Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczne kartki w Erze

Świąteczne kartki w Erze

WitekT 8 Grudnia 2004 16:47

0 0

Jeśli chcesz obdarować bliską Ci osobę wyjątkową Kartką Świąteczną, wejdź na stronę www.era.pl, skąd można wysłać unikalne i przygotowane specjalnie dla Użytkowników serwisu kartki, do których można wpisać i dołączyć własne życzenia.

By wysłać Kartkę Świąteczną, należy wejść na stronę internetową i podać adres e-mail nadawcy oraz adres e-mail osoby, do której ma dotrzeć wybrana kartka.

Obdarowana osoba otrzyma wiadomość za pomocą poczty elektronicznej. W tytule tej wiadomości wpisana będzie informacja Czeka na Ciebie kartka na stronie www.era.pl!. Treść poczty zawiera unikatowy adres internetowy, który kieruje bezpośrednio do przygotowanej dla tej osoby kartki świątecznej.
Wielkość i treść poczty elektronicznej (nie zawierająca żadnych elementów uznawanych za niebezpieczne) gwarantuje, że poczta z tą informacją nie powinna mieć problemu z dotarciem do adresata.

Pamiętaj - przygotowana przez Ciebie Kartka Świąteczna będzie dostępna dla adresata przez 14 dni, po tym czasie zostanie usunięta, więc nie zwlekaj – wyślij kartkę już dziś!

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy ponowne zlecenia Samsungowi produkcji procesorów do iPhone'ów to dobry pomysł?

Samsung chce ponownie produkować procesory dla Apple'a

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet