Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Ery i Heyah

Świąteczne statystyki Ery i Heyah

WitekT 26 Grudnia 2006 13:59

0 0
Klienci Ery i Heyah wysłali i odebrali w ciągu dwóch dni Świąt 215 mln SMS-ów - to o 40% więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku, kiedy było to 153 mln.

24. i 25. grudnia klienci Ery i Heyah wysłali i odebrali milion MMS-ów, wykonali także 100 mln połączeń. Choć było to mniej niż w zeszłym roku, to średnia długość połączenia była większa o 17%.

Zeszłoroczne statystyki Ery z okresu Świąt podaliśmy w tej wiadomości, tegoroczne Orange w tej wiadomości, a Plusa - w tej wiadomości. Oficjalnie statystyki Ery za te Święta podawaliśmy także w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2006-12-26 14:46:57

    "Klienci Ery i Heyah wysłali i odebrali w ciągu dwóch dni Świąt 215 mln" Hmmm wydaje mi się że odebrać mogli również z orange lub plusa, więc samo wysłali wystarczy tak jak w podsumowaniu orange jest. :)Chyba że tu chodzi faktycznie o odebranie też?

  • 0

    5.  2006-12-26 14:51:02

    "Chodź było do mniej niż w zeszłym roku" zamiast do powinno byc to :)

  • 0

    6.  2006-12-26 14:52:35

    Majk: "to" jak "to", ale napisałem choDŹ, zamiast choĆ. Wstyd! ;) Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! ;)

  • 0

    7.  2006-12-26 14:54:13

    Witek, to w końcu odebrane sms-y też się liczą ?

  • 0

    8. ~emes2  2006-12-26 15:09:21  host: user27.159.udn.pl

    Era zawsze podwyzsza statystyki poprzez liczenie odebranych smsow przez swoich abonentow. Wiec teoretycznie jest o polowe mniej - jesli tylko zliczyc wysylane.

  • 0

    9. ~darius86  2006-12-26 15:18:14  host: cache.btk.net.pl

    czyli w orange wysłano więcej.

  • 0

    10.  2006-12-26 15:25:24

    A Plus jak zwykle ostatni... ;-) Co do statystyk - to co robi Era od dwóch lat odbieram z przymrużeniem oka ;-D

  • 0

    11. ~dt  2006-12-26 16:20:37  host: wap.plusgsm.pl

    A Era jak zwykle wszystko do jednego worka. Jak ktos wyslala z ery do ery to policzyli 2x pewnie? (wyslany i odebrany) Ps. W tym roku faktycznie esy dochodzily natychmiast tak z telefonu jak i z miasta+)

  • 0

    12.  2006-12-26 16:29:39

    no mi era się nie podobała bo opóźnienia miałem nawet 5 godzin podczas gdy w plusie do 30s...

  • 0

    13. ~r  2006-12-26 16:59:36  host: chello087206151164.chello.pl

    #10: tylko od dwóch? Myślałem, że najmniej od 9 lat jak jesteś w Plusie to z pewną krzywością patrzysz na Erę ? ;-)

  • 0

    14. ~mark  2006-12-26 17:06:43  host: bca245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale iboa na Święta to im się w TT posypał

  • 0

    15.  2006-12-26 17:23:23

    12 - nie do końca - u mnie wszystkie SMSki z plusa na plusa chodzą w kilka(naście) sekund:)

  • 0

    16.  2006-12-26 17:25:43

    #12, nie wiem skąd jesteś, ale nawet w Warszawie nie było problemów...;)

  • 0

    17.  2006-12-26 17:32:34

    r - chodzi mi o statystyki... odkąd policzyłem, że im w jednym z kwartałów ubyło (!!) abonentów, a oni tak opisali w części ogólnej raportu, że przecież i tak ludzie aktywowali w Erze abonamenty (brutto) ;-) To, że używam Plusa od ponad 9 lat, nie znaczy, ze patrzę krzywo na innych operatorów - po prostu Plus mi najkorzystniej wychodzi pod każdym względem - także cenowo.

  • 0

    18. ~nigel  2006-12-26 23:12:24  host: bef57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo: ogólnie przeszedłeś już do historii z komentarzami: ale wlo ma i tak taniej w MaxProfit ;-)

  • 0

    19.  2006-12-26 23:58:21

    nigel - żebyś wiedział ;-D

  • 0

    20.  2006-12-27 03:23:38

    "wlo", teraz Ty nie zaczynaj... ;-)

  • 0

    21. ~kacha  2006-12-27 10:22:49  host: aayq80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zastanawiam się jaki można z tego wysnuć wniosek. Chyba taki, że nie stać ludzi na rozmowy tylko wysyłają tanie sms-y, a mniej wykonują rozmów.

  • 0

    22. ~  2006-12-27 10:36:01  host: abjp57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ew. ludziom coraz trudniej prowadzić rozmowy (wygodniej wysłać prostego smsa - bez jakiegokolwiek wysiłku załatwiona kwestia życzeń)

  • 0

    23. ~andrew  2006-12-27 11:49:26  host: 088156036111.ols.vectranet.pl

    przypomne, że to statystyki Orange się ostatnio nie zgadzały, gdy GUS policzył ilość aktywnych użytkowników.

Dodaj swoją opinię