Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna promocja w TakTaku

Świąteczna promocja w TakTaku

WitekT 29 Listopada 2007 08:30

0 0
Od dziś w TakTaku i TakTak Fonie dostępna jest świąteczna promocja, w ramach której połączenia od 4 do 30 minuty są darmowe.

W ramach promocji, połączenia do Ery i sieci stacjonarnych są bezpłatne od 4. minuty trwania do 30. Jedynym warunkiem potrzebnym do uruchomienia promocji jest doładowanie - najprawdopodobniej kwotą co najmniej 50 zł - które uruchamia usługę na 30 dni. Promocja uruchamiana jest automatycznie, nie ma potrzeby uruchamiania jej krótkim kodem.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~huba  2007-11-29 09:19:35  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    jak dla mnie jest spoko za darmo nic niema a ta oferta wydaje sie być w porządku i przed świętami na pewno sie przyda

  • 0

    11. ~jojo  2007-11-29 09:20:56  host: eff47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co to za sieć "PLY" - hans?! ;-D Promocja, którą można o kant d... rozbić! A czemu nie po 5 minucie za darmo? Litości. Ero, co się z Tobą dzieje... :-(

  • 0

    12. ~abrakadabra  2007-11-29 09:34:17  host: s15272282.onlinehome-server.info

    Posłuchajcie, moim zdaniem jest w porzadku dla Klientów TT. I napewno wyjdą na tej promocji na plus - w sumie jak dzwonia to z prostych obliczen oszczedzaja okolo 18zł! Wezcie pod uwagę grupe docelowa TT - studenci, mlodzi ludzi, ktory oszczedzaja aby miec na browar i fajki. Ostatnie wyniki Pptc wykazaly - ze oferta prepaid cieszy sie popularnoscia, a wiec to kolejny dowod na to ze oferta jest jak najbardziej w porzadku. Nie rozumiem opinii niektorych - ze oferta jest niekorzystna -czym jest niekrozystna??- nie matu zadnego logicznego zwiazku - jak mniej placa i oszczedzaja to jest atrakcyjna dla uzytkownikow TT, ja mam abonament, ale i tak podchodze do tej oferty - ze jest na plus (odrazu przypomnialem sobie lata studenckie - mmm i ten motyw grosik do grosika)

  • 0

    13. ~michalek  2007-11-29 09:38:37  host: cs-tor.bu.edu

    hmmm, rozumiem ze teraz jest taniej? mam nadzieje ze jak najszybczej pojawi sie podwojne doladowanie (to juz tradycja) i jestem do przodu :) w sumie nic za to nie place :)

  • 0

    14. ~issa  2007-11-29 09:43:33  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    Czekam na promocje "Za darmo od 44minuty" i biore TT.

  • 0

    15. ~Alex89  2007-11-29 09:45:40  host: cs-tor.bu.edu

    i tak doładowuję konto miesiecznie, nic mnie to nie kosztuje.. a do mojej malenkiej taniej wyjdzie i niech przestanie marudzic ze brak jej srodkow na koncie!

  • 0

    16. ~Kranu  2007-11-29 09:46:19  host: 195.33.69.68

    Skoro doładowanie aktywuję tą promocję to na podwójne doładowanie bym już raczej nie liczył.

  • 0

    17. ~puszek  2007-11-29 09:52:21  host: 195.95.184.10

    ale fajna uwaga alex89 przecież i tak miesięcznie ładujemy tą kwota a przynajmniej ja i jeszcze dostane gratiska i to niezłego wiec jakiś tam dodatkowych pieniędzy nie dęde musiał dopłacać

  • 0

    18. ~czesio  2007-11-29 09:53:05  host: ahz38.internetdsl.tpnet.pl

    Uważam, że promo nie najgorzsze ale znowu jakby bardzie dyskryminują stałych użytkowników TT a honorują nowych :( bo nowy może już mieć tą promocję za 25zł

  • 0

    19.  2007-11-29 09:55:22

    Mnie ta promocja bardzo odpowiada. I tak doładuję konto niedługo. A ze swoim facetem rozmawiam zawsze minimum 20-25 minut. :p W sam raz. :]

  • 0

    20. ~kruczy  2007-11-29 10:03:02  host: user41-132.satfilm.net.pl

    puszek: jezeli miesiecznie ladujesz ta kwota to znaczy ze powinienes przejsc na abonament, bardziej by Ci sie oplacalo i mniej byś placil

  • 0

    21. ~Liwiusz  2007-11-29 10:11:39  host: dpr38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kruczy: nie opłaca się przejść na abonament, tak tak jest tańszy.

  • 0

    22. ~Arek  2007-11-29 10:21:20  host: host892520052.3s.pl

    Kruczy, ja ładuję za jeszcze większe kwoty i co miesiąc potrzebuję pomiędzy 3 a 7 godzin rozmów. Wskaż mi taki abonament, który będzie dla mnie bardziej opłacalny niż prepaid? Bo w matematycznych rachunkach czasami da się wykazać, że minuta w abonamencie jest tańsza tylko jest to okupione często absurdalnymi założeniami typu: co m-c potrzebuję tyle samo minut, albo rozmawiam głównie po 20 i w weekendy.

  • 0

    23.  2007-11-29 10:30:25

    ***kruczy, nie zawsze abo jest bardziej korzystny. Przy uwzględnieniu podwójnego doładowania i różnej ilości minut wydzwonionych w różnych miesiącach TT (dla mnie) jest optymalny.

  • 0

    24. ~ad_gro  2007-11-29 10:49:34  host: nat-dom.aster.pl

    "połączenia do Ery i sieci stacjonarnych" ALE UWAGA!!!!!! Do stacjonarnych w sieci ERA: Era Domowa! Patrz regulamin i pilnujcie się bo was Era skubnie za 30 min rozmowy

  • 0

    25. ~hmm  2007-11-29 11:42:28  host: 212.122.214.227

    robi się z tego Shitplus czyli doładuj 50 zł co 30 dni to dostaniesz ekstra usługę. ja żegnam TT. Nie po to go wybierałem żeby teraz się bawić w takie shitplusowe oferty.

  • 0

    26. ~mirekb  2007-11-29 11:42:57  host: hii226.internetdsl.tpnet.pl

    *24 sluszna uwaga ;-)a jak sie to ma do EJ?nie czytam nawet reg bo nie skorzystam ale znajac ere ej zostaja a zabiera z konta glownego;-)

  • 0

    27. ~Adi  2007-11-29 15:51:32  host: 078088200003.wlb.vectranet.pl

    To fakt - z tak taka zrobił się następny sitplus! Ja z plusa uciekłem rok temu dlatego że Wprowadzali takie głupie promocje ze jak zasilisz to masz a jak nie zasilisz to sie bujaj! Widze z reszta ze teraz kazdy operator tak robi - prawde powiedziawszy wolal bym chyba dwrmowy numer niz to cos

  • 0

    28. ~  2007-11-29 20:53:58  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    i doczekalismy sie czegos fajnego na swieta nawet ze strony tak taka cieszy mnie to bardzo bo bede mial w czym wybierac a era to jedyna siec co ma teraz spokoj w swoich szeregach

  • 0

    29.  2007-11-30 10:43:53

    Dobra propozycja na okres świąteczny - można nieźle się nagadać.

Dodaj swoją opinię