Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne promocje Sferii

Świąteczne promocje Sferii

WitekT 20 Grudnia 2004 13:18

0 0

Zostając Abonentem Sferii jeszcze w tym roku, klienci mogą skorzystać z kilku promocji jednocześnie. Tylko połowę abonamentu zapłacą wszyscy, którzy zostaną abonentami Sferii w okresie 20-31 grudnia.

Przez dwa pierwsze miesiące nowi klienci zapłacą tylko połowę abonamentu przy wyborze jednej z pięciu taryf telefonicznych: Wszechstronnej, Firmowej, Wieczornej, Rozgadanej i Rozważnej.

Internauci też zapłacą mniej. Przez pierwsze trzy miesiące wszyscy, którzy od 20 grudnia do 31 grudnia wybiorą P@kiet 15h, P@kiet 200MB i P@kiet 500MB, zapłacą jedynie połowę abonamentu.
Jeszcze inna oferta jest na święta - Ci abonenci, którzy zdecydują się na jedną z czterech taryf telefonicznych: Wszechstronną, Firmową, Rozgadaną bądź Rozważną, mają do wykorzystania do 45 minut na połączenia lokalne bez żadnych dodatkowych opłat przez cały czas trwania umowy. Promocyjne minuty wliczone są w abonament.

W Taryfie Wieczornej klienci mają w ramach abonamentu w wysokości 55 zł netto promocyjne 800 minut miesięcznie w godzinach 20:00-8:00 na połączenia lokalne i strefowe.

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet