Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne promocje w prepaidach Orange

Świąteczne promocje w prepaidach Orange

WitekT 26 Listopada 2012 12:42

0 0
Orange wystartowało z promocją świątecznych doładowań w usługach prepaid., w ramach którego każde doładowanie od 5 zł wzwyż daje darmowe minuty lub SMS-y.

przedział doładowań prezent ważność prezentu
5-19 zł 75 SMS wymiennych na MMS do Orange 14 dni
20-34 zł 150 SMS wymiennych na MMS do Orange 31 dni
35-59 zł 75 minut do Orange 31 dni
60-74 zł 120 minut do Orange 31 dni
75-89 zł 150 minut do Orange 31 dni
90-119 zł 180 minut do Orange 31 dni
120-219 zł 120 minut do wszystkich sieci 31 dni
220 zł i więcej 200 minut do wszystkich sieci 31 dni

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować się wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT pod numer 815. Potem należy doładować konto.

Od pierwszego doładowania przez kolejne 7 dni wszystkie Wasze zasilenia będą się sumowały w promocji, by na koniec otrzymać uzbierany w ten sposób prezent. Zatem im więcej doładowań zbierzecie w tydzień, tym fajniejszy bonus dostaniecie. Oczywiście po 7 dniach zabawa zaczyna się od nowa i tak do 6. stycznia 2013 roku - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

W każdej chwili można sprawdzić wielkość zgromadzonej kwoty i jaki za to otrzyma się prezent. Aby to zrobić, należy wysyłać SMS-a o treść ILE pod bezpłatny numer 815.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 83 kB).


Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    43. ~  2012-11-26 18:28:02  host: ip-37-209-145-27.free.aero2.net.pl

    @42 porównuje dwanaście razy lepszą ofertę. Jak ktoś załadował za 120 zł. ( 5 zł. x 24) to miał 1440 minut do wszystkich z możliwością przedłużania. Jak inny operator dawał podobny bonus ostatnio to opisz sytuację. Porównamy atrakcje na rynku telekomunikacyjnym w prepaidzie.

  • 1

    44.  2012-11-26 20:07:51

    Abonenci Orange są przyzwyczajeni do takiego traktowania, kody, smsy aktywujące, nawet na święta nie mogą włączyć wszystkim tej usługi tylko dla wybranych, kiedyś jak byłem w Orange to pamiętam nie trzeba było niczego aktywować by dostać minuty lub smsy (dokładnie nie pamiętam) wystarczało doładować konto.

  • 1

    45. ~  2012-11-26 20:31:18  host: v04-12.opera-mini.net

    cenzura zapanowała na blogu rzecznika. pierwszy raz coś takiego widzę. negatywne komentarze nie przechodzą. chyba warto felieton o tym napisać bo to ciekawa sytuacja

  • 0

    46.  2012-11-26 20:55:24

    Hmm, a ta oferta łączy się z innymi promocjami? Doładowanie 25+100 zł da gratisy świąteczne, Masz za Staż, Minuty Non-Stop i jeszcze Pogadajcie Sobie. I sobotę?

  • 0

    47.  2012-11-26 21:45:45

    45). Cenzura na blogu rzecznika Orange? NIEMOŻLIWE! Hehe * PS. Jamessz, jak Ty i reszta wytrzymujecie na tym blogu, to ja nie wiem! Podziwiam! :-D

  • 0

    48. ~  2012-11-26 22:09:01  host: v04-12.opera-mini.net

    Łączy się i to jest właśnie dowód na to że te bonusy są tak zrobione byś bonus dostał i by przepadł :-) w miesiąc będziesz miał pięć różnych promocji a potem połowa przepadnie

  • 0

    49. ~jack i dank  2012-11-26 23:43:35  host: ip-37-209-135-14.free.aero2.net.pl

    po dziesięciu latach z orange z bólem serca odszedłem. Dzis bądąc za pan brat z play zaprawdę powiadm wam ociemniali userzy orange. Ostatni gasi światło...

  • 0

    50. ~Rakabe13  2012-11-26 23:47:08  host: user-94-254-210-69.play-internet.pl

    41. Chyba pomyliles post,bo ja raz na dlugi czas cos tu pisze(moze raz na 2 miesiace)wiec cxytaj uwaznie kolejnosc postow:) Pozdrawiam

  • 0

    51. ~  2012-11-26 23:51:21  host: V36-10.opera-mini.net

    50. Oki, zapamiętam. Po prostu dużo jest fanów z pleja ;-) Hej.

  • 0

    52. ~kapiszon  2012-11-27 00:30:25  host: v47-09.opera-mini.net

    Kochani moi, wracamy do czasów sprzed kilku ładnych lat, kiedy żeby coś dostać za darmo od operatorów (o ile wogóle można było coś dostać) trzeba było się nieźle namotać, aktywować po drodze 125 usług i suma sumarum i tak za to wszystko potem zapłacić. Po kilku latach od tamtych czasów przyszła odwilż. Podwójne doładowania na Święta bez kombinacji (tak tak) i różne fajne bonusy uczciwe jak choćby orange. Nie było tylu kodów do aktywacji itp itd i nawet nieświadomy klient mógł się załapać a dziś? Strach pomyśleć co będzie za kilka lat. :)

  • 0

    53. ~punk  2012-11-27 00:47:55  host: 176.100.195.85

    Widzę kryzys Orange dopadł w tym roku, rok temu były lepsze promocje zasileń, mi udało się ponad 1 tyś minut uzbierać. Ale skoro takie promocje dali to i tak sukces dla kogoś kto ma pre paid.

  • 0

    54. ~abc  2012-11-27 09:01:28  host: ip-37-209-131-34.free.aero2.net.pl

    parka heyah i aero2 to ideal tego rynku!

  • 0

    55. ~Wlad  2012-11-27 09:28:51  host: 149.156.230.166

    Nie bardzo rozumiem tę promocję. Jeżeli doładuję jeden raz konto za 100 zł (+10 zł)tj. na 9 m-cy, to po wyłaniu SMS-a "prezent" będę miał te darmowe 120 min. do Orange przez m-c czy nie! Co to znaczy zasilanie konta przez kolejne 7 dni? Co mam codziennie doładowywać po stówie? Jeżeli tak, to chromolę taki "prezent". Co wtedy z innymi włączonymi usługami, np. minuty za minuty itd.

  • 0

    56. ~  2012-11-27 09:35:38  host: v54-05.opera-mini.net

    Wład. Nie denerwuj się. Pierw wysyłasz smsa aktywacyjnego, a później sobie za 100zł ładujesz konto. Po 7 dniach otrzymasz 180 minut do Orange, które będą ważne 31dni.

  • 0

    57. ~mk  2012-11-27 09:42:20  host: public-gprs535975.centertel.pl

    Gdzie jest haczyk?

  • 0

    58. ~  2012-11-27 09:48:56  host: v54-05.opera-mini.net

    57. Nie ma haczyka, jest tylko 7 dni czekania na prezent :-D PS. Wład, co będzie z minuty za minuty? Ano nic, będą działać, ale tylko wtedy, gdy zadzwonisz do innych sieci.

  • 0

    59. ~Mobo  2012-11-27 10:41:38  host: 77-255-61-190.adsl.inetia.pl

    To ja już wolę zgarnąć dychę z heyah za doładowanie 50zł, przynajmniej jest do wszystkich na koncie głównym czyli bez terminu ważności i można dokupić dowolny pakiet.

  • 0

    60. ~kinder biovital  2012-11-27 18:35:34  host: ikd114.internetdsl.tpnet.pl

    Żenada - w Play mam to w standardzie.

  • 0

    61. ~  2012-11-27 19:13:08  host: ppp151027.ostnet.pl

    @59 ale w ogóle w Heyah masz rozmowy wewnątrz sieci za darmo po doładowaniu za 30 zł. Ten próg 120 zł orange, żeby mieć bezpłatnie poza sieć jest totalnie z kosmosu.

  • 0

    62.  2012-12-27 16:40:55

    ,Świeta w Orange na karte trwaja jeszcze dluzej. Doladuj sie nawet za 5zl i otrzymaj w prezencie 5zl na Konto Promocyjne. Promocja wazna tylko do 30 grudnia., (tylko nie wiem czy to dla wszystkich)

Dodaj swoją opinię