Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne promocje w mBank mobile

Świąteczne promocje w mBank mobile

WitekT 4 Grudnia 2007 21:37

0 0

mBank mobile wprowadził dwie promocje świąteczne, w których nagradzane są doładowania powyżej 30 zł i zakup telefonów Nokii w sklepie internetowym.

Każdy, kto do końca roku doładuje konto kwotą z przedziału 30-39 zł dostanie gratis 13 zł, zaś kwotą 40 zł i więcej - gratisowe 18 zł. Dodatkową kwotę można wykorzystać na połączenia krajowe, SMS-y, MMS-y i transmisję danych tylko w okresie aktywnym.




Każdy, kto kupi w sklepie internetowym mBank mobile telefon Nokii za kwotę poniżej 1000 zł, otrzyma gratis starter z kwotą 10 zł i biżuterię Nokii. Kupując telefon za 1000 zł lub więcej, otrzyma się starter z kwotą 10 zł i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-101.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-12-04 21:48:04  host: 212.160.172.70

    Nie ma co :P Promocja jak się patrzy ;D

  • 0

    2. ~Ticom  2007-12-04 22:05:48  host: nat9.tomkow.pl

    Jak to mówią Włatcy Móch - zajebioza!!!

  • 0

    3. ~  2007-12-04 22:12:45  host: nat-130-254.man.bydgoszcz.pl

    Na telix juz to było rano. Oj Witek śpi :D

  • 0

    4. ~  2007-12-04 22:36:41  host: apn-77-113-93-137.gprs.plus.pl

    To jak bylo rano to po co czytasz? Idz na Telix i nie marudz! Zamiast krytykowac Witka, mogles samemu mu podrzucic tego newsa zanim ukazal sie na Teliksie. Wtedy byloby predzej ale nie, lepiej przeciez krytykowac niz pomoc! Witek, nie przejmuj sie i pracuj dalej ;-)

  • 0

    5.  2007-12-04 23:15:12

    Ticom: chyba nigdy nie ogladales. Jesli juz, to 'zajebiaszczo' wzglednie 'smakowe' ;D

  • 0

    6. ~  2007-12-05 00:29:34  host: 82.160.4.8

    O w morde jeża!

  • 0

    7.  2007-12-05 01:47:02

    heheh niech zyja wladcy móch :P a co do promocji to raczej slabo im wyszla. az sam nie wiem na co sie skusic czy na 18 zl czy na ten zestaw słuchawkowy:) Pozdraiwm

  • 0

    8.  2007-12-05 06:54:26

    Nie dosyć że drogo jest w tym sklepie , to ich raty też nie są zachęcające;) drogie telefony+ odsetki od rat +27 zł za złożenie wniosku hehe;)A promocja taka sobie;)

  • 0

    9. ~eSiK  2007-12-05 09:10:24  host: atropos.tpi.pl

    Włatcy Móch? Matko... jak można to oglądać... tania podróbka South Park'a... żanua ;)

  • 0

    10.  2007-12-05 09:19:00

    eSiK, nie powiedziałbym że to podróbka. To jest coś co w pewnym sensie bazuje na South Park'u i można to oglądać ja obejrzałem wszystkie odcinki i chce więcej :) super jest ten serial/bajka :)

  • 0

    11. ~eSiK  2007-12-05 15:30:59  host: atropos.tpi.pl

    Nie twierdzę że "nie da się tego oglądać"... aczkolwiek moim zdaniem South Park oferuje znacznie wyższy poziom dobrego humoru i żartów niż Włatcy... Jednak z drugiej strony o gustach się przecież nie dyskutuje więc... ;)

  • 0

    12. ~uważny  2007-12-05 17:25:47  host: 175-mia-12.acn.waw.pl

    w regulaminie jest napisane, ze dodatkowa kwota jest na uslugi "realizowane w ramach sieci mBank mobile" (punkt IV.3.a)- natomiast na http://mobile.pl/10391.html napisane jest, ze do wszystkich... To jak? Moze regulamin jest niescisly? A moze wszyscy sa niescisli?

Dodaj swoją opinię