Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna promocja w Erze dla prywatnych

Świąteczna promocja w Erze dla prywatnych

WitekT 13 Listopada 2006 14:40

0 0
Od 16. listopada Era wprowadza świąteczną promocję dla klientów prywatnych pod nazwą Świąteczna okazja.

Na pierwszy rzut oka promocja nie różni się niczym od promocji urodzinowej - poza tym, że telefony kosztujące 10 groszy są teraz za 1 zł.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 92
  • 0

    73. ~przem940  2006-11-15 14:39:16  host: meganet.futuro.pl

    A co do oferyt to mam 80min za 60zł a teraz bym wzioł 120min za 60zł to jest 3 oferta.

  • 0

    74. ~zol  2006-11-15 16:05:49  host: host-n1-113-139.telpol.net.pl

    przem940 - jak dobrze ponegocjujesz to 120min bedziesz mial za 54zł + telefon

  • 0

    75. ~Przemo940  2006-11-15 16:40:02  host: meganet.futuro.pl

    Ale to dopiero za jakieś 2 miesiące(jeszcze niewim jak to będzie bo dużymi krokami nadchodzi fuzja PTC z T-mobile)hmmm.....

  • 0

    76. ~Hellfire666op.pl  2006-11-15 18:14:05  host: byh51.internetdsl.tpnet.pl

    Nio własnie, zobaczymy jak to będzie w grudniu ...

  • 0

    77. ~Adam  2006-11-16 17:13:38  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    niektórzy krytykują obecną promocję i porównują ją z 9 urodzinami-chciałbym przypomnieć, że w tamtej promocji nie można było kupić w promocyjnej cenie opcji "z przyjacielem" a teraz można :) więc niektórzy (jak moja siostra) mają w kieszeni 200zł

  • 0

    78. ~Adam  2006-11-16 17:15:46  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    w niezłej cenie jest SE W300i (sporo potaniał)

  • 0

    79. ~Przemo940  2006-11-16 20:00:34  host: meganet.futuro.pl

    Sony Ericsson W810i potaniał o 100zł i kosztuje ale zato Nokia E50 podrożała o 100zł

  • 0

    80.  2006-11-19 18:10:48

    RE:78)Faktycznie, tylko że zajrzałem do GERMANOSA i do salonu w TESCO i tych aparatów nie zauważyłem. Zastanawiam się czy wziąść abonament 10 zł czy lepiej wybrać Ere FUN- ceny aparatów zbliżone, nie płace ni aktywacji ni abonametu...

  • 0

    81. ~kkk  2006-11-21 22:53:29  host: proxy28.is.net.pl

    promocja ery na 9-te ur. (możliwość wyboru 2 opcji 80' lub 140' za 40 zł) i na 10-te urodziny z możliwością wyboru dowolnego pakietu z taryfy ENK w promocji na 10 i świątecznej abonamentowo mało się różni. Prosty rachunek: abonament 10złx10m-cy=100zł + 30złx14m-cy=420zł suma=520/24miesiące=21,66zł. Wniosek: promocja na 10ur i świąteczna jest droższa o 1,66zł miesięcznie lub jak kto woli 39,84zł za całe 2 lata umowy. (nie mówimy o cenach telefonów oczywiście) Za mozliwość wyboru dowolnego pakietu - wzrost ceny niezauważalny. Jak ktośjest zainteresowany BOA Ery sprzedaje pakiet Taniej w sieci za 10zł/12m-cy. Zainteresowani muszą zapytać na BOA.Pzdr

  • 0

    82. ~monia  2006-11-22 14:40:43  host: eus81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja mam takie pytanko czy w tej swiatecznej promocji moge zabrac sobie 2 tylko taryfy.np. z przyjacielem i 40min do wszystkich?? i pierwsze 10 miesiecy placilabym 10zl a pozniej przez 14 miesiecy 20zl ?? na takich zasadach to jest?? w regulaminie jest ze obojetnie ile moge taryf sobie zabrac i za kazda taryfe bede placila po 10 zl. a po co mi wiecej taryf tylko jedna osobe mam w erze z ktora czesto rozmawiam nio i troche wiary w pozostalych sieciach gdzie musze odp jak to konieczne jest

  • 0

    83. ~kkk  2006-11-22 19:27:08  host: proxy28.is.net.pl

    za 2 oferty w taryfie ENK będziesz płacił 20zł/10m-cy a pźniej 60zł/14m-cy. Musisz utrzymać ilość pakietów które właczyłeś w dniu podpisania umowy przez 24m-ce. Możesz je dowolnie zmieniać po upływie 10 miesiąca na inne. Jednak gdy je zamienisz w trakcie trwania pierwszyhch 10-ciup romocyjnych miesięcy to stracisz upust na ofertę którą zmieniłeś. Tak więć w dniu podpisania umowy musisz się zdecydować które pakiety będą Ci działać po 10zł za każdy, a po 10 miesiącu (pełnym cyklu rozliczeniowym) zmieniasz jak chcesz raz w każdym miesiącu. :)) Pzdr

  • 0

    84. ~Tomasz9119  2006-11-23 16:16:58  host: edu40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W jaki sposób można wynegocjować zniżki itp. Przecież salon nie może ot tak sobie obniżać cen, jest częścią sieci, więc jak to załatwić? Jestem stałym abonentem, średnia kwota rachunków to ponad 300zł miesięcznie. Czy ja też mogę liczyć na upusty?

  • 0

    85. ~kkk  2006-11-24 00:07:44  host: 218-220.is.net.pl

    do kiedy masz umowę? jaka taryfa? abonament? biz czy priv? podaj więcej danych.. :))

  • 0

    86. ~Tomasz9119  2006-11-24 09:45:40  host: egy100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam umowę do marca 2007. Taryfa Nowy Komfort - abonament 60zł + drugi 20zł (umowa kończy się za rok). Taryfa dla klientów indywidualnych, ale na firmę.

  • 0

    87. ~  2006-11-24 10:22:27  host: egy100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już nieważne, dzięki za chęć pomocy. Zadzwonili do mnie rano, dostałem 50% zniżki na telefon. Jestem zadowolony. ;)

  • 0

    88. ~Tomasz9119  2006-11-24 10:23:09  host: egy100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten post u góry to ode mnie, zapomniałem się podpisać

  • 0

    89.  2006-11-27 13:53:39

    to ładnie załatwili sprawe.Potrafią się zachować w tej Erze, nie to co plus czy orange.

  • 0

    90.  2006-11-27 13:57:08

    a ta promocja nie jest taka zła.Abonamenty różnorodne, i ciekawe fony w nie tak wysokich jka u innych cenach.

  • 0

    91. ~ksdnbkbsa  2007-11-18 19:04:35  host: abnp73.neoplus.adsl.tpnet.pl