Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna promocja na połączenia do Wielkiej Brytanii u operatora FCN

Świąteczna promocja na połączenia do Wielkiej Brytanii u operatora FCN

orson_dzi 3 Grudnia 2015 12:11

3 1

W ramach cyklicznych promocji na rozmowy zagraniczne, operator telefonii VoIP obniżył stawki na rozmowy z telefonami komórkowymi do 15 groszy brutto za minutę dla nowych i dotychczasowych użytkowników dzwoniących do Wielkiej Brytanii.

Grudzień jest w naszej sieci okresem częstszych i dłuższych rozmów na linii Polska - Wielka Brytania. Obok Niemiec jest to najpopularniejszy kierunek rozmów - komentuje Jarosław Łuczkiewicz, product manager FCN.




Promocyjne stawki na numery stacjonarne będą obowiązywały do 31 grudnia. Koszt połączeń na telefony komórkowe to 15 groszy za minutę, a stacjonarne - 7 groszy. Aby korzystać z promocyjnej stawki wystarczy być użytkownikiem operatora, gdyż jest ona włączana automatycznie.

Źródło tekstu: FCN     

Dodaj do:

Tagi: wielka brytania | fcn

w sumie: 10
  • 1

    1.  2015-12-03 12:30:48

    No super promocja... Mam Voipa gdzie połączenia do UK kosztują 2gr/min stacjonarne, 3gr/min komórki.

  • 0

    2. ~  2015-12-03 12:35:52  host: 212.160.172.85

    @1 a ja mam słonia w parafce :) jeśli już ktoś podpisał z nimi umowę to chyba dobra wiadomość dla dotychczasowych klientów który są objęci cyrografem nie? dwa są ludzie który mają abo kom. za 30 zł no limit i są tacy który rok temu podpisywali umowę na kwotę 60 zł to są gorsi bo muszą się męczyć?

  • 1

    3.  2015-12-03 12:39:03

    Jak ktoś podpisuje takie niekorzystne umowy to już jego wina. Ja pisałem o Voipie bez umowy, doładowujesz i środki ważne bezterminowo.

  • -2

    4. ~  2015-12-03 12:41:12  host: 212.160.172.85

    @3 tu masz rację tylko jeszcze jakieś 2-3 lata temu nie istniało coś takiego jak um. bezterminowa nie wiem czy pamiętasz :)

  • 1

    5.  2015-12-03 13:48:45

    Racja, dlatego trzeba mieć świadomość zawierając umowę na 2 lata na telefon/internet, że oferta po roku może być już mało atrakcyjna w porównaniu do nowych. Takie ryzyko umów :D

  • 0

    6. ~  2015-12-03 14:07:19  host: 212.160.172.85

    @ja sie osobiscie pochelpilem na 2 letnia umowe ze wzgledu na brak kasy na prezent dla brata a zlotowke mozna odzalowac na tel. :) ale to byla moja ostatnia umowa z tel. podziekuje za placenie jak za zboze xD

  • 1

    7. ~lol  2015-12-03 16:27:00  host: 232-ld.sm-rozstaje.pl

    @6 LOL a po co kupować taki drogi prezent dla brata? To tylko brat.

  • 1

    8. ~lol  2015-12-03 16:27:24  host: 232-ld.sm-rozstaje.pl

    jeszcze partnerce to bym zrozumiał, ale bratu?

  • 0

    9.  2015-12-03 16:31:12

    Haha lycamobile angielska do polskich komorek to 1pens/min. z czym do ludzi.

  • 0

    10. ~pawello987  2015-12-03 19:14:46  host: ip-188-127-30-51.ennet.pl

    żeby jeszcze można było się zalogować na nowe konto...

Dodaj swoją opinię