Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne promocje w ofertach Orange dla klientów indywidualnych

Świąteczne promocje w ofertach Orange dla klientów indywidualnych

LuiN 17 Listopada 2008 15:07

0 0

Orange przedstawił ofertę świątecznych promocji dla klientów indywidualnych. Akcje promocyjne rozpoczynają się od 17. listopada.



W ofertach świątecznych Orange klienci za złotówkę będą mogli kupić telefon Sony Ericsson W910i oraz Samsung SGH-U800 Soul z pamięcią 1 GB - w taryfie abonament od 55 zł, a w mixie ze zobowiązaniem 35 zł - Sony Ericssona W380i.




W pozostałych ofertach za złotówkę będą: Motorola ROKR E8, LG KU990 Viewty oraz Sony Ericsson W380i, Nokia 5220 i LG KS360 Etna.

W specjalnej świątecznej promocji, która potrwa do 15. stycznia, użytkownicy ofert mix i na kartę, którzy będą doładowywać swój telefon częściej niż co 7 dni, począwszy od drugiego doładowania dostaną dodatkowo 200% jego wartości. Świąteczny bonus będą mogli przeznaczyć na rozmowy i SMS-y w Orange. Użytkownicy nowych starterów dostaną go przy pierwszym doładowaniu.

Zobacz: pełny katalog świątecznych promocji Orange. (3.432 KB)
Zobacz: regulamin promocji "200% gratis za doładowania".

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~elkanguro  2008-11-17 17:41:37  host: ip183-32.ghnet.pl

    20: tak 19: dziękuje za odpowiedź

  • 0

    23. ~e  2008-11-17 17:52:04  host: ip183-32.ghnet.pl

    A jeszcze proszę o potwierdzenie. Telefon na kartę zawsze doładowuję z telefonu z rachunkiem kwotą 50zł bo to nie zmienia stawki połączenia 20gr. Czyli pierw doładuję za 5zł i następnego dnia za 50zł. Dostanę przy pierwszym doładowaniu 5zł + 1zł a przy drugim 50zł + 10zł + 100zł? I do tego będę mógł wybrać bezpłatny numer na 30 dni?

  • 0

    24.  2008-11-17 18:04:56

    e: Doładowania z telefonu z rachunkiem, przelew SMS, za punkty Profit nie są nagradzane bonusem 200%. Musisz doładować normalnie, czyli kupić doładowanie w kiosku, przez Internet lub w bankomacie. Doładowanie z telefonu z rachunkiem można użyć najwyżej do przedłużenia środków promocyjnych w przypadku braku innych promocji doładowań.

  • 0

    25. ~Cpr  2008-11-17 18:11:52  host: afl55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak liczyłem, że znowu dadzą podwójne doładowania. Na tym można jechać. Niedawno tez było podwójne. Nowe Orange Go jest do tego stworzone. Ładuje się za 100 zł i 200 zł śmiga do sieci (20 gr,1 gr za sms). Minus jest taki, że nie dają tego na stacjonarkę-pewnie się bali ;)

  • 0

    26. ~Cpr  2008-11-17 18:14:41  host: afl55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To wychodzi 1000 min lub 20000 smsów do sieci :) plus 100 zł na koncie głównym, czyli 166 min poza sieć lub 555 smsów. Jakoś tak to jest :)

  • 0

    27.  2008-11-17 18:35:31

    Cpr: To potrójne doładowanie :)

  • 0

    28.  2008-11-17 19:49:33

    Cenniki juz ponoc kraza w intranecie...

  • 0

    29.  2008-11-17 19:52:26

    biotyt: Czuwanie Twoją dewizą ;)

  • 0

    30.  2008-11-17 20:05:28

    Cpr: Dzisiaj tak :D

  • 0

    31.  2008-11-17 20:14:58

    biotyt: Tak mi się nasunęło, że nie ma pytań z tego tematu, na które nie znał byś odpowiedzi :)

  • 0

    32. ~harry truman  2008-11-17 20:15:12  host: 83-238-224-18.adsl.inetia.pl

    Poza promocjami na karte reszta wszystko jak było wcześniej UWAGA PROMOCJA - W910 i U800 za 1zł na 36 miesięcy :) ! Gdzie promocje świąteczne, przeciez jak była promocja Iphona wynajęci stacze przed salonami do RMF-u bąkali o prezentach ! ... ida świeta a Orange dalej bąka ten sam kawałek.

  • 0

    33.  2008-11-17 20:30:02

    Cpr: Zawsze jak używam korzystam z jakiejś oferty to staram się ją poznać by jak najwięcej z niej wycisnąć jak najmniejszym kosztem. Trzeba w końcu kombinować by mieć jak najtaniej :P Teraz wymyśliłem, że z POP-a przejdę na Nowe GO i doładuję za 25zł+100zł. Miesięcznie wyjdzie mi tylko 25 zł, czyli nawet połowę mniej niż wydaję miesięcznie, a dużo wygodniej bo bez pakietów.

  • 0

    34.  2008-11-17 20:50:59

    biotyt: Ja długo byłem w POP-ie, ale od wejścia taryfy malejącej jestem w NOG. I właśnie główny plus dla mnie to brak pakietów. Nie muszę się o nic martwić tylko ładuję konto. Dodatkowo co jakiś czas są podwójne doładowania to wychodzi się na swoim. Ja zrobię dodawanko z 5+100 :)

  • 0

    35. ~  2008-11-17 21:24:41  host: f142-040.opera-mini.net

    Jeszcze sobie kupcie doładowanie w internecie np.100zl za 90zl

  • 0

    36. ~  2008-11-17 21:28:18  host: f142-040.opera-mini.net

    Na aukcji albo zasilarka.sklepy24h.pl,readyk.pl

  • 0

    37. ~awa  2008-11-18 00:07:11  host: slowackiego.limes.com.pl

    ~jo przedłuzając umowę dostaniesz 1 prezent wiecej niz nowy klient, np. nowy w ab.25 zł nie dostanie zadnego a Ty jeden,za 35 zł-2 prezenty, za 55-3, za 75-4 i za 100-5, jeśli nie bierzesz telefonu dołóz jeszcze 2 obojetnie jaki abonament

  • 0

    38. ~simon  2008-11-18 09:41:15  host: dqg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajni e to wygląda - info, a pod nim reklama Ery, i c702z pakietem nawigacji za 1 pln przy abo 45 - taki dobry komentarz do u800 na 36 mscy przy abo 55 w Orange :)))

  • 0

    39. ~m  2008-11-24 22:24:09  host: gw-www.lublin.enterpol.pl

    1+100zł? czy próbował ktoś doładować za pierwszym razem doładować za kwotę niższą niż 5 (np: 1 zł)? Czy takie doładowanie jest możliwe (np przez Inteligo) i czy będzie się liczyło do tej promocji?

  • 0

    40. ~mela  2008-11-30 17:59:28  host: ip-89.171.160.90.static.crowley.pl

    sprawdzcie po drugim doładowaniu na jaki okres przyznali bonus wg regulaminu drugie doładowanie za 50 zł daje bonus 100 zł na 3 miesiace,znam juz kilka przypadków ze oczywiscie dali 100 zł ale na 30 dni,pozostaje tylko tel.do BOK bo na maile nie raczą odpowiadać

  • 0

    41. ~Marciu  2008-12-01 06:49:28  host: n56.pro-internet.pl

    Moze mi ktos podpowiedziec...a mianowcie jestem w orange na karte,mam juz na koncie bonusowym 50zl (raz za 5 i raz za 25zl) lecz w momencie gdy skonczyla mi sie kasa na koncie z bonusa nie zeszlo nic ani dalej nie schodzi.50zl na bonusie jest i bylo z promocji 200% i nic sie dzieje.Jak z tego skozystac??

Dodaj swoją opinię