Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna rejestracja numeru na kartę w Plusie

Świąteczna rejestracja numeru na kartę w Plusie

orson_dzi 24 Listopada 2016 11:09

3 8

Plus świątecznie namawia klientów do rejestracji numerów na kartę, przypominając o obowiązywaniu dodatkowego bonusu.



Klienci rejestrujący numer w Plusie na kartę otrzymają 500 zł (na połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi, SMS-y, MMS-y i transmisję danych), 50 GB oraz rok ważności konta. Bonus jest ważny przez 30 dni. Aby go uruchomić należy wysłać SMS-a o treści BONUS na numer 80110. Klienci Plusha na kartę za rejestrację otrzymują 500 zł i 50 GB na 30 dni. Bonus uruchamiany jest w taki sam sposób.




Osoby przenoszące numer do Plusa otrzymają 50% rabatu na jedną z wybranych promocji:
  • bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne,
  • bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i bezpieczny pakiet internetowy
  • rozmowy i SMS-y do wszystkich na komórki bez limitu i bezpieczny pakiet internetowy 6 GB.

Promocje są ważne do 1 lutego 2017 roku.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Świąteczna ulotka reklamowa JA+ na kartę

Źródło tekstu: Plus; wł     

Dodaj do:

Tagi: rejestracja | plus

w sumie: 36
  • 1

    17.  2016-11-24 12:49:53

    @14 nie każdy ma czas na zmiane co 30 dni operatora, zabawa dla pasjonatow. bardziej chodzi mi o to,że w stałą oferta plus nie jest w stanie konkurencji dotrzymac kroku. tyle

  • -1

    18.  2016-11-24 13:00:38

    prixGZ - no jeśli o stałej ofercie mówisz, to raczej warto zmienić operatora?
    Powiedz - w czym jest problem, bo nie bardzo rozumiem. Masochistą jesteś?

  • -1

    19.  2016-11-24 13:01:36

    16 - Plus nie zabiera niczego. Jeśli coś na miesiąc jest to jak może być zabrane?
    A propos... Inni dają i nie zabierają? Kto i co? Jestem bardzo ciekaw.

  • 1

    20. ~Calm7®  2016-11-24 13:04:21  host: agpb18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepiej wcale tego bonusu nie powinny dawać, niż dawać i po miesiącu zabierać:'( a kto daje i zabiera to....

  • 1

    21. ~Hotelarz  2016-11-24 13:13:41  host: apn-37-249-18-8.dynamic.gprs.plus.pl

    Jeszcze jedna karta sim została mi do rejestracji ogólnie polecam mam 5 miesięcy internetu za 25 zł żyć nie umierać.

  • 1

    22. ~Diabeł tasmanski  2016-11-24 13:36:45  host: public-gprs361618.centertel.pl

    @ wlo bzdury piszesz takie ze glowa mała. Nie moderuj już dyskusji pod artykułami o plusie - slabe jak i sam plus

  • 0

    23.  2016-11-24 14:51:16

    22 nie mam większych uprawnień w tym serwisie niż Ty... Nie jestem moderatorem tym bardziej ;-)

  • -2

    24. ~EMKA  2016-11-24 16:02:34  host: public-gprs391430.centertel.pl

    @11 - taki że trzeba czytać regulaminy ze zrozumieniem.
    ABONENT jest to osoba która posiada ABONAMENT czyli umowę - w przeciwieństwie do użytkowników ofert na kartę (pre-paid)

    @12 ta promocja nie działa z bonusem za rejestrację

  • 1

    25.  2016-11-24 17:28:14

    24 - abonentem jest także ten kto ma kartę (prepaid) ;-)

  • 2

    26.  2016-11-24 17:29:10

    @24. 2x Bzdura

  • 1

    27.  2016-11-24 17:29:40

    A oprócz regulaminów polecam lekturę ustawy. Regulamin tak definiuje klientów jak mu ustawa narzuca ;-)
    I nie trzeba tu wiele rozumieć - oczywiste oczywistości to są ;-)

  • 1

    28.  2016-11-24 17:33:20

    Cytat z czytanego ze zrozumieniem regulaminu:

    1. Promocja „Bonusy za rejestrację 500 zł i 50 GB” („Promocja”) jest organizowana przez POLKOMTEL sp. z o.o. („POLKOMTEL”) i adresowana do Abonentów Simplus2, Abonentów 36i63, Na Kartę4...

    I przypisy:

    2 W rozumieniu Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel Sp. z o.o. dla Abonentów Simplus/Sami Swoi
    3 W rozumieniu Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel Sp. z o.o. dla Abonentów 36.6.
    4 W rozumieniu Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez POLKOMTEL sp. z o.o. – Na Kartę.

    Jak łatwo się ośmieszyć, co nie?

  • 1

    29.  2016-11-24 17:34:41

    Ale dobrze, że jako NIKT piszesz... Nie będzie Ci to pamiętane jak będziesz następne teksty pod Nickiem ZETKA np. pisać ;-)

  • 0

    30. ~r  2016-11-24 18:50:25  host: user-46-112-238-132.play-internet.pl

    Wlo, tobie to każdą głupotę mogą zapamiętać dlatego piszesz takie mądrości że uczę się więcej niż na studiach doktoranckich. O jakie to szczęście że na portalach telekomunikacyjnych się rozpleniłeś. :--)

  • 0

    31.  2016-11-24 19:09:02

    30 - nie wiem co piszesz, ale jak masz czas - zamiast pisać doktorat - pisz ;-)

  • 1

    32. ~w111  2016-11-25 00:14:05  host: user-94-254-136-198.play-internet.pl

    to teraz po rejestracji Witek w końcu pozna dane trolla z Osssa

  • -1

    33. ~Jozue  2016-11-25 16:11:52  host: 078088030165.dynamic-ra-07.vectranet.pl

    Nie najgorzej jednak ten Plus zachęca do przeniesienia numeru i rejestracji karty. No i swoje robi też Majewski, podobają mi się te jego nowe reklamy.

  • 0

    34.  2016-11-25 22:38:15

    Jeżeli ktoś widzi swoją przyszłość w sieci Plus to taki bonus za rejestrację jest nagrodą za poniesiony trud ;). Tyle, że co po miesiącu korzystania z tej promocji? Zakup kolejnego numeru? Może i tak, ale to skończy się z dniem 1 lutego. Ja osobiście liczę, że 500 złotych bonusu uda mi się przedłużać w Play przez przynajmniej pół roku :). Do tego mam roczną ważność konta i darmowe rozmowy i smsemy w sieci. To jest dobra oferta, a nie jakiś nadmiar na miesiac ;).

  • 0

    35. ~  2016-11-27 13:21:26  host: chaos.tpnet.pl

    > dodatkowego bonusu

    Oh, really?

  • 0