Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Orange

Świąteczne statystyki Orange

WitekT 3 Stycznia 2014 18:47

9 11

Klienci Orange w tegoroczne Święta i Sylwestra wysłali ponad 389 mln SMS-ów. Najwięcej SMS-ów i MMS-ów wysłano w Wigilię.






W tym samym czasie (23-26. oraz 31. grudnia i 1. stycznia) klienci Orange wysłali ponad 3,2 mln MMS-ów - o jedną trzecią więcej niż przed rokiem.

Ile wiadomości SMS i MMS wysłałeś podczaś Świąt i Sylwestra?

Ani jednej
29.49%
Mniej niż 10
32.09%
Więcej niż 10, ale mniej niż 50
24.37%
Więcej niż 50, ale mniej niż 100
4.66%
Ponad 100
9.40%

Wszystkich głosujących: 1309


Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 43
  • 2

    26. ~mmm  2014-01-04 12:52:20  host: 194.107.18.25

    hehe u was to wiecznie jakieś problemy, u mnie zero problemów w Play, Orange i Plus :)

  • 0

    27. ~Adam  2014-01-04 14:36:46  host: n06-09-06.opera-mini.net

    Ludzie żal mi was. W sylwestra to sie człowiek bawi a nie siedzi z fonem i wysyła sms/mmski lub dzwoni szkoda czasu. Naprawde żal mi was. Adam.

  • 1

    28.  2014-01-04 14:56:05

    ~mmm - nie wiem czy bez problemów... Ja z Plusa wysłałem jak co roku MMS-y do znajomych i niestety - większość nie dotarło! A jeśli dotarły to do odbioru w Internecie. Być może to problem zawartości ememesa bo i grafikę, dźwięk i tekst oczywiście wstawiłem, jednak łącznie to było mniej niż 100 kB - a więc niewiele jak na ememesa. Generalnie docierały do odbiorców w Plusie. Do Ery docierały - niektóre - i bardzo późno. Po dwóch, trzech dniach!!. Do Orange odnoszę wrażenie, że nie docierały w ogóle ;-) Z esemesami nie było żadnych problemów natomiast.

  • 0

    30.  2014-01-04 15:39:44

    Wysłałem kilkadziesiąt MMSów z bramki Playa do różnych sieci. Wszystko raczej doszło bo dostałem odpowiedzi. Play dodatkowo nie policzył nic za wysłanie MMSów ;) Jednego MMSa wysłałem z telefonu 4 minuty przed północą i dotarł. Połączenia zaraz po północy też działały bez problemu. Telefon był w zasięgu 3G Playa.

  • 2

    31. ~theadzik  2014-01-04 16:12:47  host: 81.219.84.18

    gdansk play dzialal normalnie

  • 2

    32.  2014-01-04 17:00:34

    I tu się kłania odwieczna różnica pokoleń. W Sylwestra, gimbaza chleje na umór, starsi, po prostu piją, a jeszcze starsi wznoszą toasty. Zadzwonić, czy też napisać w tym dniu do znajomych z symbolicznymi życzeniami to żaden wstyd. Wręcz przeciwne, miły gest. Trzeba pamiętać też o innych, a nie tylko o własnej, zachlanej mordzie. :-)

  • 3

    33. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2014-01-04 17:42:12  host: n13-06-06.opera-mini.net

    32). A jeszcze inni nie piją, bo ktoś trzeźwy musi być :-D * Do mnie mało kto pisze życzenia, a nie daj Boże zadzwonić - bo zbyt wypaśne mają abonamenty, i jakimś cudem nie mają smsów, ani minut do Orange :-/

  • 1

    34. ~tkubon  2014-01-04 19:23:03  host: 37.31.7.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    taki to problem, że się 1.1. o północy nie da zadzwonić? Jest cały dzień i parę następnych na składanie życzeń. Dla chcącego nic trudnego. T-Mobile we Wrocławiu (Rynek) bez zarzutu

  • 0

    35.  2014-01-04 19:27:49

    Dodzwonić to się o północy zawsze trudno, bo z reguły ci do których dzwonimy mają sygnał zajętości. :-) Ale z winy sieci, już od lat nie doświadczyłem.

  • 1

    36. ~SA10B  2014-01-04 20:47:07  host: apn-46-169-46-220.dynamic.gprs.plus.pl

    W Katowicach Plus (na sztywno UMTS900 Aero 2) bez problemu.

  • 1

    38. ~mmm  2014-01-04 22:09:04  host: 194.107.18.25

    37@ - dziwne bo w tamtym roku był najbardziej stabilny :)

  • 0

    39. ~  2014-01-05 04:35:13  host: 5.174.83.18

    @38, chyba w Twoich marzeniach :). Weźcie się za robotę tam w dziale utrzymania sieci.

  • -1

    40.  2014-01-05 10:49:50

    ****Noworoczne statystyki ORANGE: na wysłanych 389mln smsów doszło do odbiorców niecałe 30%, - po kilku godzinach ;)

  • 1

    41. ~Aaaaa  2014-01-05 11:01:18  host: 115.25.216.6

    Lenistwo, błazenada i łańcuszkowe idiotyczne SMSy zawierające głupkowate, ludowe rymowanki. Ot "Święta" i katolicyzm w wydaniu polskim. Żal...

  • 1

    42.  2014-01-05 11:33:03

    U mnie działało bezproblemowo :) Kiedyś parę lat temu to można było się doczepić a teraz niema o co :)

  • 1

    43.  2014-01-05 13:15:43

    u mnie tez od kilku lat bez problemów. Play na zasięgu Orange a Sylwester Play na zasięgu Plusa bez problemów. Sam Plus i Orange tez bez problemów. Ale i tak wiem że w niektórych częściach kraju mogły występować problemy to oczywiste, ale nie podniecajmy się tym bo raz w roku przez 10 min może coś działać nie tak poza tym święta czy Nowy Rok nie trwają 10 min żeby nie móc się gdzieś dodzwonić :)

  • 0

    44.  2014-01-05 18:11:03

    @ 6 i inni - mam telefon w Play i nie miałem żadnych problemów. Inne osoby z którymi byłem na Sylwka (Gubałówka/Zakopane) posiadające simki w Play czy w Tmobile także nie miały problemów. Moja dziewczyna ma w Plusie i udawało się jej nawiązać połączenie może po 5 razie... :) W Święta nie miałem żadnych problemów (WLKP -> mniejsza miejscowość).

  • 0

    45. ~Juda Gracz  2014-01-06 08:02:05  host: host-89-230-70-21.rzeszow.mm.pl

    Wysyłają sms-y bo nie mają no limit na rozmowy. Informacja znaleziona na ŻAL.PL

  • 0

    46. ~Calm7  2014-01-06 11:09:12  host: n13-06-06.opera-mini.net

    45). Tak, tak, a ta cała stronka, to się nadaje, że ho ho, i hu hu z nią :-p

  • 0

    47. ~Marcin  2014-01-06 20:12:36  host: public-gprs517559.centertel.pl

    w Sylwestra z sieci Orange nie działo sie zadzwonic siec zajeta była i jeszcze 2G i 3G problem echo w słuchawce słychac samego siebie dzwoniłem do play normalnie na nr Orange t-mobile echo i słychac swoj głos a rozmówce słabo

Dodaj swoją opinię