Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne podwójne doładowanie w T-Mobile na kartę

Świąteczne podwójne doładowanie w T-Mobile na kartę

Q! 12 Grudnia 2011 11:33

0 0

Od 13. grudnia w T-Mobile dostępna będzie usługa Podwójne doładowanie w świątecznej edycji. UWAGA! Zasady promocji, względem poprzedniej edycji, ulegają zmianie.

Aby skorzystać ze świątecznego podwójnego doładowania, należy w okresie od 13. do 31. grudnia korzystać przynajmniej przez jeden dzień z dowolnej z wymienionych usług:
pakiet 1500 minut,
blueconnect max,
wszędzie rozmawiaj.




Następnie należy dwa razy doładować konto kwotą minimum 25 zł. Wartość drugiego doładowania zostanie podwojona i trafi na konto użytkownika po Nowym Roku. Dodatkowe środki będzie można wykorzystać na dowolne usługi.

Maksymalna wartość bonusowego zasilenia to 150 zł.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 207
  • 0

    265. ~  2011-12-15 09:14:52  host: 159-205-179-12.adsl.inetia.pl

    @261; pierwsze doładowanie za min. 25zł a drugie tez za min 25 a max 150zł. Drugie doładowanie zostanie podwojone więc możesz dostać nawet 150zł gratis. Najlepiej doładowywać ze strony tmobile dostaniesz dodatkowo 150zł.

  • -1

    266.  2011-12-15 09:29:24

    toms - a możesz mi powiedzieć o co Ci chodzi? Od lat powtarzam, zę simplusa miałemtylko przez rok czy dwa dawno temu, kiedy potrzebowałem "prywatny" numer, tylko dla najbliższych i przyjaciół, kiedy chociażby ze względu na potrzebę odpoczynku chciałem oderwać się od kontaktów z klientami - teraz od lat mam abonamentowy taki, więc to co w simplusie się dziej niewiele mnie obchodzi. Mam owszem w simpluise numer czy dwa, ale tylko utrzymuję je ze względu na numery fajne właśnie - za 5 zł rocznie. Politykę operatorzy mają rózną. Simplus - sam to powtarzasz - jest najdroższy, ale ma świtnych ludzi od reklamy i widać ma tylu klientów, że nie musi stosować innych metod niż tylko drogi cennik ;-)

  • -1

    267. ~  2011-12-15 09:43:13  host: p20-09.opera-mini.net

    wlo przepłacasz i ciągle się tym chwalisz. ba, chcesz to przeczytać więc proszę: doją cie jak krowe

  • 0

    268. ~  2011-12-15 09:52:11  host: 159-205-179-12.adsl.inetia.pl

    @265, errata, oczywiście za doładowanie ze strony jest dodatkowe 10%

  • 1

    269. ~Aldo  2011-12-15 11:11:32  host: 87-205-145-225.adsl.inetia.pl

    ~263 chyba miałeś numer w innej sieci jak dostanę 3-4 smsy od T-mobile na miesiąc to będzie wszystko, a żeby było zabawniej to właśnie z takiego smsa dowiedziałem się o tej promocji...

  • 1

    270.  2011-12-15 13:27:33

    @260 Tak to jest jak się podąża sterotypami i kwestiami z przeszłości. Ja również nie spotkałam się z jakimś nadmiernym spamowaniem poprzez PTC. A Era to już przeszłość. Nie można wrzucać jej do tego samego worka z T-Mobile. To zupełnie nowa odświeżona oferta.

  • -1

    271. ~  2011-12-15 18:15:19  host: v10-15.opera-mini.net

    270 Era=T-Mobile. Inaczej nie będzie. Taki Tak Tak został odświeżony ale na gorsze :-)

  • -1

    272.  2011-12-15 21:31:40

    267. - z Twojego konta płacę, czy ze swojego? Co Cię to obchodzi? Martw się o swoje konto ;-)

  • 0

    273. ~Aslan  2011-12-16 10:29:17  host: 77-255-56-123.adsl.inetia.pl

    ~271 oj jako era nigdy nie zdecydowała się na roczną ważność konta i to jest fakt. Jak dla mnie zwłaszcza w ofercie na karte bardzo duzo zmieniło ię na plus po rebrandingu.

  • 0

    274. ~delms  2011-12-16 11:03:32  host: host8925228254.bsi.3s.pl

    lepiej bijcie póki jest podwójne mPaya. Zgarniasz 150% bonusu i jesteś git. Prawdziwy git, a nie jak ten z reklamy co schował papugę pod gumowe tatuaże (ogarnijcie banialuke)

  • 0

    275. ~  2011-12-16 23:01:46  host: afba177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po pierwsze już nie ma , a po drugie w dziściejszych czasach 2xTT jest archaiczny i żenujący

  • 0

    276. ~aqq  2011-12-19 00:06:09  host: gate1.anfa.pl

    A czy po 01.01.2012 będzie w ofercie TT coś podobnego do pakietu "wszędzie rozmawiaj"?

  • 0

    277. ~jatu  2011-12-19 09:24:08  host: 212.160.147.18

    Mam nadzieję, że przedłużą pakiet "wszędzie rozmawiaj". Wielu narciarzy ruszy na ferie za granicę i bez pakietu będzie słabo. Czy macie jakieś informacje na ten temat?

  • 0

    278. ~mirekb  2011-12-19 21:57:10  host: apn-95-40-49-85.dynamic.gprs.plus.pl

    moj 2 fon sie rozlecial i zakupilem sobie w tmobile c1.prosty,nowy.o dziwo 40zl taniej niz w play;-)bo 180zeta..po2 doladowanie,koszt fona w doladowaniach.niezle wchodzi minuta wiec sim zostawie w domu niech rodzice dzwonia.kluczem jest to ze kasa na koncie glownym i nigdy nie przepada i nawet jak bedzie skarbonka to za rok czy dwa mozna ja wykorzystac..w plusie to nigdy nie bedzie mozliwe

  • 0

    279. ~  2011-12-20 14:01:02  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    t-mobile zlikwidowało 2000 minut pakietu 'zawsze blisko' akurat przed świetami, choć oficjalnie miał byc do końca 2011 roku....

  • 0

    281. ~Von Arthur  2011-12-21 20:25:30  host: user-164-127-87-241.play-internet.pl

    A co z tak tak fon?T-mobile olało bo to taryfa Ery nie ma podwojenia.Za czasow ery zawsze było razem z Tak takiem a teraz guzik z petelka

  • 0

    282. ~MICK  2011-12-22 14:51:51  host: user-46-113-243-228.play-internet.pl

    @280 sprawdź na ulicy jagiellońskiej w Krakowie.

  • 0

    283. ~MICK  2011-12-22 14:54:27  host: user-46-113-243-228.play-internet.pl

    Jak się dobrze wpatrzysz w pola ryżowe w telewizji to też zobaczysz. Tylko zeza zrób i będzie git.

  • 0

    284. ~  2011-12-31 19:33:10  host: user-31-175-17-128.play-internet.pl

    @281, w heyah też w tym roku podwojenie jest tylko w ofercie na karte.

  • 0

    285. ~monka  2012-01-11 23:37:26  host: 89-74-152-226.dynamic.chello.pl

    ale po co trzeba bylo skozystac chociaz jeden dzien z  pakiet 1500 minut,  blueconnect max,  wszędzie rozmawiaj podwojnie doladowalam konto w miedzy czasie kazali mi wyslac jakies smsa, wyslalam, dostalam sms ze po 6 stycznia doladuja mi konto i nic.

Dodaj swoją opinię