Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna promocja MMS-ów w Erze

Świąteczna promocja MMS-ów w Erze

WitekT 7 Grudnia 2004 19:24

0 0

Święta w Erze już się rozpoczęły. Sieć Era zaproponowała swoim klientom liczne gwiazdkowe niespodzianki, ponad 100 dzwonków, wśród których znajdują się wszystkie najbardziej znane polskie kolędy.

W okresie przedświątecznych przygotowań Era poleca również specjalną zakładkę pt. Wigilijna Wieczerza (dostępna w zakładce Gry i Aplikacje Java) zawierającą przepisy na tradycyjne wigilijne potrawy wraz ze zdjęciami oraz opisy świątecznych obyczajów.

W grudniu największą popularnością cieszą się niezmiennie MMS-y. W ubiegłym roku z sieci Era wysłanych zostało około 250 tys. wiadomości multimedialnych. Era przewiduje, że klienci roześlą ich w tym roku około 700 tys. W sieci Era dostępnych jest ponad 50 typów aparatów komórkowych z opcją MMS.

Od dziś do 5 stycznia 2005r. Era oferuje swoim klientom wysyłanie MMS-ów w cenie 40 groszy brutto. Oferta ta dotyczy wysyłania MMS-ów na telefon oraz na e-mail i obejmuje MMS-y wysyłane do wszystkich sieci.
Nowa promocja sieci Era skierowana jest do wszystkich, którzy wysyłają wiadomości multimedialne: zdjęcia, teksty, rysunki oraz dźwięki. Z promocji mogą skorzystać posiadacze taryf Era: TAKAjakTY, Nowa Era Moja, Era Moja, Nowa Era Biznes, Era Biznes i Era Tak Tak: Razem, Cały dzień, Moja okolica, SMS Fan, Era Love, Happy oraz Era Mix, a także taryf promocyjnych opartych na wymienionych taryfach.

Dodatkowo Era od 7 grudnia br. wprowadza promocję pakietów pozwalającą na pobieranie m.in. Dzwonków, Ikonek, Gier Java i kartek MMS. Klienci przez prawie cały grudzień – do 4 stycznia 2005r. mogą pobierać na warunkach promocyjnych pakiety:
2 dzwonków polifonicznych w cenie jednego, za 6 zł netto,
3 dzwonków monofonicznych w cenie dwóch, za 4 zł netto,
2 kolorowych gier Java w cenie jednej, za 9 zł netto,
2 czarnobiałych gier Java w cenie jednej, za 4 zł netto,
3 grafik czarno-białych w cenie dwóch, za 4 zł netto,
2 kolorowych tapet lub wygaszaczy w cenie jednej, za 6 zł netto.

Elementy dostępne w ramach promocji są możliwe do pobrania w Era Omnix pod adresem wap.eraomnix.pl.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-128-172.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy standard obsługi klientów na infoliniach operatorów jest satysfakcjonujący?

Koniec głaskania klientów Orange. Nie masz racji? Nie licz na bonus

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet