Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna oferta Orange

Świąteczna oferta Orange

LuiN 13 Listopada 2014 21:36

11 4

Sieć Orange przygotowała świąteczną ofertę abonamentową, w której obok smartfonu klient otrzyma gratis tablet, smartband lub smartwatch.



Do każdego smartfonu, również od 1 zł można wybrać dodatkowy prezent w postaci tabletu Alcatel OneTouch Pixi 7 lub opaski SmartBand Sony czy smartwatcha Samsung Gear Fit albo Mykronoz Zefit. Przykładowe zestawy dostępne w ofercie świątecznej:
  • Smart Plan Multi 89,98 + Nokia Lumia 735 za 1 zł + tablet ALCATEL OneTouch Pixi 7 Wi-Fi za 1 zł,
  • Smart Plan Multi 89,98 + Samsung Galaxy Ace 4 za 1 zł + smartwatch Samsung Gear Fit za 1 zł,
  • Smart Plan Multi Max 149,98 + LG G3 s za 1 zł + SmartBand Sony za 1 zł.

Zestawy smartfonów i dodatkowych prezentów dostępnych w ofercie można dobierać wg własnych upodobań, w ramach następujących grup:
  • do smartfonów Samsung Galaxy, LG, Alcatel OneTouch, HTC, Sony Xperia oraz Orange dołożyć można: tablet Alcatel OneTouch Pixi 7 Wi-Fi, SmartBand Sony lub smartwatch Mykronoz Zefit,
  • do smartfonów Samsung Galaxy dobrać można smartwatch Samsung Gear Fit,
  • do smartfonów Nokia Lumia dobrać można tablet Alcatel OneTouch Pixi 7 Wi-Fi.

Ceny poszczególnych zestawów są uzależnione od wartości wybranego planu abonamentowego oraz czasu, na jaki zawierana jest umowa.




Dla klientów przenoszących numer do Orange, którzy wybiorą Smart Plan Multi 89,98, oprócz smartfonu i prezentu do wyboru, czekają 3 miesiące bezpłatnego abonamentu. Jeśli przenosząc numer klient skorzysta z oferty e-sklepu Orange, otrzyma bezpłatny abonament na 6 miesięcy. Podobną ofertę świąteczną Orange przygotował także w taryfach dla Firm. Obie oferty będą dostępne od 14. listopada.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 30
  • 0

    13. ~Kasztelan  2014-11-13 23:29:15  host: n11-03-03.opera-mini.net

    Wolałbym niższą cenę abonamentu lub chociaż większy pakiet na transfer danych niż taki bedziew jak ten tablet alcatel!

  • -3

    14. ~Calm7  2014-11-13 23:57:15  host: n11-04-02.opera-mini.net

    12). Chyba się mylisz. Simlock zdejmowany jest za darmo - po okazaniu dokumentu.

  • 0

    15. ~  2014-11-14 00:20:52  host: ip-151-248-37-127.free.aero2.net.pl

    14* tak, jak ktos ma umowe itp... a ludzie kupujacy na all juz bulą.

  • 0

    16. ~gość 98  2014-11-14 00:22:46  host: public-gprs515159.centertel.pl

    Mam pytanie do autora artykułu z 6 listopada o tytule: "Orange Free Net z telewizorem Samsung" - skąd mieliście taką informację? Dzwonie od 6 listopada do sklepu internetowego orange i codziennie słyszę informację, że o takiej ofercie nic nie wiedzą !!!

  • -1

    17. ~  2014-11-14 00:32:16  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @5 Niby co :D? Nju nadal bije RBM jak chce.

  • -3

    18. ~  2014-11-14 06:52:29  host: 5.174.28.172

    12 toms, jak to zwykle z tobą bywa: nie wiesz ale do krytykowania jesteś pierwszy. Wypadałoby spoważnieć w pewnym wieku

  • 1

    19.  2014-11-14 07:08:34

    18- naucz się najpierw podpisywać pod swoimi opiniami, a później pouczaj innych, ok? Akurat mam sporo znajomych, którzy zaopatrują się w sprzęt u pomarańczowego, więc dobrze wiem co piszę w przeciwieństwie do ciebie. ;-)

  • -1

    21. ~anty toms  2014-11-14 07:57:24  host: 5.174.28.172

    19, a ty naucz się pisać na temat i merytorycznie wieczny stękało i maruderze. Simlock ściągnąć można bezpłatnie, sam to sprawdziłem a nie tak jak ty powielam zasłyszane, niepotwierdzone opinie.

  • 0

    23. ~ja  2014-11-14 08:03:14  host: n07-05-07.opera-mini.net

    myślałem ze orange zabłyśnie ja rok temu na karte, i sie chyba przeliczyłem.

  • 0

    24. ~empema  2014-11-14 08:19:29  host: 5fd71625.1000lecie.pl

    Czy wiadomo kiedy ta oferta pojawi się na stronie ?

  • 0

    25. ~nic ciekawego  2014-11-14 08:56:09  host: pay49.internetdsl.tpnet.pl

    Jak taka super promocja i prezenty to niech do iphone 6 dorzucą ipada albo do sony Z - sony tablet Z - może być nawet mini pierwszej generacji wifi. Nie ma różnicy w stosunku do poprzedniej oferty - badziewne gratisy do jeszcze bardziej badziewnych urzadzeń.

  • 1

    26. ~  2014-11-14 09:29:24  host: 77-253-6-138.adsl.inetia.pl

    Kompletnie nieatrakcyjna oferta.

  • 0

    27. ~misiek  2014-11-14 09:32:37  host: a99.net154.okay.pl

    ale na stronie nic nie ma

  • 0

    28. ~Calm7  2014-11-14 09:35:03  host: n11-04-02.opera-mini.net

    Myślę, że na kartę będą lepsze prezenty :-)

  • -2

    29. ~Gość  2014-11-14 10:45:07  host: 212.160.172.84

    Każdy ekspert widzę znajomości ofert itd marudzenie że tablet tani nic wam nie dadzą źle dadzą też źle. Jak słyszę stękanie o ceny tu są oczywiście podstawowe ceny i jak każdy operator ma swój marketing, więc na pewno da się zmniejszyć te które są. Bo tu są podane podstawowe i zaraz zostanę zalany hejtem fioletowego gluta :)
    Pozdrawiam

  • 0

    30. ~fryc  2014-11-14 11:01:10  host: 89-66-37-210.dynamic.chello.pl

    Ciekawi mnie jakie zestawy z Iphonami i kiedy to się właściwie na stronie pojawi

  • 1

    31.  2014-11-14 14:18:27

    Chyba najlepsza opcja to S5 + tablet w abonamencie za 150 zł. z 6 miesięcznym rabatem za 69 zł. ? Tylko jak się odliczy sprzęt to za 30 zł. miesięcznie dostanę więcej niż w tym abonamencie. Mierna ta oferta.

  • 2

    32. ~www.pl  2014-11-14 14:45:00  host: static-ip-77-89-111-196.promax.media.pl

    Oferta już na stronie,ale jest moim zdaniem bardzo słaba .

  • -2

    33. ~  2014-11-14 18:33:32  host: 80.54.60.27

    a j tam zamowilem. zegnaj play ze swoimi 'unlimited europa'

  • 0