Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne statystyki Era i Heyah

Świąteczne statystyki Era i Heyah

WitekT 26 Grudnia 2007 18:51

0 0
Użytkownicy sieci Era i Heyah wysłali i odebrali w Wigilię 167 mln SMS-ów i 890 tys. MMS-ów.

Pierwszego dnia Świąt było to 73 mln SMS-ów i 430 tys. MMS-ów.

Sumarycznie, w ciągu dwóch dni wysłano i odebrano więc 240 mln SMS-ów i 1,32 mln MMS-ów. To odpowiednio o 11,6% i 32% więcej niż w zeszłym roku.

Tegoroczne statystyki Orange publikowaliśmy w tej wiadomości, Play w tej wiadomości, a Plusa - w tej wiadomości. Zeszłoroczne statystyki Ery podaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~  2007-12-26 22:57:59  host: acmq96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niedowartościowany jest i dlatego to pisze mowa o 11.

  • 0

    15. ~poznaniak  2007-12-26 23:30:24  host: 87-205-70-89.adsl.inetia.pl

    WitekT: Dziękuję, że takie rzeczy publikujesz. Są to ciekawe informacje czy inspiracje do pracy naukowej! Jako osoba z branży i siedząca w nauce mogę powiedzieć, że nie tylko nam, ale socjologom, geografom itp. to może się przydać! Frustratami "xxx" się nie przejmuj!

  • 0

    16. ~  2007-12-26 23:48:47  host: acmq96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Boje się że Witek sie popłakał :(

  • 0

    17.  2007-12-26 23:49:50

    Jepp, popuakauem siem. A łzy kapią mi aż na czubek butów! ;)

  • 0

    18.  2007-12-27 01:36:21

    To chyba miliarda nie bedzie w tym roku... :) W metrze ktos taka ilosc przewidywal niedawno.

  • 0

    19.  2007-12-27 02:14:12

    Miliarda nie będzie. Z roku na rok wysyłam coraz mniej SMSów z życzeniami. Denerwuje mnie ta masówka, życzenia-wierszyki ściągnięte z Internetu i rozsyłane bezmyślnie. Sam wysłałem w tym roku ze 20 SMSów do bliskich mi osób, z którymi się nie widziałem w święta oraz odpowiadałem na te od znajomych. Każde były pisane indywidualnie przeze mnie. To się chyba bardziej liczy, a nie ich ilość... Szczerze, życzliwość, a nie ilość...

  • 0

    20.  2007-12-27 02:15:38

    Nawet przyjaciółka się chwaliła jakie piękne życzenia ode mnie dostała. Aż mi się miło zrobiło, ale to tylko pokazuje jak inni przesyłają życzenia na odczepnego.

  • 0

    21. ~  2007-12-27 08:13:41  host: host-81-190-140-56.olsztyn.mm.pl

    jejku jaka zywa dyskusja nad smsami :) Reszta swiata pewnie juz zapomniala co to jest sms a my tu sie podniecamy jakby to byla nowosc.

  • 0

    22. ~aro  2007-12-27 09:10:31  host: chaos.tpnet.pl

    mi na swieta poszedl caly pakiet 200smsow na wszystkie sieci w playu,

  • 0

    23. ~mirekb  2007-12-27 09:34:25  host: hii227.internetdsl.tpnet.pl

    sprawadzilem heyah przez swieta.smsy normalnie.mmsy z 2-3godzinnym opoznieniem ale najwazniejsze.haslo do heyahkluby dochodzilo z 2dniowym opoznieniem a na link aktywacyjny heyahklubu od wigilii czekam,maile pisalem ale nic nie odpisuja;-))niemcy slabo placa w ptc ichyba zaden konsultant nie doszedł

  • 0

    24.  2007-12-27 09:44:23

    a mnie ciekawi czy Poczta Polska podaje jakieś statystyki wysyłanych/doręcznych kartek (przesyłek listowych) w dni/okresie świąt... bo chciałbym się dowiedzieć czy jest tendencja malejąca/stabilna/wzrastająca... ;-)

  • 0

    25. ~  2007-12-27 09:51:47  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT, a co tam ciekawego w UK? Jakie promocje na święta mają?

  • 0

    26. ~lynch  2007-12-27 10:12:27  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    niezle ilosci maja na swieta ale dobrze ze podolali z tym zeby na czas wszystko bylo cieszy mnie to zobaczymy jak bedzie na nowy rok

  • 0

    27. ~gg6774574  2007-12-27 10:22:02  host: abik142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na Nowy Rok zawsze kilka minut po północy nie idzie sie do nikogo dodzwonić...zawsze komunikat "Sieć przeciążona. Prosimy spróbować później.". Musze sie przyznać że w te święta wysłałem z 50 SMSów z życzeniami i z 35 MMSów. I właśnie po to przydaje się w Plusie 1 minuta wymienna na 5 SMS/MMS. Szkoda tylko że nie wszyscy umieją jeszcze poprawnie sobie skonfigurować telefonu...

  • 0

    28. ~maramba  2007-12-27 13:59:23  host: 212.180.248.60

    ze statystyk juz w tej chwili podanych (nie biore od uwage play - no bo maja tylko 750 tys, - to w duzych miastach, a do tego 200 wlasnych masztow, swoja droga powalajacy mial byc zasieg) to PTC jest liderem :) :)

  • 0

    29. ~jojo  2007-12-27 14:03:19  host: egk29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku jak to wkońcu jest z tymi statystykami w PTC...? Na FKN-ie i GSMonline podają, że chodzi jedynie o WYSŁANE SMS-y.

  • 0

    30.  2007-12-27 14:09:11

    jojo: bo oni podali to za Gazetą Wyborczą, a ta się rąbnęła - chodzi TYLKO o 2 dni (24 i 25) i RAZEM wysłane i odebrane. Ja swoje info mam z pierwszej ręki, nikogo nie cytuję. :)

  • 0

    31. ~  2007-12-27 14:11:37  host: egk29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzięki za wyjaśnienie. ;-)

  • 0

    32. ~nick  2007-12-29 19:04:02  host: awx120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na manie chójach nie zarobił bo nic nie wyłałem i nie odebrałem.

  • 0

    33. ~nick  2008-01-01 07:02:56  host: du155.internetdsl.tpnet.pl

    test DSLa

Dodaj swoją opinię