Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna promocja Play

Świąteczna promocja Play

WitekT 11 Listopada 2007 22:39

0 0

Od 12. listopada Play wprowadza świąteczną promocję. Promowane będą abonamenty za 50 zł i 70 zł.

W ramach promocji trwającej do 31. grudnia, klienci podpisujący umowę na 24 miesiące i wybierający abonament za 50 zł lub 70 zł, otrzymają rabat w wysokości 50% abonamentu przez pierwszych sześć pełnych okresów rozliczeniowych. Dodatkowo, pierwszy niepełny abonament (do najbliższego okresu rozliczeniowego od dnia aktywacji) też będzie obniżony o 50%.




Rabat nie wpływa na wysokość przyznanego pakietu złotówek - oznacza to, że w ramach promocji przez 6 miesięcy klient płacąc 25 zł będzie miał do wykorzystania 70 zł, zaś 35 zł - 100 zł.

Zobacz: szczegóły promocji Abonament 50% taniej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 99
  • 0

    80. ~seban  2007-11-13 15:45:00  host: h016.nordeabank.pl

    A moze ktos wie dlaczego od wczoraj tj. od dnia obowiazywanie tej promocji PLAY nie zamiescil jeszcze zadnej informacji na swojej glownej stronie :) o co chodzi.....

  • 0

    81. ~Mithos  2007-11-13 15:49:41  host: epsilon.gunb.gov.pl

    Promocja widmo. imo

  • 0

    82.  2007-11-13 15:53:04

    A ja skorzystalem juz z promocji wczoraj tak jak i moja pani i szwagierek. Promocja spoko juz sam fakt ze telefony multimedialne za darmoche to jeszcze polowa za abo. W lajcie sa jakies lg z 3g za zeta w innych sieciach za w abo za 30zl mozna dostac jakis beton co ledwie mmsy zbiera. Faktem jest ze play ma slaba jakosc uslug ale to z czasem sie wyrowna do poziomu innych operatorow i zobaczymy jak inne opy beda blyskac cennikami. Puki co nikt niema lepszej oferty i nie sadze zeby pozostala 3jka dala rownie dobra promocje z takimi telefonami jak i obnizonym abo.

  • 0

    83. ~Pracownik Playa  2007-11-13 16:21:51  host: acx122.internetdsl.tpnet.pl

    Według mnie play tak nie zrobi gdyz on przez ten sposob zdobedzie klientow a jak skonczy promocje przed terminem to straci klientow a jemu chyba nie o to chodz!!! Pozdrawiam

  • 0

    84. ~Allek86  2007-11-13 20:49:42  host: bwl194.internetdsl.tpnet.pl

    UWAGA!!! PLAY JEST DO KITU !!!! ZANIM PODPISZESZ UMOWE PRZECZYTAJ - FAKTEM JEST ŻE ZŁOTÓWKI NIE WYKORZYSTANE Z JEDNEGO OKRESU NIE PRZECHODZA NA NASTEPNY MIESIAC WIEC TRACICIE KASE ZAWSZE JAK NIE WYKORZYSTACIE RÓWNO LUB NIE PRZEKROCZYCIE..

  • 0

    85.  2007-11-13 22:46:56

    Allek86: ale to zadna tajemnica... PS jak masz dobrze dobrany abo, to nie jest Ci potrzeba przechodzenia minut/zl na nastepny m-c (chyba ze wziales wyzsze abo, tylko po to, zeby mniej zaplacic za fona)

  • 0

    86. ~Mr M  2007-11-15 20:17:18  host: gen18.internetdsl.tpnet.pl

    Allek86 to dopiero nowosc odkryles

  • 0

    87. ~111  2007-11-16 14:32:08  host: bef122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta super

  • 0

    88. ~Simborek  2007-11-16 16:17:03  host: chello084010114135.chello.pl

    Wie ktoś na jaki okres podpisywana jest umowa?

  • 0

    89.  2007-11-17 22:09:27

    88: na 2 lata /standardowo/

  • 0

    90. ~aricia  2007-11-19 10:21:42  host: dqg32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czytajcie regulamin! tam pełno kruczków jest... w heyah to przynajmniej zawsze sa jasne reguły

  • 0

    91. ~nick  2007-11-19 21:31:32  host: caz191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    90. ~aricia - w Heyah jasne reguły? Zawsze jasne? Niezły dowcip.

  • 0

    92.  2007-11-20 12:47:43

    Narzekacie tak na każdą sieć tak samo jak narzekaliście na Plusa, a nie jest on wcale taki zły jak go opisujecie!Teraz mam mixplusa i powiem tak, środki przechodzą w nieskończoność, mam do tego pakiety minut(60 lub 100 lub darmowe na wszystkie sieci) do tego sms darmowe(pakiet), darmowy numer, swojaki, i jest mi z tym dobrze, tego oczekiwałem, i to dostałem. Dla tych którzy lubią tego typu promocje, polecam Plusa.

  • 0

    93.  2007-11-21 13:01:05

    WitekT - kiedy artykuł na temat "Play od xx.12.2007 wprowadza do oferty dwa nowe modele Toshiby..." ??:)) wiesz coś ta ten temat ???:]

  • 0

    94.  2007-11-21 13:04:26

    olek_skype: był news o wprowadzaniu nowych telefonów przez wszystkich opów... A kiedy dokłądnie te Toshiby będą w Play - nie wiem, miały być jeszcze w listopadzie.

  • 0

    95.  2007-11-21 17:58:02

    #WitekT wiem,że jetem namolny i upierdliwy ale wiesz... :) chcę bardzo Toshibę;)

  • 0

    96.  2007-11-21 17:58:53

    olek_skype: Play chce je wprowadzić jak najszybciej - tylko Toshiba jakoś niezbyt się może postarać z dostawą na czas. ;) Oni są gotowi z dnia na dzień.

  • 0

    97. ~grymas  2007-11-21 20:43:43  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    play to moze i ma spoko telefony ale ich oferta na abonament i na karte jest po prostu slaba. dlatego ciesze sie ze zostalem przy heyah, teraz mam dodatkowy milion smsow a w plau bym pewnie dziadowal na ich ofercie

  • 0

    98. ~rco  2007-11-21 22:41:59  host: gw.podkarpacka.policja.gov.pl

    uwazam ,ze play jest w chwili obecnej najlepsza.. piszenie ze macie darmowe numery i do sieci taniej ale co z polaczeniami do innych? nikt nie maz wszystkich znajomych w jednej sieci!!! a poza tym telefony naprawde w niezlych cenach.. pozdro..

  • 0

    99.  2007-11-22 09:49:11

    WitekT - no ja ufam Playowi bezgranicznie w sprawie że "jak najszybciej" ;) ale skoro Toshiba nie może nadążyć to możemy sobie jeszcze poczekać :( mam nadzieję że nie do Świąt:)

Dodaj swoją opinię