Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne kartki w Erze

Świąteczne kartki w Erze

WitekT 8 Grudnia 2004 16:47

0 0

Jeśli chcesz obdarować bliską Ci osobę wyjątkową Kartką Świąteczną, wejdź na stronę www.era.pl, skąd można wysłać unikalne i przygotowane specjalnie dla Użytkowników serwisu kartki, do których można wpisać i dołączyć własne życzenia.

By wysłać Kartkę Świąteczną, należy wejść na stronę internetową i podać adres e-mail nadawcy oraz adres e-mail osoby, do której ma dotrzeć wybrana kartka.

Obdarowana osoba otrzyma wiadomość za pomocą poczty elektronicznej. W tytule tej wiadomości wpisana będzie informacja Czeka na Ciebie kartka na stronie www.era.pl!. Treść poczty zawiera unikatowy adres internetowy, który kieruje bezpośrednio do przygotowanej dla tej osoby kartki świątecznej.
Wielkość i treść poczty elektronicznej (nie zawierająca żadnych elementów uznawanych za niebezpieczne) gwarantuje, że poczta z tą informacją nie powinna mieć problemu z dotarciem do adresata.

Pamiętaj - przygotowana przez Ciebie Kartka Świąteczna będzie dostępna dla adresata przez 14 dni, po tym czasie zostanie usunięta, więc nie zwlekaj – wyślij kartkę już dziś!

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-126-106.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.