Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna promocja MMS-ów w Erze

Świąteczna promocja MMS-ów w Erze

WitekT 7 Grudnia 2004 19:24

0 0

Święta w Erze już się rozpoczęły. Sieć Era zaproponowała swoim klientom liczne gwiazdkowe niespodzianki, ponad 100 dzwonków, wśród których znajdują się wszystkie najbardziej znane polskie kolędy.

W okresie przedświątecznych przygotowań Era poleca również specjalną zakładkę pt. Wigilijna Wieczerza (dostępna w zakładce Gry i Aplikacje Java) zawierającą przepisy na tradycyjne wigilijne potrawy wraz ze zdjęciami oraz opisy świątecznych obyczajów.

W grudniu największą popularnością cieszą się niezmiennie MMS-y. W ubiegłym roku z sieci Era wysłanych zostało około 250 tys. wiadomości multimedialnych. Era przewiduje, że klienci roześlą ich w tym roku około 700 tys. W sieci Era dostępnych jest ponad 50 typów aparatów komórkowych z opcją MMS.

Od dziś do 5 stycznia 2005r. Era oferuje swoim klientom wysyłanie MMS-ów w cenie 40 groszy brutto. Oferta ta dotyczy wysyłania MMS-ów na telefon oraz na e-mail i obejmuje MMS-y wysyłane do wszystkich sieci.
Nowa promocja sieci Era skierowana jest do wszystkich, którzy wysyłają wiadomości multimedialne: zdjęcia, teksty, rysunki oraz dźwięki. Z promocji mogą skorzystać posiadacze taryf Era: TAKAjakTY, Nowa Era Moja, Era Moja, Nowa Era Biznes, Era Biznes i Era Tak Tak: Razem, Cały dzień, Moja okolica, SMS Fan, Era Love, Happy oraz Era Mix, a także taryf promocyjnych opartych na wymienionych taryfach.

Dodatkowo Era od 7 grudnia br. wprowadza promocję pakietów pozwalającą na pobieranie m.in. Dzwonków, Ikonek, Gier Java i kartek MMS. Klienci przez prawie cały grudzień – do 4 stycznia 2005r. mogą pobierać na warunkach promocyjnych pakiety:
2 dzwonków polifonicznych w cenie jednego, za 6 zł netto,
3 dzwonków monofonicznych w cenie dwóch, za 4 zł netto,
2 kolorowych gier Java w cenie jednej, za 9 zł netto,
2 czarnobiałych gier Java w cenie jednej, za 4 zł netto,
3 grafik czarno-białych w cenie dwóch, za 4 zł netto,
2 kolorowych tapet lub wygaszaczy w cenie jednej, za 6 zł netto.

Elementy dostępne w ramach promocji są możliwe do pobrania w Era Omnix pod adresem wap.eraomnix.pl.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-90-92-204.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.