Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Orange - aktualizacja II

Świąteczne statystyki Orange - aktualizacja II

WitekT 27 Grudnia 2006 16:00

0 0
Klienci Orange wysłali w okresie świątecznym 231 mln SMS-ów. W zeszłym roku w tym samym okresie było to 113,1 mln. Z sieci tej wysłano także milion MMS-ów.

23. grudnia było to 53 mln SMS-ów i 381 tys. MMS-ów, w Wigilię - 82 mln SMS-ów i 431 tys. MMS-ów, zaś pierwszego dnia Świąt - 49 mln SMS-ów i 187 tys. MMS-ów.

Przedstawiciele Centertela dosłali też 27. grudnia dane za drugi dzień Świąt - było to odpowiednio 47 mln SMS-ów i 204 tys. MMS-ów.

Zeszłoroczne statystyki Orange za okres Świąt podaliśmy w tej wiadomości, tegoroczne Ery - w tej wiadomości, a Plusa - w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11.  2006-12-26 16:10:50

    sorry - o prawie 100%

  • 0

    12.  2006-12-26 16:40:53

    W ub. roku były niestety opóźnienia i to liczone w dniach, a nie minutach czy godzinach. W tym roku wysłałem sporo SMSów i wszystkie doszły w przeciągu jednego pierdnięcia.

  • 0

    13. ~idea  2006-12-26 21:49:05  host: abyg140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie orange tylko IDEI--jasne!!!!????

  • 0

    14. ~kafelski  2006-12-26 21:57:51  host: a74.net152.okay.pl

    Opóźnienia z mojego multi box'a były straszne. Wysłałem 24.12 ok. 16 z 30 smsów do znajomych [oraz do siebie jako test]. Większość z nich dotarło do celu dnia 25.12 koło godz. 17. Ale sms wysłany 24.12 o 20 dotarł dopiero 26.12 o 5:50 :/ No cóż, ważne że dotarły do celu. Na Sylwestra wyślę życzenia dzień wcześniej ;)

  • 0

    15. ~Czytek Newsów  2006-12-26 22:29:53  host: lubman.lo1.pegaz.lubman.net.pl

    *** #9 - potwierdzam. Wigilijne (wczesne) doszły.. dzisiaj.. Ale przezornie wysyłałem nawet na Orange z Miasta Plusa. Płatne, ale dochodziły natychmiast.

  • 0

    16. ~  2006-12-26 22:37:45  host: cag-ep-dbp-nc03-e0.energis.pl

    Moj rekordzista - o nim wiem, bo kumpel zadzwonil i nieco zlosliwie zapytal, czy przypadkiem nie wyslalem mu sylwestrowych zyczen troszke za wczesnie - z Multi Box'u doszedl po prawie 46 godzinach. Dzis po 12.00 ;-D

  • 0

    17. ~iri  2006-12-27 10:21:34  host: cbw143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli chodzi o smsy to w Wigilie u mnie dochodziłu z jakimś 15 min opóźnieniem, ale najgorzej było z dzwonieniem do Orange. Prawie za każdym razem gdy dzwoniło się do Orange, automat zgłaszał komunikat: "abonent jest czasowo niedostępny, proszę zadzwonić puźniej" mimo że telefon osoby do której się dzwoniło był załączony i miał pełny zasięg. Nie wiem czy sytuacja miała miejsce w całej Polsce, ale na pewno na południu Polski (woj, śląskie)

  • 0

    18. ~kafelski  2006-12-27 11:25:32  host: a74.net152.okay.pl

    @17 co do "abonenta czasowo niedostępnego" to nic nowego, nie musi być świąt, żeby takie komunikaty słyszeć. Kilka razy w miesiącu mam takie coś o różnych porach dnia i wiem, że po takim komunikacie jeszcze ze 2 razy trzeba spróbować (małopolska)

  • 0

    19. ~andrew  2006-12-27 12:04:04  host: 088156036111.ols.vectranet.pl

    ja nie narzekałem na płynnnoœć w erze.

  • 0

    20. ~  2006-12-27 15:30:22  host: w3cache.tsi.tychy.pl

    iri, kafelski: mam telefon w Orange i bardzo często nie można się do mnie dodzwonić (pomimo pełnego zasięgu), a ja sam też nie mogę wykonywać połączeń i/lub odbierać SMSów... :-/ (Śląsk)

  • 0

    21. ~jojo  2006-12-27 15:38:12  host: egg197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiadomo, Orange to Orange, a nie takie tam podróby jak Era... ;-D

  • 0

    22. ~iri  2006-12-27 16:09:55  host: cbw143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z waszych wypowiedzi wynika, że problem "abonenta czasowo niedostępnego" dotyka większej liczby użytkowaników i faktycznie nie jest od Świąt tylko już od jakieś czasu, zwłaszcza wieczorami po godz. 18-tej. Widać wspaniały Orange nie chce zarabiać i zależy mu by ludzie dzwonili na ich wspaniałą sieć i z ową usterką nie robi nic - Paranoja.

  • 0

    23.  2006-12-27 17:46:38

    "abonent czasowo niedostępny" to normalka w orangutanie, wiem bo mamy w firmie kilka nr na warunkach korporacyjnych i non stop miedzy soba dzwonimy.Poprostu nie ma dnia aby nie usłyszec tego komunikatu :) (Dąbrowa Górnicza) 15KM od Katowic

  • 0

    24.  2006-12-27 21:13:13

    "abonent czasowo niedostępny" - potwierdzam to standard ( Slask )

  • 0

    25. ~pracownik O  2006-12-27 21:34:33  host: chello087206188193.chello.pl

    problemy z orange jak i z innymi sieciami zawsze beda i nie wiem czy da sie cos z tym zrobic zawsze cos padnie cos nie zaplapie takie zycie jedni operatorzy maja lepszy zasieg na Pn inni na PD ale ogolnie na zasieg w orange nie ma co narzekac zabardzo czesto to poprostu problemy z tel lub karta warto to sprawdzic. cos o tym wiem po przyjmuje od Was takie problemy:)))

  • 0

    26.  2006-12-27 22:07:13

    A ja dzisiaj ze skrzynki wyjąłęm kartki nadane 18 grudnia ;-) Jeden priorytet z 19.12 też dzisiaj doszedł ;-) W Polsce nadane, nie z Antarktydy ;-)

  • 0

    27. ~Jural  2006-12-27 22:15:04  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Cóż Zawiercie też melduje czasem (zwłaszcza w godzinach szczytu) zwrot "abonent czasowo niedostępny". Spotkałem się z tym również w Sosnowcu, Myszkowie i Katowicach. Może nasze woj. jest zbyt obciążone...

  • 0

    28. ~ktos  2006-12-27 23:36:08  host: azw44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale sobie orange podbilo statystyki ;) ciekawe ile by wyszlo sms po odjeciu tych wyslanych z bramek internetowych oraz wysylanych przez samaego operatora tak jak to mialo miejsce w przypadku plusa ;)

  • 0

    29. ~andrew  2006-12-28 11:32:12  host: 088156036111.ols.vectranet.pl

    TO ONI TO TEŻ LICZYLI!!!!!! łomatko, czyli podbiłem im statystyki:(

  • 0

    30. ~observator  2006-12-30 09:23:00  host: nat-39.wolomin.net

    Najgorsza sieć w Polsce - Orange. I wszystko na ten temat.

Dodaj swoją opinię