Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne prezenty w Simplusie

Świąteczne prezenty w Simplusie

WitekT 17 Listopada 2009 10:28

0 0

Od 17. listopada w Simplusie startuje promocja Prezent na Święta, w której w zamian za doładowanie co najmniej 30 zł, można otrzymać jeden z trzech pakietów za darmo.

Użytkownik powinien najpierw wybrać pakiet, a następnie doładować konto kwotą co najmniej 30 zł:
100 minut do Plusa - *136*11*53#,
100 SMS-ów do wszystkich - *136*11*54#,
pakiet 100 MB transmisji - *136*11*55#.

Z oferty mogą skorzystać nowi i dotychczasowi klienci, którzy mają taryfę: Twój Profil, Easy, Team7, Nowy Simplus (sprawdzenie taryfy odbywa się kodem *147#). W dowolnej chwili użytkownik może sprawdzić bezpłatnym kodem *121# okres ważności prezentu oraz limit do wykorzystania.




Okres ważności pakietów wynosi 30 dni ( 720 godzin od jego uruchomienia). Z oferty można skorzystać tylko raz.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 79
  • 0

    60. ~  2009-11-17 16:35:25  host: v05-13.opera-mini.net

    @55 ostatnia bramke zakladalem w sierpniu,jeszcze chodzi do play.sprawdz,dochodza z nr 6654.zobacz regulamin,moze da sie kupic 100 zetonow za 2.44 na esy do wszystkich.mirekb

  • 0

    61.  2009-11-17 16:40:16

    Plus powinien się wstydzić taka promocja to nie promocja...

  • 0

    62. ~mm  2009-11-17 17:22:42  host: public50819.xdsl.centertel.pl

    Ekspertem nie jestem, ale wydaje mi sie, ze dla "zwykłego smiertelnika" wydajacego na tel. około 30 zł na miesiac to Simplus jest najbardziej atrakcyjny wsrod ofert w tym przedziale cenowym w Plusie (abo, mix, abo bez tel.)Niesamowicie slaba jest oferta abonamentowa bez telefonu..

  • 0

    63.  2009-11-17 18:30:51

    Żadnej rewelacji w tych "prezentach" nie widzę. Jednak pod względem 100 minut po sieci Plus wypada lepiej niż Era. Tam przecież na 100 minut trzeba wydać 50 zł (!) Znowu w Erze te minuty można wykorzystać również na numery stacjonarne...

  • 0

    64. ~  2009-11-17 21:57:10  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    No niestety rewelacji nie ma. Wszystko po sieci i trochę internetu, brakuję między innymi pakietu do wszystkich jakiegokolwiek ale brakuje. Plus po odpływie ludzi szuka i produkuje oferty ale czy to coś da.

  • 0

    65. ~  2009-11-18 01:13:47  host: v06-03.opera-mini.net

    Dobrze jak by Play dawał za doladowanie taki pakiet internetowy.

  • 0

    66. ~  2009-11-18 02:15:11  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @46: W ogóle ta strona heyah to jakaś jedna wielka porażka... Przesycona fleszem, z internetem komórkowym w ogóle lepiej do niej nie podchodzić! A powiedz czy z tej bramki heyah można wysyłać tylko dopóki na karcie aktywne sa wychodzące czy później też? @51: Tak, dziś dostałem takie info z rachunkiem.

  • 0

    67.  2009-11-20 17:17:24

    Strona Heyah rzeczywiście jest przefleszowana ;) Co do bonusów na święta, pierwszy wyszedł TT. Era i Orange zawsze na święta dawały podwójne doładowania, w tym roku wszyscy dają ekstra minuty. Najlepiej wygląda bonus 100 minut do sieci. W Plusie dostaje się za 30zł, w TT i Heyah za 50, ale w TT można z bonusu dzwonić też na stacjonarki. Czyli w TT wyższa kwota doładowania, ale bonus ciekawszy.

  • 0

    68. ~  2009-11-23 12:20:30  host: apn-95-40-24-87.dynamic.gprs.plus.pl

    @67: Ja tam w orange jeszcze nigdy nie widziałem prawdziwego podwójnego doładowania takiego jak było w TakTak-u, a co najwyżej tylko w sieci, dlatego tu nie ma co porównywać. Co innego obecne oferty...

  • 0

    69. ~Jasiek  2009-11-23 17:00:01  host: chello089072101033.chello.pl

    Rozumiem, że jak mam pakiet 600 smsów do Plusa i wybiorę w tej promocji 100 smsów do wszystkich to i tak jak napiszę do Plusa to mi zabiera z tego pakietu 100 smsów do wszystkich?

  • 0

    70. ~  2009-11-26 01:25:53  host: 88.220.105.186

    Jak masz pakiet 600 to powinno zabierać chyba z niego.

  • 0

    71. ~Jasiek  2009-11-26 10:59:34  host: chello089072107081.chello.pl

    Jeśli dobrze czytam regulamin to zabiera z 100 smsów do wszystkich.

  • 0

    72. ~  2009-11-26 13:46:44  host: 188.33.250.39

    No to byłaby lipa...

  • 0

    73. ~  2009-11-26 13:47:37  host: 188.33.250.39

    Prawdopodobnie jutro będę mógł to zweryfikować. Jak nie zapomnę to napiszę tutaj.

  • 0

    74.  2009-11-27 13:51:58

    Oferta bonusów smsowych w Orange (ważne 15dni) jest też skonstruowana tak, że jeśli masz wykupiony pakiet smsów, to najpierw sciąga ci smsy z pakietu. I tym sposobem bonus smsów do sieci może przepaść. 100 smsów do wszystkich w Plusie się nie opłaca- w Heyah za doładowanie kwotą 30zł w multipakiecie możesz wybrać za darmo opcję 300 smsów do wszystkich sieci, z ważnością na miesiąc. Najciekawsze jest te 100 minut do sieci.

  • 0

    75. ~Jasiek  2009-11-27 16:57:21  host: chello089072107081.chello.pl

    Dostałem odpowiedź od BOK. Wynika więc, że gdy wysyłamy esy do Plusa najpierw pobiera z pakietu 100 esów do wszystkich a potem dopiero z 600 esów do Plusa.

  • 0

    76. ~  2009-11-27 21:22:59  host: apn-95-41-195-164.dynamic.gprs.plus.pl

    @74: Tak, tylko, że jak wybierzesz te 300 sms-ów w Heyah to masz połączenia po 68 gr poza sieć i 60 w sieci. I nic więcej - ani internetu, ani darmowego... @75: Regulamin mówi co innego...

  • 0

    77. ~  2009-11-27 21:28:12  host: apn-95-41-195-164.dynamic.gprs.plus.pl

    @75: Właśnie narzeczona mi mówi, że jak wysyła do mnie (też Plus) to pobiera z pakietu 100 sms mimo, że ma aktywny pakiet 600 sms.

  • 0

    78.  2009-11-30 17:44:16

    @76, chciałem pokazać tylko, że moim zdaniem bonus 100 smsów do wszystkich nie jest opłacalny. Moim zdaniem- minuty do Plus wychodzą najciekawiej. Zresztą, Orange za doładowanie 50zł daje tylko 90 minut do sieci, Tak Tak 100 minut- ale też na telefony stacjonarne.

  • 0

    79. ~pomoc  2010-01-30 13:59:26  host: 77-255-137-22.adsl.inetia.pl

    Jak wyłaczyc te SMSy??????

Dodaj swoją opinię