Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna promocja w "Nowym Twoim Mixie" w Orange

Świąteczna promocja w "Nowym Twoim Mixie" w Orange

WitekT 6 Listopada 2007 17:45

0 0
Od 6. listopada Orange wprowadza świąteczną promocję w Nowym Mixie - dostępną tylko dla nowych klientów bądź tych, którzy przedłużają umowę.

W ramach promocji nie będzie pobierana opłata za połączenia z jednym, wybranym numerem w sieci Orange lub stacjonarnej. Ilość darmowych miesięcy zależy od comiesięcznego zobowiązania - dla Nowy Twój Mix 25 są to 3 miesiące, dla Nowy Twój Mix 30 są to 4 miesiące, dla Nowy Twój Mix 50 jest to 6 miesięcy, a dla Nowy Twój Mix 75 - 12 miesięcy.

Zobacz: regulamin promocji Oferta świąteczna Przyjaciel w Nowym Twoim Mixie.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32. ~mimi  2007-11-06 23:14:48  host: cpc1-walt4-0-0-cust391.popl.cable.ntl.com

    czyli wiac wojtas ze dobrze czytales regulamin bo orange (dawniej idea) nigdy nie sciagali sima po skonczeniu umowy hehe ;)

  • 0

    33. ~mila  2007-11-06 23:26:12  host: h-151-63.belchatow.msk.pl

    PLANET: z salonu nr 505 xxx 505 i drugi 500 xxx 500. Niezłe??? Choć oczywiście zmiana w Proficie to niezła opcja... ale teraz to już ciężko coś wybrać... a swoją drogą to nie trzeba zmieniać za punkty !!! od razu możez zaktywowac numer za punkty profit jako drugą aktywację do konta....

  • 0

    34. ~mila  2007-11-06 23:27:22  host: h-151-63.belchatow.msk.pl

    ale przecież i tak te nr złote przestaną takie być kiedy dokoptują jeszcze jedną cyfrę prze 9-cioma... ;-(

  • 0

    35.  2007-11-06 23:37:56

    To zlodziejska siec...Wiem ze w cenniku to 500 zeta- to nie dobrze bo w komisach tez sie droza za sagema myx6-2 a chcialem go matuli oddac do marnej dziewiatki pleja ...

  • 0

    36. ~Pan z Orange  2007-11-07 00:20:27  host: 83-145-183-240.cable-modem.tkk.net.pl

    No dać Wam promocje i wszyscy narzekacie ! Lepiej żeby jej nie było ? Nie rozumię Was ! Staramy się jak możemy, by poprawić jakość naszych promocji, ta dzisiejsza to tylko początek.

  • 0

    37. ~  2007-11-07 07:25:49  host: dxr16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzie kradną ? złodziejska sieć ?! kwiczenie maluczkiego człowieczka wojtasie. Próbowałeś kiedyś pozbyc się simlocka z sagema ? powodzenia. jedyna marka która tak zabespiecza tel. inna sprawa ze jesli tel. jest na gwarancji to oni sciągają sima bez tracenia jej. A po zakonczeniu umowy tel i tak jest stary ;p

  • 0

    38. ~mirekb  2007-11-07 08:06:05  host: hii226.internetdsl.tpnet.pl

    moze na telepolis pojawie sie news ze wczoraj witucki rozmawial z gazeta wyborcza i mowil rozne ciekawe rzeczy;-))naprawde ciekawa lektura

  • 0

    39.  2007-11-07 08:39:48

    mila: niestety ciezko mi bedzie w to uwierzyc, bo numery jakie pokazalas sa zlote - 3 unikalne cyfry - wobec czego sa odseparowane przez Orange do oddzielnej puli i poprze co sa niedostepne jako zwykle... :) A co do nowej aktywacji - wystarczy mi ich tyle, ile mam ;) Poza tym, za punkty powitalne juz kupie ten numer, wiec nie bedzie problemu za bardzo.

  • 0

    40. ~ubik  2007-11-07 10:07:24  host: 83-64-118-178.leopoldau.xdsl-line.inode.at

    obudzili sie:) coś tylko późno bo konkurencja już od dawna robi podobne akcje i jeszcze darmówki dorzuca a orange hmmmm od pewnego czasu stoją w miejscu teraz chyba to robią bo zorientowali sie ze ludzie uciekają od nich to starają sie to zatrzymać.

  • 0

    41.  2007-11-07 10:09:59

    Panie z Orange: A chętny byś był na taką aktywację? Jakoś marnie się staracie. Przecież ta promocja niczym się nie różni od tego co Orange ma normalnie do zaproponowania w Nowym Twoim Mixie oprócz, że na marne kilka miesięcy dają ten numer. Powinna być możliwość odpłatnego przedłużania co miesiąc tego darmowego numeru bo co przez resztę miesięcy? Umowa ma 2 lata, a darmowy numer na max 1 rok, więc co to za rewelacja. Nie dziwię się, że ludzie odchodzą od Orange jeśli chce się ich "uraczyć" takimi promocjami, że przez kilka miesięcy dużo wszystkiego i tanio, a potem płać i płacz. W porównaniu z innymi sieciami ten Mix to porażka, jest bardzo drogi, a dodatkowo drogie telefony. Po wypowiedziach Wituckiego oraz rzecznika Orange można wywnioskować, że odpuszczają sobie walkę o miejsce lidera na rynku, zatem nie będą walczyć ofertą. Nie spodziewał bym się rewelacji na święta od Orange. Pierwsza widać jaka jest, inne oferty też ulegną takiej skromnej modyfikacji i mamy już cudowną ofertę na święta. Widzę jak do końca roku stracą kolejne kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

  • 0

    42.  2007-11-07 10:32:21

    Mnie wystarczy, ze wprowadzaja Kaisera (ponoc bedzie wreszcie - za dwa tygodnie) i to jest dla mnie hit gwiazdkowy :)

  • 0

    43. ~vit  2007-11-07 16:19:02  host: dpx199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeśli ktoś sporo gada z jednym numerem a takich osób jest duzo to promocja dla nich jest dobra nawet przy najnizszym abonamencie za 25zł w którym są 3 miesiące

  • 0

    44. ~cziki  2007-11-07 18:53:22  host: wlan3-250.srem.net

    jacy wy dziwni jestescie, dają jeden darmowy numer a wy wciaz narzekacie zastanówcie się

  • 0

    45. ~sebagit  2007-11-08 09:02:41  host: chello089076093144.chello.pl

    Dotychczasowi klienci ntmixa rownież mogą skorzytstać tej promocji,wybrany numer kosztuje 10zł miesięcznie.

  • 0

    46.  2007-11-08 10:51:58

    sebagit: Tak już lepiej, duży plus, że obecni klienci też coś z tego mają, ale jeśli chodzi o nową aktywację to nadal sądzę, że usługa powinna być na stałe. Żadna rewelacja mieć przez kilka miesięcy do nowej aktywacji darmowy numer a potem go nie mieć nawet za te 10 zł. Dla kogoś kto chciał i tak wziąć tego Mixa to opcja dobra, ale nie sądzę by było to dobrym wabikiem do podpisania umowy takim bardzo kuszącym bo oprócz numeru na kilka miesięcy jest nadal to samo co było w ofercie od wielu miesięcy.

  • 0

    47. ~jam  2007-11-10 20:27:06  host: cbn215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i tak sie cieszcie z tego,ze bedziecie mieli te miesiace z wybranym nuemrem. ja sie zapytalam pani z orange o ich oferte, to mnie o tym nie uswiadomila...i zamiast poczekac do tego 7 podpisalam umowe 7...i promocja mi przepadla.w dodatku widze, ze jesli sie kupuje przez internet www.orange.pl/online,to sie dostaje jeszcze jakies darmowe zlotowki....w dodatku mozna zrezygnowac z telefonu i wtedy tez sie dostaje polowe z tego,co sie laduje...eh...madry polak po szkodzie...a za obsluge w salonie,to ja bardzo dizekuje..ale moze od tego oni sa...od NIEinformowania:(

  • 0

    48. ~jam  2007-11-11 01:02:30  host: cbn215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sory...wczesniej mialo byc...ze 4 podpisalam,a od 7 miala byc ta promocja

  • 0

    49. ~drago  2007-11-12 23:16:23  host: aahi239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w sumie 5 lat bedzie w cntertelu a orange dzis na swieta daje mi NIC jeszcze 2 miechy i ide do play odradzam orange i wspolczuje tym co chca w tej sieci byc

  • 0

    50. ~ppedro  2007-11-29 00:01:04  host: 1.red-88-22-148.staticip.rima-tde.net

    Kurdeeeee gdzie jest jakis cennik telefonow w orange nowy twoj mix przy umowie na 36m-c ???????????

  • 0

    51. ~marko10  2007-12-18 17:45:44  host: nat-mo2.aster.pl

    Orange, to zwyczajnie "zlodziejska" siec, jesli porownacie oferte orange np. z play to orange wypada koszmarnie, ja mialem telefon u nich 8 lat i wynosze sie i radze to wszystkim:-)!!!!!!

Dodaj swoją opinię