Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne promocje Plusa

Świąteczne promocje Plusa

LuiN 12 Listopada 2009 13:15

0 0

13. listopada Plus zaprezentuje swoje świąteczne promocje. W ofertach abonamentowych i Mix operator zaoferuje stawkę za połączenia wynoszącą 29 groszy za minutę.






Promowane telefony to Sony Ericsson W715 Walkman z GPS-em, kartą 4 GB i aparatem 3,2 Mpix oraz Samsung S7350 Ultra Style z GPS i aparatem 5 Mpix. Oba telefony dostępne są za 1 zł w abonamencie za 75 zł oraz w doładowaniu 50 zł w Mixplusie. W ofercie znajduje się również nowość - dotykowa Nokia 5530 XpressMusic od 1 zł.

Abonenci sieci, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy, będą mogli skorzystać z przygotowanej specjalnie dla nich oferty, w której ceny telefonów będą niższe nawet o 200 zł.

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~bambo  2009-11-12 15:43:02  host: 188.33.141.4

    #stz: złóż dyspozycję przeniesienia numeru i przetrzymaj ich odpowiednio długo to zaproponują obniżenie abo o połowę i 1000 minut do wszystkich sieci. Umowa na 12 miesięcy. Minuta może wyjść np. 12,5 gr. Tylko że minuty w pakiecie schodzącym po minutach z abo. To standardowa oferta. Jak będziesz negocjował może coś jeszcze wyszarpniesz. Ja się nie skusiłem bo potrzebuję niskiej stawki w cenniku bez durnowatych pakietów. Stan plusa (sztuk abo): -1 ;-D

  • 0

    10. ~stz  2009-11-12 15:43:44  host: 87-205-33-192.adsl.inetia.pl

    Tak wiem o tym, ale mBank nie ma poczty internetowej plusnet jak ma Plus z darmowym powiadomieniem o nowej wiadomości. Taka usługa na interii lub wp kosztuje spore pieniądze.

  • 0

    11. ~  2009-11-12 15:56:28  host: v03-07.opera-mini.net

    do bambo: widze ze masz marzenia w plusie 12,5gr/min brutto do wszystkich sieci? ;). ale fakt faktem dla przedłużających umowe w mixplus bez telefonu mogli by dac stawke ponizej 20gr/min brutto do roznych sieci bez pakietów, w pakietach tanie rozmowy do plus i stacj (5zl 100min) plus standardowo wybrany numer w sieci plus i zostałbym chętnie w mixplus nadal. ale znajac zycie plus zepsuje wszystko a te 29gr to nic innego jak te pakiety w rarce czyli nic nowego. główno jakie bylo takie bedzie. ale... moze sie mylę - moze to nie chodzi o jakies głupie pakiety rarka tylko plus naprawde sie postara? ale po kościach czuje ze bedzie fuszerka jak zwykle. caly 2009rok w plusie oferty to niewypał jak do tej pory..

  • 0

    12. ~rambo  2009-11-12 15:58:32  host: 209.8.41.106

    Tak jak napisal bambo. Oferta utzymaniowa bez telefonu to abo za 12,50 zl , w tym 30 minut w standardzie (wymienne na 150 sms) + przez 10 miesiecy 100 minut do wszystkich nie przechodza i nie sa wymienne na sms). Do tego mozna dokupic za 10 zl pakiet 150 minut do 3 osob. Umowa 12 miesieczna. Sumujac dostajesz 1360 minut za 150 zl co daje 11gr za minute:) O ile nie piszesz duzo sms to sie oplaca IMHO. Ja sie dalem skusic :)

  • 0

    13. ~  2009-11-12 16:25:05  host: v01-10.opera-mini.net

    do 12: w przedłużeniowej wersji mixplusa dają za 12,5zl łącznie 130min do wszystkich polskich sieci? mi jakos tego nie proponowali bo tez bym sie na to skusił te 12 doladowan spokojnie do pół roku mialbym wykonczone (25zl to 260min do wszystkich sieci -oferta fajna. tylko jakos niczego takiego mi nie proponowali. a szkoda. wiec chyba to jakas sciema ze maja taką oferte dla mixplusowcow przedłużających umowe bez telefonu..?

  • 0

    14. ~  2009-11-12 17:59:35  host: ip-94-42-4-17.multimo.pl

    o co chodzi z tym imho>?

  • 0

    15.  2009-11-12 18:57:09

    Mnie obchodzi jedno: jak w tej ofercie będzie usytuowana Nokia 5530 XpressMusic. Przy znacznym wzroście cen telefonów u operatorów w tym roku- nawet w Playu - nie opłaca się kupować z abonamentem czy w Mixie. Liczę na Plusa, choć się pewnie przeliczę i pozostanie kupić bez operatora.

  • 0

    16.  2009-11-12 18:58:50

    PLUS daje popalić jak żaden inny operator. W związku ze zmianą regulaminu zrezygnowałem z 5 numerów biznesowych i w lipcu je wyłączyli. Po trzech miesiącach zaczęli przysyłać faktury, a w listopadzie wszystkie numery uaktywnili. Fakturki odkładam do szufladki, bo nie będę pajacykom pomagał w ich pracy.

  • 0

    17. ~rambo  2009-11-12 19:06:17  host: 209.8.41.106

    @13 Czy w mixie sa takie oferty to nie wiem , ja mialem abonament. 130 jest przez 10 miesiecy nastepne 2 to juz tylko 30. Tylko te 30 wymienne sa na sms 1/5 i schodza jako pierwsze. Takze przy nieduzym zuzyciu sms oferta sie oplaca. @14 In My Humble Opinion → moim skromnym zdaniem

  • 0

    18. ~bórak  2009-11-12 21:18:27  host: 188.33.249.66

    14. google.pl -> imho

  • 0

    19. ~  2009-11-12 22:14:42  host: v03-09.opera-mini.net

    a jednak tak jak myslalem. te 29gr to nic innego jak rarka w mixplus4 sa to pakiety tanich minut do roznych sieci i mozna je miec max 2 na 30dni! po drugie znajac zycie pewnie te pakiety nie mozna łączyć z tanimi rozmowami do plus i stacj i wybranym numerem w plus (jesli z oferta z taryfa rarka mix sa wogole takie pakiety bo mogli je zlikwidować nawet (5gr/min plus i stacj oraz wybrany numer). innymi slowy plus idzie na dno. żal.pl

  • 0

    20. ~  2009-11-13 11:36:50  host: v02-07.opera-mini.net

    W BOKu nic o takiej promocji nie wiedzą. Na stronach plusa też cicho. Jak to mi mija pani powiedziała: 'przeważnie tak jest że internauci wiedzą wcześniej niż my.' m99

  • 0

    21. ~  2009-11-13 11:37:40  host: v02-07.opera-mini.net

    19. A skąd to wiesz, że to nic innego jak pakiet? m99

  • 0

    22. ~  2009-11-13 12:06:38  host: nat-212-244-115-37.rtk.net.pl

    do 21: sprawdź sobie gsmonline.pl - tam są regulaminy do nowych promocji od 13 listopada 2009roku do mixplusa m.in. I to nic innego jak "muzyczna rarka" (doładowania te same i zasady te same co z mixplusie 4 (plus te pakiety rarki (2 w miesiącu max)) - różnica jaka jest to chyba tylko w cenach telefonu. A to mnie nie interesuje więc oferta to dno. Nic nowego nawet na święta nie dali. Nawet na święta usług nie poprawili...:(

  • 0

    23. ~  2009-11-13 12:37:17  host: v02-07.opera-mini.net

    A już myślałem że zostanę w mixplusie. No niestety. Jeszcze 4 doładowania i 'bye bye maszkaro'.

  • 0

    24. ~rambo  2009-11-13 16:40:55  host: 209.8.41.106

    @20 nie wiedza bo to jest niestandardowa oferta z dzialu utrzymania klienta. hehe "Bałwan gorąco poleca" to jest ta nowa oferta?? Toto sie czyms rozni od rarki ??. Dzizas gdyby nie ta oferta utrzymaniowa to bym juz byl w innej sieci. No nie moge masakra:)

  • 0

    25.  2009-11-13 17:30:01

    Czy wiecie że PLAY dokonując obniżki taryfy FIRMOWA zastosował automatycznie tę obniżkę cen dla wszystkich umów terminowych ? Tak więc jako pierwszy operator zastosował zasadę dotąd niespotykaną w W3 !!! Abonenci biznesowi nie muszą czekać ze zmniejszeniem ceny do upływu terminu umowy !!! Brawo PLAY !!!

  • 0

    26.  2009-11-13 17:37:44

    PLUS jest do d..... Po 13 latach przeniosłem wszystkie numery firmowe do PLAY. Gdybym w lipcu nie skorzystał z możliwości wypowiedzenia umowy w Plusie, to moje rachunki by były 4-5 razy większe. W lipcu proponowali umowę wznowieniową z ceną 42 gr netto do pozostałych i 22 gr do Plusa i na stacjonarne (bez możliwości przejścia na inną taryfę przez 2 lata). Dziś w Play wychodzi mi średnio ze stacjonarnymi po 5 gr !!!

  • 0

    27.  2009-11-19 13:42:53

    Niestety, Plus nie dba o stałych klientow, juz nie wspominajac tych, co maja niskie abonamenty.

  • 0

    28.  2009-12-21 23:54:27

    Spoko, spoko, Marek-KRK, odbiją sobie na opłatach za rozmowy z innych sieci na te twoje "wszystkie numery firmowe".

Dodaj swoją opinię