Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Ery i Heyah - oficjalnie

Świąteczne statystyki Ery i Heyah - oficjalnie

WitekT 27 Grudnia 2006 14:12

0 0

W okresie Świąt Bożego Narodzenia, czyli od soboty 23. do wtorku 26. grudnia, klienci Ery u Heyah, wysłali i odebrali łącznie około 345 mln SMS-ów oraz ponad 1,5 mln MMS-ów.



W samą tylko Wigilię była to rekordowa liczba prawie 150 mln SMS-ów, czyli aż o 40 mln więcej niż przed rokiem, oraz 570 tys. MMS-ów.


Zeszłoroczne statystyki Ery z okresu Świąt podaliśmy w tej wiadomości, tegoroczne Orange - w tej wiadomości, a Plusa - w tej wiadomości.




Źródło tekstu: PTC     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~rolland  2006-12-27 14:18:12  host: 92.85-237-189.tkchopin.pl

    szkoda ze era nie poda ile sms'ow wyslali uzytkownicy, moze proporcje nie sa korzystne dla operatora?

  • 0

    2. ~dt  2006-12-27 14:21:03  host: wap.plusgsm.pl

    No prosze. Wczoraj na golu napisalem ze pewnie bedzie to z 300mln a jest nawet wiecej, ale co to za statystyka wyslane i odebrane. Marketingowa sciema. Aby tylko liczby byly wieksze.

  • 0

    3. ~badenov  2006-12-27 14:28:48  host: 82.160.255.199

    Zawsze tak podaj? wi?c nie wiem o co cho :) Tym bardziej, ze to w sumie bardziej wiarygodne bo ?wiadczy ile smsów ??cznie sie przez ich sie? przewin??a. Ciekaw jestem danych innych opów

  • 0

    4. ~dt  2006-12-27 16:02:32  host: wap.plusgsm.pl

    Jako jedyni tak podaja. Maja cos do ukrycia? Liczba wyslanych esow jest za niska czy jak?

  • 0

    5. ~badenov  2006-12-27 17:10:29  host: 82.160.255.199

    nie wiem :) Podejrzewam, ?e akurat stosunek wysy?anych do odbieranych maj? lepszy niz inne siecie, chocia?by z powodu niesamowitej popularnosci taktaka. Pewnie tak jest przyj?te w tej grupie kapita?owej :) Mi to nie przeszkadza, osobi?cie bym wola? ?eby wszyscy w?asnie tak pokazywali te dane

  • 0

    6. ~mark  2006-12-27 17:29:59  host: bbo71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a iboa dla TT jak nie działało tak nadal nie działa (brak kurwa SMS z hasłem)

  • 0

    7.  2006-12-27 20:13:25

    6 my tu nie bluźnimy :)

  • 0

    8. ~cziki  2006-12-27 20:42:50  host: wlan3-248.srem.net

    ale ściema. era zawsze musi coś głupiego wymyśleć. i po co im to? tak trudno podać ile wysłano? jeśli by dzielić na pół to i tak najmniej esek wysłali.. ;/

  • 0

    9.  2006-12-28 08:00:02

    w cale się nie dziwię, że tyle im wyszło. Ja wysłąłem tylko niby 50, ale era oczywiście musiało je skopiować 6 x do każdego :( Jestem ciekaw czy też mi za nie policzy?

  • 0

    10.  2006-12-28 08:15:30

    No już mówiłem... Po co podawać coś mało pozytywnego, skoro można cos bardzo pozytywnego podać?

  • 0

    11. ~andrew  2006-12-28 11:20:38  host: 088156036111.ols.vectranet.pl

    ja sam po swoich znajomych w Erze widziałem, że w tym roku wyjatkowo więcej pisali do mnie aniżeli w orku poprzednim.Życzenia łatwiej się składa mesem, niż każdego obdzwaniać, a i nie każdy umie kilku słów sklecić:P

  • 0

    12. ~jojo  2006-12-28 15:06:08  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    "mark", to weź sobie k.... zadzwoń pod 9797. I masz k.... problem zgłowy. I mi tu k.... nie przeklinaj!!!

  • 0

    13.  2006-12-29 09:21:08

    badenov: może policzyli również raporty. w końcu to też SMS

Dodaj swoją opinię