Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna oferta sieci Plus

Świąteczna oferta sieci Plus

LuiN 6 Listopada 2013 11:47

9 33

Sieć Plus ma w swojej ofercie już 33 urządzenia wspierające łączność LTE. W nowej ofercie pojawiają się tańsze smartfony i pakiety łączone z usługami Cyfrowego Polsatu.

Od 6. listopada dostępne są zestawy łączące Internet z telewizją lub telefon z telewizją Cyfrowego Polsatu:
  • Wybierając Plus Abonament lub Plus Internet za minimum 59,90 zł klienci otrzymują możliwość zakupu pakietu telewizji satelitarnej Mini HD Cyfrowego Polsatu z 36 kanałami (6 HD) z abonamentem 0 zł,
  • Za zestaw smartfon LH Swift L7 II oraz tablet Prestigio MultiPad Ultra Duo 8.0 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klienci zapłacą miesięcznie 79,90 zł,
  • Za zestaw Internet 15 GB z modemem ZTE MF823 plus smartfon Samsung Galaxy Trend z 400 minutami na rozmowy oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu z dekoderem HD 3000 klient zapłaci miesięcznie 99,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabat na telewizję oraz obniżony o 20 zł abonament telefoniczny,
  • Za Internet 15 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7,9" 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 84,90 zł (tu również 100% rabat na telewizję).

Sieć przygotowała też zestawy pod choinkę Trzy miej na święta:
  • Dla klientów Plus Abonament zestaw składa się ze smartfonu Samsung Galaxy Core oraz telewizora Samsung LED Smart TV 40" w cenie 99,90 zł. Osoby wybierające tę ofertę mogą skorzystać z oferty telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu z abonamentem za 0 zł miesięcznie,
  • Klienci Plus Internet mogą wybrać zestaw z Internetem 10 GB, tabletem Acer Iconia A1 811 7,9" 3G oraz laptopem Acer Aspire E1 530 i routerem domowym LTE ZTE MF28D za 99,90 zł miesięcznie.

Obecnie w zasięgu technologii LTE sieci Plus znajdują się już blisko 24 miliony Polaków, czyli 62% populacji kraju. Zasięg obejmuje 1100 miejscowości, a nie jedynie centra 13 miast - wytyka sieci Play biuro prasowe Plusa. W zasięgu technologii HSPA/HSPA+ sieci Plus jest już 98% populacji kraju, czyli blisko 38 mln Polaków.

Wkrótce usługi LTE sieci Plus zostaną rozszerzone o możliwość korzystania z tego standardu łączności na terenie Unii Europejskiej.

Do oferty sieci Plus wchodzi "najtańszy smartfon na rynku". Urządzenia zaoferują Androida 4.2.2, czytnik kart microSD i aparat 5 Mpix. "Smartfon Plus" będzie dostępny w trzech wariantach, różniących się przekątną wyświetlacza: 3,5, 4 oraz 5,5 cala. Model z 4-calowym ekranem będzie można nabyć za 1 zł w ofercie Plus Mix 20 zł na 36 doładowań. Wszystkie warianty smartfonów Plusa będą obsługiwały dwie karty SIM.




Zobacz: [Aktualizacja] Plus wystartuje z własnymi smartfonami - Plus Kazam

W nowych reklamach sieci Plus zobaczymy "aktorów znanych z reklam Plusa" oraz "Baśkę, która ma nowego chłopaka".

Jak oceniasz świąteczną ofertę sieci Plus?

Bardzo atrakcyjna
14.57%
Atrakcyjna
9.86%
Nie wyróżnia się
10.47%
Mało atrakcyjna
15.48%
Bardzo mało atrakcyjna
42.79%
Nie mam zdania
6.83%

Wszystkich głosujących: 659



Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: baśka | cyfrowy polsat | lte | plus | święta

w sumie: 159
  • -2

    164. ~  2013-11-07 17:03:12  host: apn-37-7-34-152.dynamic.gprs.plus.pl

    @161, jakie darmo, czy ty człowieku widziałeś coś w życiu za darmo, czy naprawdę jesteś tak naiwnym naganiaczem z Plusa/CP?

  • -1

    165.  2013-11-07 17:57:06

    internet jak bedzie bez limitow to bedzie dobra oferta, a tak to nie ma co gadać

  • 0

    166. ~z  2013-11-07 19:26:23  host: 193-22-83-106.komster.pl

    po co mi tylko lte resztę na moim podwórku skasowali.

  • 0

    167. ~Ola  2013-11-07 22:05:35  host: apn-46-76-36-224.dynamic.gprs.plus.pl

    Czuć już święta w powietrzu :) Pakiety tzw. prezenty, z których każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od potrzeb i ilości pieniędzy, jaką chce na to wydać. Plus powraca do korzeni z reklamami. Ciekawie się zapowiada. To co czekamy na prezenty od bliskich? ja bym się nie obraziła, gdybym została posiadaczką jednej z takich niespodzianek :)

  • -2

    168.  2013-11-08 00:47:44

    @167 ile ci płaca za ta nowomowe? :P

  • 1

    169.  2013-11-08 02:03:17

    Kazdy zainteresowany nowymi ofertami Plusa tak jak jest napisane "otrzymuje mozliwość" wybrania odpowiedniego pakietu. Skoro jestem 15 lat z tą siecią i jestem z niej zadowolona to żadne negatywne a nawet wrogie komentarze nie wpłyną na mój pogląd dotyczący Plusa. Uważam,ze wybór takiego spełniającego oczekiwania pakietu wpływa takze pozytywnie pod wzgledem ekonomicznym ponieważ miedzy innymi usprawnia obieg informacji, osczędza czasu i koszty.

  • -1

    170. ~Michall  2013-11-08 07:35:46  host: 178-36-133-192.adsl.inetia.pl

    do @169. To ja poproszę trzy takie pakiety :-))). Jak tu żyć bez LTE za 59 i i abonamentu telefonicznego za 39,90. To musi mieć każdy. Kupować, kupować !!!

  • 0

    171. ~Łukasz-ek  2013-11-08 16:09:39  host: 37.202.41.70

    Dla mnie bomba: po pierwsze przez okres umowy można sporo zaoszczędzić po drugie pakiet telewizji za darmo. Dodam jeszcze że także na uwagę zasługują bardzo dobre markowe urządzenia między innymi Tablet Acera czy Lg Swift L7 II i wiele innych.

  • 0

    172. ~J P  2013-11-08 21:52:00  host: 89-74-11-252.dynamic.chello.pl

    Najdłużej w swoim życiu korzystałem z Plusa, bowiem około 15 lat, ale jużponad rok temu z uwagi na najgorsze oferty zrezygnowałem. Ale. Najbardziej. Irytujące jest to że stałego klienta traktują gorzej niż nowych. Obecnie rezygnujemy z aobnamentu mojej żony w Plusie. W tej sieci jakoś nie mogą zrozumieć że większość ludzi oczekuje taniej bazalnej ofery na rozmowy z możliwością dodatkowych usług.

  • 0

    174. ~Rufi  2013-11-09 23:42:55  host: 89-68-11-85.dynamic.chello.pl

    Nikt tutaj nie wspomniał że w tej ofercie mocno przepłacamy. Musimy podpisać dwie umowy. Jedną na abonament za 60 zł na 24 miesiące oraz drugą umowę ratalną na sprzęt po 100 zł przez 48 miesięcy. Daję nam łączną sumę około 6200 zł za dwie umowy. Fajny prezent pod choinkę to zrobimy dla plusa jeśli podpiszemy z nimi umowę za ponad 6000 zł

  • 0

    175. ~hmm..  2013-11-12 19:30:19  host: apn-77-113-111-99.dynamic.gprs.plus.pl

    Pytanie - technologia EDGE została wycofana ? Niech mi ktoś odpowie bo teraz w 2 G mam tylko GPRS. W technologi hspa+ mam ok 12MB/s i jest ok. ale co z tym edge ? Promocja na święta?

  • 0

    176. ~No no  2013-11-12 23:00:34  host: n14-03-02.opera-mini.net

    Co jest z EDGE

  • 0

    177. ~Justa  2013-11-14 06:00:05  host: 031011199154.warszawa.vectranet.pl

    Plus idzie w dobrym kierunku i to wyraźnie widać po tej ofercie. Ciekawy sprzęt, dla każdego coś miłego ;) i mocno elastyczna oferta usług. Pewnie, że można marudzić ale mi się podoba.

  • 0

    178. ~tata  2013-11-14 07:12:06  host: apn-5-60-88-199.dynamic.gprs.plus.pl

    EDGE,prawdopodobnie wrzucili go do 3G.Dla mnie to przekret

  • 0

    179. ~Greg  2013-11-14 13:29:00  host: 91.216.192.43

    @174 Rufi to nie jest tak, na 48 masz po 50zł gdzie dostajesz za tą cenę SG Core na rynku obecnie około 800/900zł + TV Samsung Smart = 48x50 =2400 za dobry Tv i tel cena jest dobra. A do tego na 24 miesiące abonament, po 24 miesiącach możesz zrezygnować jak nie chcesz proste!! Oferta dobra :)

  • 0

    180. ~cri  2013-11-19 21:26:51  host: 83.68.75.51.debica75.tnp.pl

    ....tutto gratuito?! nie ma nic za darmoa wiec najpierw pomyslcie potem zdecydujcie co jest wartosciowe..

  • 0

    181.  2013-11-19 22:30:09

    No i plus znowu bd jak za dawnych lat daje bardzo dobrą ofertę. Szczerze powiedziawszy zaciekawiła mnie ta oferta abonamentowa z TV. Wygodniej płaci się jeden rachunek za wszystkie media jak płacić 3 oddzielne i nie mieć z tego tytułu żadnych profitów. To lubię!

  • 0

    182. ~olaaaa  2013-11-21 22:23:33  host: 46-148-3-186.inet-siec.pl

    Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jakie koszty miesieczne sa w tej ofercie z tv?i na ile miesiecy trzeba podpisac umo rwe i jakie sa potrzebne dokumenty

  • 0

    183. ~ala  2013-11-22 10:05:25  host: apn-95-41-13-61.dynamic.gprs.plus.pl

    uwążam że oferta z tv jest bardzo atrakcyjna. i niewiem z której skorzytsać bo ta z tabletem i laptopem tez mi sie podoba. niewiem na co ludzie u narzekają przecież plus ma więcej ofert niż inne sieci. pozdrawiam.

  • 0

    184. ~Pablo  2013-11-24 13:30:11  host: 78.10.237.78

    Hej, czy wiecie coś KIEDY będzie oferta świąteczna T-Mobile????

Dodaj swoją opinię