Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Świąteczne Podwojenie" w prepaidach i miksach Ery

"Świąteczne Podwojenie" w prepaidach i miksach Ery

sirmark 6 Grudnia 2009 15:03

0 0

Od 7. grudnia Era wprowadza ofertę "Świąteczne Podwojenie", czyli znane już podwójne doładowanie. Z oferty będą mogli skorzystać użytkownicy TakTaka i TakTak Fona oraz abonenci ofert Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix, a także użytkownicy blueconnect starter.

Tym razem procedura jest trochę inna. W jednym z dwóch terminów - 7-13 grudnia lub 14-20 grudnia użytkownik musi spełnić dwa warunki:
- najpierw musi wydać z konta minimum 25 zł,
- a następnie powinien doładować konto jednorazową kwotą minimum 25 zł.
Promocyjne, podwojone doładowanie od operatora będzie miało wartość, którą użytkownik doładował konto, ale w kwocie nie większej niż 150 zł.

Użytkownik otrzyma podwojone doładowanie w terminie od 4. stycznia do 8. stycznia 2010 r., co zostanie potwierdzone także SMS-em.




Podwojoną kwotę może zostać wykorzystana bezterminowo na dowolne usługi. Z promocji można skorzystać jednorazowo w okresie jej trwania, czyli od 7. grudnia do 8. stycznia 2010 r.

W ofercie nie biorą udziału doładowania dotyczące abonentów Mega Fun oraz taryf Nowa Era Mix, wynikające z obowiązku uzupełniania konta kwotą "minimalnego zasilenia konta" Era Mix, która jest naliczana co miesiąc na fakturze.

Zobacz: regulamin promocji "Świąteczne Podwojenie" (plik .pdf; 141 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 237
  • 0

    218. ~  2009-12-14 21:03:01  host: chello089074149103.chello.pl

    216. leserstwo nie zna granic, pewnie nauczyli sie pisac a czytac juz nie

  • 0

    219. ~  2009-12-14 21:12:29  host: f143-057.opera-mini.net

    Do 217: mam pytanie czy te pakiety w tt i tt fonie za 7,32zł mają ważność konta nieograniczoną czy TYLKO 30dni? Jak to teraz wygląda z tymi pakietami w tt i tt fonie?

  • 0

    220. ~  2009-12-14 21:42:27  host: acio233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    219 - Mam tak tak happy i ważność jest nieograniczona.

  • 0

    221. ~gg  2009-12-15 11:22:38  host: 94.254.136.131

    Era to najgorszy operator - idea wprowadzila prezent w ostaci 120 darmowych minut, a plusie min kosztuje 5gr !

  • 0

    222.  2009-12-15 12:44:47

    210 - doładować konto trzeba tylko raz! 25 zł to musisz wydać we wskazanych okresach, a następnie doładować taką kwotą jaką chcesz podwoić. 221 - Idea od dawna nie istnieje. Orange dało ponad dwa razy gorszy bonus niż Era. Przelicz sobie.

  • 0

    223.  2009-12-15 22:00:49

    @221, Orange dało 120 minut do wszystkich ważnych 31 dni, ale przy doładowaniu za 100zł. W podwojeniu TT za doładowanie 100 zł dostajesz dodatkowo 100zł czyli odpowiednik 345 minut do wszystkich sieci przy stawkach 29gr/min. Jaki inny operator dał taki duży, świąteczny bonus na wszystkie usługi i na dodatek ważny bezterminowo?

  • 0

    224. ~MaRiO  2009-12-16 01:19:11  host: static-68-219.is.net.pl

    223: nie zapominaj jeszcze o 100 minutach w sieci i na stacjonarne gratis ktore dostaje sie po doladowaniu za min. 50 zł :)) pozdro :))

  • 0

    225. ~ewe  2009-12-16 11:54:52  host: 188.33.55.71

    po przeliczeniu daja 40% wiecej co daje cene za miute=17gr, przy czym musze wyac kupe kasy - niech sie paluja. w idei minuta jest po 10gr a w plusie po 5 gr i to wszystko bez takich udziwnionych promocji. Pamietajcie ze teraz operstora mozna zminic za dormo zachowujac stary numer

  • 0

    226. ~  2009-12-16 15:14:52  host: v10-03.opera-mini.net

    225- naucz się pisać. Widzę ze niektorzy to naprawdę nie znają się na promocjach sieci komórkowych.

  • 0

    227.  2009-12-16 18:54:51

    ewe, podajesz stawki pakietowe, obowiazujące w Orange i Plusie. Podwojenie w TT daje ci zmniejszenie kosztów wszystkich usług- czyli np. w TT Hot do wszystkich będzie ok.15 gr, podczas gdy u reszty 29gr. @224, bonus 100 minut do sieci i na stacjonarne przy okazji podwojenia dostaną tylko ci, którzy jeszcze nie skorzystali z megadoładowania. Sam nie skorzystałem, więc promocje mi się nałożą. W tym roku wprowadzenie podwójnego w TT zdyskwalifikowało bonusy świąteczne w Play, Orange i Plusie.

  • 0

    228. ~MaRiO  2009-12-16 21:28:51  host: static-68-219.is.net.pl

    227 : no tak masz racje.. ale chyba kazdy umie czytac i wie ze z promocji skorzystac mozna tylko raz.. czy trzeba o tym pisac? pozdro :))

  • 0

    229. ~  2009-12-16 23:34:59  host: 188.33.53.171

    @227: hmmm, ja wiem czy zdyskwalifikowało? gdyby nie konieczność straty 25zł to na pewno tak...

  • 0

    230. ~MaRiO  2009-12-17 02:39:22  host: static-68-219.is.net.pl

    229: jakiej straty? przeciez sa pakiety.. konkursy.. - jak ktos nie moze wydzownic.. poza tym pozniej i tak sie nam wraca to 25 zł ladujac za min. 25 zł a ladujac za 50 zł i wiecej tylko zyskujemy! pozdro :))

  • 0

    231. ~michu  2009-12-17 10:07:54  host: 87-205-49-146.adsl.inetia.pl

    Ja spróbuje szczęścia w głupich telekonkursach, mam 40 na koncie i tak nie zdążyłbym wygadać, a doladuje 50 i będzie 100

  • 0

    232. ~popo  2009-12-18 09:08:22  host: 188.33.22.192

    Jak to dobrze ze przeniosłem numer do Play :)

  • 0

    233.  2009-12-19 23:31:52

    Witam, kilka dni temu moj dziadek przeszedl z abonamentu do taktaka, doladowalem jego konto kwota 50pln i chcialem pozniej aby zszedl z kwota ponizej 25pln, w tym celu chcialem wykupic jakis pakiet za 6pln ale niestety byl problem nawet na infolinii taktaka powiadomiono mnie ze od poniedzialku sa te problemy i jak juz to moga mi zaaktywowac pakiet blueconecta albo smsow - dziadkowi na bank sie przyda! W regulaminie jest zapisane ze mam zejsc z kwota o 25pln, tylko ze w warunkach promocji ery jest rowniez zapis ze aktywne sa pewne uslugi, niestety w tym okresie kiedy mialbym skorzystac z promocji czesc tych uslug ma problem z poprawnym dzialaniem. Co radzicie w tej sytuacji? Zlozyc szybko reklamacje z opisem sytuacji bez wykonania kolejnego doladowania i czekac na rozpatrzenie czy tez w ciemno doladowac? Wg mnie to mega kit z tymi problemami bo przestaly sie aktywowac najpopularniejsze pakiety w chwili kiedy rozpoczal sie promocyjny okres podczas ktorego trzeba bylo obnizyc stan konta w taktaku.

  • 0

    234.  2009-12-20 16:41:02

    widmo, ja bym nie szukał tutaj teorii spiskowych. Po prostu- złóż reklamację, albo wyślij smsy na jakieś fundacje, np. tvn'u ;) Kasę i tak ci zwrócą w podwójnym. Sam wykupiłem pakiet lojalnościowy (obniżyło mi o 21 zł, czyli jeszcze 4 do wygadania), bez najmniejszych problemów. Warunki do spełnienia proste, a nawet, jeśli trochę niewygodne, to korzyści z podwójnego wszystko zrekompensują. Promocja- zawsze the best.

  • 0

    235.  2009-12-20 21:23:07

    Prosze o pomoc: nigdzie nie mogłem znalezc doladowania za wiecej niz 50 do Heyah. Miał ktos ten problem? Nie jest to aby jakies oszustwo?

  • 0

    236. ~MaRiO  2009-12-21 00:33:54  host: static-68-219.is.net.pl

    235: na allegro widzialem 100 i 150 oczywiscie taniej o kilka % pozdro :))

  • 0

    237.  2009-12-23 20:43:34

    Wyższymi kwotami możesz doładować np. przez stronę Ery, przez stronę swojego banku lub przez internautów, którzy zajmują się doładowaniami online.

Dodaj swoją opinię