Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Era i Heyah - oficjalnie

Świąteczne statystyki Era i Heyah - oficjalnie

WitekT 27 Grudnia 2007 16:11

0 0
Od 23. do 26. grudnia użytkownicy Era i Heyah wysłali i odebrali łącznie ponad 375 mln SMS-ów, a w samą Wigilię 167 mln.

Rekordowo wzrosła również ilość przesłanych wiadomości multimedialnych MMS. W całym okresie świątecznym było ich ponad 2,1 mln, a Wigilię aż 890 tys. co stanowi wzrost o ponad 50% w stosunku do ubiegłego roku.

Tegoroczne statystyki Orange publikowaliśmy w tej wiadomości, Play w tej wiadomości, a Plusa - w tej wiadomości. Zeszłoroczne statystyki Ery podaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: PTC     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2007-12-27 16:36:03  host: p08-10.opera-mini.net

    Evad jak to policzysz ? Nie da się nawet na oko policzyć wysłanych wiadomości skoro dane masz tylko wszystkie łącznie :-)

  • 0

    6. ~realista  2007-12-27 16:43:13  host: babilon.nat.student.pw.edu.pl

    a miliony nie moga sie mylic!! najwiecej sms-ow było w erze :) Era okazala sie liderem tych Świat, co by tam internauci w konkurencyjnych sieciach z zazdrosci nie pisali :)

  • 0

    7. ~  2007-12-27 16:48:36  host: acmv68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na drugi rok radziałbym operatorom orange, plus, play też podawać wysłane i odebrane.

  • 0

    8. ~  2007-12-27 16:48:52  host: acmv68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zresztą tym faktem era pokazuje swoje slabe strony

  • 0

    9.  2007-12-27 16:56:10

    Szkoda, ze nie podali liczby wyslanych smsow wewnatrz sieci heyah - Milion pisanek zrobilby swoje ;)

  • 0

    10.  2007-12-27 17:15:41

    a oni jak co roku razem wyslane i odebrane. Oj ta Era. Czyzby bylo juz az tak zle?

  • 0

    11.  2007-12-27 17:21:19

    hoho naprawde niezle, i musze przyznac ze nie zauwazylem opznien, ogolem ten wynik naprawde robi wrazenie 160mln w sama wigilie hoho

  • 0

    12. ~  2007-12-27 17:36:26  host: cqu27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i czym sie chwalic? Wyslanymi o debranymi smsami? Jakis spamem? Dziecmi co siedza i pisza po 200 smsow dziennie? Ja tam wole zadzwonic i zlozyc zyczenia

  • 0

    13.  2007-12-27 17:58:09

    Typowe dla Ery... Kiedy ze 2 lata temu po raz pierwszy ubył im abonamentowych klientów, aby nie podawać niekrzystnych danych, podali ilość aktywacji brutto ;-)

  • 0

    14. ~jojo  2007-12-27 18:43:42  host: egk29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak jak już pisałem na FKN, nie dziwi mnie to. Pewnie większość użytkowników sieci Era po prostu dzwoniła w święta. W Plusie i Orange bali się dzwonić ze względu na ceny, dlatego woleli wysyłać SMS-y. ;-D

  • 0

    15.  2007-12-27 19:40:42

    Żadne statystyki ilościowe nie przekonają mnie do pozostania w tej drugoligowej podsieci.

  • 0

    16. ~VOIP  2007-12-27 19:46:40  host: asr50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja wyslalem kilkaset Swiatecznych SMSow ze stronki VoipDiscount. Dotychczas placilem za SMSa 1 eurocenta a w Swieta nie placilo sie nic. Polecam innym! Bo po co dawac sie łupić...? ;)

  • 0

    17. ~B  2007-12-27 21:20:05  host: 85-31-230-157.marsoft.net

    "Wysłane i odebrane" w tym przypadku znaczy "wysłane z PTC i odebrane wszystkie" czy "wysłane z PTC i odebrane spoza PTC" czy też "wysłane z PTC i odebrane z PTC" czy jeszcze jakoś inaczej? Nie chcę się czepiać, ale ta informacja jest po prostu mało precyzyjna ;-)

  • 0

    18. ~hbmm  2007-12-27 22:51:04  host: feg2.internetdsl.tpnet.pl

    wysłane i odebrane 375 milionów czyli kazdy wysłany sms jest odebrany czyli z czystym sumieniem mozna napisac ze wysłanych jest około 187,5 milionów 1.Plus 250mln 2.Orange 230mln 3.Era 187mln 4.Play 20mln czyli wychodzi na to ze jakby play miał podobna liczbe urzytkowników to jest liderem:)

  • 0

    19.  2007-12-28 02:16:25

    Czyli średnio 14smsów na SIM

  • 0

    20.  2007-12-28 02:16:59

    i 0,9 MMSa na SIM

  • 0

    21. ~Brayand2  2007-12-28 09:04:31  host: inet20909nb-1.eranet.pl

    MAXDMAX to kto jest według Ciebie Extra liga??? bo chyba nie PLAY, ORANGE, PLUS, ERA . Sa porównywalni i bardzo zbliżeni do siebie wszytskimi wynikami To Tyle.

  • 0

    22.  2007-12-28 12:03:52

    ~hbmm - nie - to nie znaczy, ze tyle samo odebrano co wysłano ;-) Masz nieczyste sumienie ;-)

  • 0

    23. ~  2007-12-28 14:42:53  host: acpl161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brayand2 oczywiscie ze sa porownywalni z tym ze dla kazdego ktorys z tych operatorow jest lepszy.przykladowo jesli ktos duzo dzwoni do orange ewentualnie jeszcze na stacjonarne a do innych sieci mnie to normalne ze sobie wezme abonament w orange a nie w innej sieci

  • 0

    24. ~pascal  2007-12-29 11:03:31  host: apn-77-114-95-240.gprs.plus.pl

    a jak ktos duzo smsuje to heyah

Dodaj swoją opinię