Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne przepisy i bajki na infoliniach TP

Świąteczne przepisy i bajki na infoliniach TP

WitekT 19 Grudnia 2006 11:35

0 0

Przepisy na 12 wigilijnych potraw, zwyczaje i tradycje świąteczne z całego świata oraz wiele innych przydatnych informacji można teraz poznać dzwoniąc pod numer serwisu informacyjno-rozrywkowego tp 9229. Na najmłodszych czekają zimowe i bożonarodzeniowe bajki w serwisie bajki tp 9228.

Słuchając instrukcji lektora klienci mogą przygotować m.in. wigilijnego karpia, śledzie w prawdziwkach, barszcz z uszkami i makową struclę z migdałami. Serwis informacyjno-rozrywkowy tp 9229 przypomni także zwyczaje i tradycje świąteczne, poda horoskopy przygotowane specjalnie na święta i nowy rok.

W serwisie jest już 3 tysiące nagranych informacji z różnych dziedzin. Najpopularniejsze z nich to repertuary kin i teatrów z 50 największych miast Polski, wiadomości sportowe, rozkłady komunikacyjne, pogoda, zegarynka, kursy walut, wyniki lotto i zakładów piłkarskich.
Słuchacze serwisu bajki tp 9228 mogą teraz poczuć bliskość zimy i Świąt Bożego Narodzenia. Bajki zimowe dostępne są po wybraniu cyfry 1. Także pozostałe pozycje tego serwisu kryją mnóstwo niespodzianek, jest tam m.in. kilkadziesiąt utworów - prezentów, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych.

Opłata za minutę połączenia z serwisem informacyjno-rozrywkowym tp 9229 to 0,71 zł brutto. Z kolei minuta połączenia z serwisem bajki tp 9228 kosztuje 0,35 zł brutto.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-12-19 12:07:39

    żeby posłuchać bajek, nie trzeba dzwonić na specjalne infolinie - wystarczy zadzwonić na blueline :> każdy konsultant ma swoją opowieść, więc efekt murowany ;)

  • 0

    2. ~jojo  2006-12-20 01:24:18  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Szkoda tylko, że większośc konsultantów zna jedynie bajki z tragicznym zakończeniem. :-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet