Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne promocje w Plusie

Świąteczne promocje w Plusie

sirmark 16 Listopada 2006 22:53

0 0

Od 17. listopada Plus wprowadza świąteczną ofertę dla klientów indywidualnych.



Nowymi promocjami są "Godziny na Święta" oraz "Czasopodwajacz". Abonentowi, który aktywował się w promocji "Godziny na Święta", oferowana jest możliwość uruchomienia na okres promocyjny usługi "Czasopodwajacz", w ramach której podwajana jest liczba minut wliczonych w abonament. Dodatkowy pakiet można wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci. Minuty z pakietu wymienne są na SMS-y i MMS-y w stosunku 1:5.
Długość okresu promocyjnego uzależniony jest od wybranej taryfy i wynosi:
- 3 pełne okresy rozliczeniowe dla taryfy Godziny 25,
- 4 pełne okresy rozliczeniowe dla taryfy Godziny 40,
- 6 pełnych okresów rozliczeniowych dla taryf Godziny 55, 75, 110 i 180.
Po upływie okresu promocyjnego usługa jest deaktywowana.




Od 17. listopada dostępna będzie także nowa odsłona promocji "Po 2 minutach za darmo". Obniżono ceny telefonów: Nokia 6103, Sony-Ericsson K750i oraz podwyższono ceny telefonów: Motorola SLVR L7, Nokia 6021 z zestawem, Samsung SGH-D600.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~sokolowiak  2006-11-17 11:39:25  host: 217.116.110.185

    A co z Simplusem :-) ??? Czy mi się wydaje, czy w tym roku nie ma typowej świątecznej promocji w Simplusie? W tak-taku i heyah są podwójne doładowania w Orange Go darmowe weekendy, a w POP-ie "Ostatnia Liczona", a Simplus, Sami Swoi??? Coś mi się wydaje, że już tylko terapia wstrząsowa może uratować Simplusa i Sami Swoi ! Ta wieszajaca się platforma i tak badziewne promocje, że dech w piersiach zatyka doprowadzają Simplusa i Sami Swoi na dno z którego już chyba nie da się wyjść na prostą!

  • 0

    12.  2006-11-17 11:42:17

    Przdłużających umowe też to dotyczy?

  • 0

    13. ~Tomasz  2006-11-17 12:15:29  host: abtc145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przesadzacie simplus nie jest taki zly 100 minut za 5zl w sieci-gdzie jest lepiej??

  • 0

    14. ~  2006-11-17 13:19:51  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Jeżeli dzwonisz tylko do Plusa, to oferta jest dobra. Jednak jeżeli dzwonisz też na stacjonarne, to zapłacisz 78 gr. Korzystając z tego pakietu, dopóki nie wykorzystasz tych 100 minut do Plusa. I tu właśnie jest jeden z haczyków tej (na pierwszy rzut oka) - świetnej oferty.

  • 0

    15.  2006-11-17 13:36:08

    właśnie, pierwszy rzut oka.Ja wole propozycje Ery.To cały czas wydaje sie być najlepsza oferta post paid ostatnich m-cy.

  • 0

    16. ~Tomasz  2006-11-17 14:18:16  host: absl208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kazdy wybiera dobra oferte dla siebie:-)i kazda ma swoje plusy i minusy-wszystko zalezy od tego do jakiej sieci najczesciej sie dzwoni pozdro (a te 78 gr poza siec to bardzo drogo przyznaje)

  • 0

    17. ~Ja  2006-11-17 14:50:28  host: abiy113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co wy tu wypisujecie - przecierz jasne jest, że to jest korzystna oferta Plusa, dodatkowe minuty są do wykorzystania do wszystkich sieci, a nie tylko do Plusa, darmowa usługa po 2 minucie za darmo, nawet Era, która zrobiła ostatnio pakiet 100 minut za 15 zł to nie jest tak dobry jak oferta Plusa, którą można wykorzystać na wszystkie sieci, a pakiet Ery tylko do sieci Era, jednym słowem Plus ma najlepszą ofertę obecnie.

  • 0

    18.  2006-11-17 15:10:45

    tylko, ze jak masz dużo kontaktów w erze, to rozwiązania ery dają ogromne oszczedności dzieki pakietom minut, a przy wyższych aobanamentach jeszcze więcej jest opcji.

  • 0

    19. ~iwanbezdomny  2006-11-17 16:22:03  host: agw50.internetdsl.tpnet.pl

    natomiast jak sie domyslam te 78 gr/ min tyczy sie simplusa a nie abo. natomiast w abo osobiście uważam ze kożystniejszy od najniższego abo jest mix a od abonamentu za 40 zł mozna sie już zastanawiać nad tąoferta tym bardziej ze jest ona generalnie przejrzysta a jeśli chodzi o ceny telefonów to wcale takie duże nie są

  • 0

    20. ~Beholder  2006-11-17 16:27:09  host: 195.116.35.105

    No to plus sie nie popisal i do tego te drogie telefony ;/ mysle ze plus straci duzo klientow

  • 0

    21. ~-ed  2006-11-17 19:48:31  host: ebj170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    totalne bzdury wypisujecie - dodatkowe minuty dotyczą wszystkich sieci wiec jest to najtansza oferta na rynku.

  • 0

    22.  2006-11-17 20:55:40

    promocja jest dobra, zwłaszcza cena k750i przy godziny 75 (49zl). pewnie dlugo tych telefonow nie bedzie w salonach bo wszyscy sie rzuca na to oferte :D

  • 0

    23. ~Zico  2006-11-17 21:01:04  host: 213.158.194.228

    Nie narzekajcie na Plusa, bo oferta jest calkiem fajna-szkoda tylko, ze maksymalnie na 6m-cy. Nie zapominaj JA, ze ERA tez ma duzo minut do wszystkich sieci i to przez caly okres umowy-chodzi mi tu np. o pakiet 200minut do wszystkich sieci i wybrany nr za 100zl (choc "stowa" moze byc dla wielu zbyt duza kwota). Tak czy inaczej ERA i Plus daja sporo minut do wszystkich sieci i maja telefony w atrakcyjnych cenach (ERA nawet w bardzo atrakcyjnych). Spojrzcie jak na tym tle wyglada orange-ZENADA! Nowa taryfa gorsza niz stara, ZERO dodatkowych minut poza siec, limity na uslugi w sieci i kosmiczne ceny telefonow! Powrot do przeszlosci, kiedy minuta kosztowala 1.70, a sms 40gr.Nic dodac, nic ujac!

  • 0

    24. ~archidamis  2006-11-17 21:05:11  host: beh82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem żaden z operatorów nie popisał sie specjalnie ale Orange wypada zdecydowanie najsłabiej na tle Plusa czy Ery. Teraz czekamy na "święta w MixPlusie"

  • 0

    25. ~Zico  2006-11-17 21:38:33  host: 213.158.194.228

    Nie narzekajcie na Plusa, bo oferta jest calkiem fajna-szkoda tylko, ze maksymalnie na 6m-cy. Nie zapominaj JA, ze ERA tez ma duzo minut do wszystkich sieci i to przez caly okres umowy-chodzi mi tu np. o pakiet 200minut do wszystkich sieci i wybrany nr za 100zl (choc "stowa" moze byc dla wielu zbyt duza kwota). Tak czy inaczej ERA i Plus daja sporo minut do wszystkich sieci i maja telefony w atrakcyjnych cenach (ERA nawet w bardzo atrakcyjnych). Spojrzcie jak na tym tle wyglada orange-ZENADA! Nowa taryfa gorsza niz stara, ZERO dodatkowych minut poza siec, limity na uslugi w sieci i kosmiczne ceny telefonow! Powrot do przeszlosci, kiedy minuta kosztowala 1.70, a sms 40gr.Nic dodac, nic ujac!

  • 0

    26.  2006-11-17 22:38:15

    25. Już ORANGEenada ma lepsze oferty, mówię Ci. Plusa za Chiny Ludowe bym nie wybrał;)

  • 0

    27. ~  2006-11-18 00:26:10  host: p01-04.opera-mini.net

    To może niech Vodka już ich przejmie...

  • 0

    28.  2006-11-18 09:38:00

    @Zico: wydaje mi sie ze czytamy inne cenniki orangutrana. jaka minuta za 1.6 zl? panie cos pan przekreca. aha i zrozumialem gdy przeczytalem koment. za 1-ym razem, nie trzeba powtarzac.

  • 0

    29. ~one  2006-11-18 20:35:24  host: apn-99-32.gprspla.plusgsm.pl

    przeklinam dzien, w ktorym wpakowalem sie w umowe z plusem

  • 0

    30. ~MICHAELL  2006-11-30 17:02:46  host: cvx210.internetdsl.tpnet.pl

    Miałem simlusa ale to szmata blendów tyle no i jak wykorzysta się pakiet to musze czekać ten miesiąć żeby kupić drugi np sms czy tam minuty te pakiety zwalone no wiecie. Terez mam tak taka i jestem bardzo zadowolony skończy mi się pakiecikm to wykupuje drugi a nie jak w plusie że musze czekać. Swoja drogą bardzo mi sie podoba heyah sms za 0,5 gr beż żadnych limitów no i najtańsza minuta do obcej sieci jednak nie ma to jak era i ta jej przejżystość i niezawodność PZDR MICHAELL.

Dodaj swoją opinię