Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Świąteczne doładowania" w Play

"Świąteczne doładowania" w Play

sirmark 13 Grudnia 2012 22:58

1 0

Doładowując konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 100% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto stronę Play lub poprzez profil Play na Facebooku.

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
25-49 zł 50% doładowania więcej
50-300 zł 100% doładowania więcej

Dodatkowo w aplikacji na Facebooku będą obowiązywały bonusy za doładowanie kwotą od 5 do 24 zł - bonus wyniesie 15%.
Dla oferty Lubię To! i Play na Kartę Lubię to, za doładowanie kwotą od 5 do 24 zł przyznany zostanie 30% bonusu.




Bonus nie może zostać wykorzystany na połączenia na numery specjalne, infolinie i audio teksy. Poszczególny Bonus ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia jego przyznania, a jego stan można sprawdzić kodem *101#.

Promocja obowiązuje od 13 grudnia, do 3 stycznia 2013 roku.

Zobacz: regulamin promocji "Świąteczne doładowania" (plik .pdf; 67 kB).
Zobacz: regulamin promocji "Świąteczne doładowania na Facebooku" (plik .pdf; 65 kB).

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 95
  • 0

    79.  2012-12-16 15:25:38

    Błąd, miało być *111*63*1#.

  • 0

    80. ~Grzes  2012-12-16 15:32:18  host: 193.19.165.74.osk.enformatic.pl

    @78,79 no własnie pisałem (w 65) że mi 15 za 10 nie chce działać jeżeli jest aktywny 10 za 5, nie wiem o co kaman?

  • 0

    81.  2012-12-16 15:42:54

    Ja też nie wiem. Dawno nie korzystałem. Próbuj kodem do skutku.

  • 0

    82. ~  2012-12-16 15:44:16  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @80. Napisz jakim kodem aktywujesz 15 za 10. Ja akurat nie za bardzo mogę tobie pomóc, gdyż ostatnio w ogóle nie korzystam z pakietowego zakupu bonusu ponieważ mam lepsze sposoby na uzyskanie tych środków, ale może po prostu coś pokręciłeś. Do tego sprawdź masz otrzymujesz status aktywacji tego pakietu. W tym celu zmień ostatnią cyfrę (tę przed kratką #) w kodzie aktywacyjnym z 1 na 3.

  • 0

    83. ~  2012-12-16 15:47:52  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @80. Akurat przypomniało mi się, że z pakietu 15 za 10 można skorzystać tylko raz w danej taryfie :). Jeżeli chcesz ich wykupić więcej to musisz zmienić ofertę z przykładowo Play na Kartę roczna ważność konta na "zwykły" Play na Kartę.

  • 0

    84. ~  2012-12-16 22:48:45  host: V32-04.opera-mini.net

    @83, tylko przy zmianie taryfy kasowane są wszystkie pakiety o ile były włączone. Ja zostałem w gołym Freshu ponieważ wcześniej tylko tam mogłem kupować pakiet sms a zmienic na Play Na Karte nie bardzo mi sie oplaca, ponieważ mam ponad 42h w Zbieraj Minuty

  • -2

    85. ~Amigo007  2012-12-16 23:53:08  host: 77-253-156-161.adsl.inetia.pl

    Teraz tylko czekać jak play zlikwiduje zbieraj minuty. A w końcu zlikwiduje, na pewno. Niech tylko MTR się całkiem zrówna. Ale wtedy będzie wyklinania na play, jacy to złodzieje. A po prostu kombinowanie z nabijaniem minut z taryf no-limit w końcu zostanie ucięte

  • 1

    87. ~  2012-12-17 06:20:17  host: 77-253-143-167.adsl.inetia.pl

    @86 - a niby dlaczego ma likwidować, jak mu się to opłaca?

  • -1

    88. ~Amigo007  2012-12-17 14:52:53  host: 77-253-156-161.adsl.inetia.pl

    Po zrównaniu ceny za połączenia do play, operatora play nie będzie stać na dawanie gratisowej minuty za 2 przychodzące. Zresztą pożyjemy zobaczymy :-) Po mojemu to prędzej czy później to zlikwidują.

  • 0

    89.  2012-12-17 20:00:24

    najlepsze jest to ze jak ktoś doładuje przez stronę e-doladowania.pl która jest w regulaminie pewnie nie dostanie bonusa heh Pomyliło im się chyba z e-doladowaniaplay.pl

  • 0

    90.  2012-12-18 23:53:10

    Zbieraj minuty juz pocichu znikneło z niektórych ofert. Np w Play24 nie ma juz tej usługi w LongPlay i w Starej Play karcie a niedawno jeszcze były. We Freshu jeszcze jest widoczna ale nie wiadomo jak długo ??

  • 0

    91. ~  2012-12-22 21:16:40  host: ip-78-30-81-32.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    J*bani kłamcy z Play. Po zasileniu przez doladowania.play.pl dostałem w mailu coś takiego "Zgodnie z regulaminem, promocyjne złotówki w wysokości 15% kwoty doładowania otrzymasz w ciągu 24 godzin od momentu zasilenia konta podstawowego." Miało być 50%!

  • 0

    92.  2012-12-22 22:23:54

    91: bo doładowałeś za mniej niż 25zł - to co się ciskasz?

  • 0

    93. ~  2012-12-23 09:33:41  host: ip-78-30-81-32.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @92, kolego, kpisz? Proszę większy cytat z maila: "Zasilenie konta telefonu o numerze: XXXYYYZZZ kwotą: 25.00 zł zostało zrealizowane. Zgodnie z regulaminem, promocyjne złotówki w wysokości 15% kwoty doładowania otrzymasz w ciągu 24 godzin od momentu zasilenia konta podstawowego."

  • 0

    94. ~toms  2012-12-23 09:51:48  host: ip-37-209-132-77.free.aero2.net.pl

    93- mnie w mailu, po doładowaniu za 50 zł też napisali o tych 15%. A dostałem 100%. Tylko spokój może cię uratować ;-)

  • 0

    95. ~  2012-12-23 15:15:45  host: ip-78-30-81-32.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Czyli co, mail z automatu a promocja działa? Tylko po co ta zmyła, ktoś znowu czegoś w Play nie dopatrzył...

  • 0

    96. ~zibi  2012-12-26 21:46:16  host: 88-199-98-103.tktelekom.pl

    Skorzystanie z niniejszej Oferty Promocyjnej możliwe jest w dniu 21.12.2012 r. od godziny 00.01 do do godziny 23.59 czyli aktualne czy nie ?

  • 0

    97. ~  2012-12-31 13:14:37  host: ppp146099.ostnet.pl

    Przypomina mi się podwajanie w Heyah, to była mega promocja. Powinni ją wprowadzić na nowy rok ;)

  • 0

    98. ~mmm  2012-12-31 19:58:41  host: ip-37-209-143-74.free.aero2.net.pl

    Czy jak mam taryfę "Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play" to też mogę skorzystać z tej promocji? W końcu to jest odmiana Play Fresh.

  • 0

    99.  2012-12-31 22:03:18

    98- oczywiście. Śpiesz się, zostało niewiele czasu.

Dodaj swoją opinię