host: bqj253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    14. ~neon >>> dokładnie tak.... PLAY rządzi... Co rok będzie lepiej....

  • 0

    28.  2007-12-29 12:59:03

    Do #2. Do swojej sieci?? lol Ja do wszystkich sieci wysyłałem. :P 15 GR za 300kB :P Wszystkie doszły. UMTS ma fajną zaletę. Wysyłałem na raz 25 SMS. Zawsze dopiero jak wysłałem to dostawałem raporty, albo przerywało mi wysyłanie w Erze GSM, a w Play UMTS jednocześnie wysyłał i odbierał raporty. :D

  • 0

    29. ~wilczurka02  2007-12-29 21:33:01  host: agz91.internetdsl.tpnet.pl

    Czy sądzicie że PLAY to dobra sieć bezwzględu na abonament czy kartę?

  • 0

    30. ~en  2007-12-30 13:22:36  host: 80.51.91.252

    Play rządzi, play rządzi - kiedy te durne wypowiedzi się skończą? To, że play rządzi jak niektórzy określają, nie znaczy że inne sieci są gorsze. Odnoszę wrażenie, że większość osób wychwalających pod niebiosa tą sieć to typowe dzieci neo, liczy się dla nich fakt, iż play oferuje tanie sms-y i tyle. W swoim kręgu znajomych nie mam żadnej osoby, która przeniosła tam numer ani posiada stały abo - zresztą, która poważna osoba prowadząca firmę przejdzie do Play'a? Salony wyglądają śmiesznie, oferta taka sobie (poza cenami telefonów), obsługa to młodzieniaszki - ja dziękuję, wolę standardy pozostałych trzech operatorów: przynajmniej w Poznaniu obsługę mam na wysokim poziomie.

  • 0

    31. ~roll  2007-12-30 17:35:20  host: aaww229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiek tu raczej niema nic do rzeczy. Ciekawe jaki wpływ na ten wynik miala ta promocja ze skazanymi na smsy.

  • 0

    32. ~hwdp  2008-01-11 07:16:32  host: aaqd132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do jakiej sieci sa te smsy z paly

  • 0

    33. ~e66  2009-12-28 18:36:57  host: chello089072168164.chello.pl

    jeszcze krótka chwila i PLAY się skończy, źródełko z kasą jest na wyczerpaniu, niestety

  • 0

    34. ~34  2011-02-24 04:05:10  host: dnf206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @33 chyba w3 szybciej padnie niż PLAY.

Dodaj swoją opinię