Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świąteczna "niespodzianka" w ProPozycji

Świąteczna "niespodzianka" w ProPozycji

WitekT 5 Grudnia 2005 19:44

0 0

Niemiła niespodzianka spotka tych abonentów Orange, którzy w grudniu będą chcieli skorzystać z programu ProPozycja i wraz z przedłużeniem umowy chcieliby nabyć nowy telefon.

Wszyscy Ci, których średnie rachunki w ostatnich 3 miesiącach były poniżej 305 zł brutto, mogą przedłużyć w tym roku umowę tylko wybierając dodatkowy pakiet usług. Umowy z telefonem będą możliwe dopiero od 2. stycznia.




Udając się do salonu można będzie za to skorzystać z oferty odroczonej, która w zamian za przesunięcie okresu podpisania nowej umowy na styczeń bądź luty przyszłego roku, zapewni rabat przy zakupie telefonu w wysokości od 50 zł do 200 zł brutto.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 100
  • 0

    81. ~  2005-12-07 15:17:49  host: gprs7.orange.pl

    Myslicie,że orangutan nie ma klientów??Walą do salonów drzwiami i oknami!A to wszystko robi REKLAMA!Nie każdy umie czytac oferty i nie wie,gdzie jest taniej albo nie wie,ze jest konkurencja.Starsi i mniej zorientowani nie maja pojęcia,ulegają reklamie,idą i podpisuja umowy.Może się myle,ale nie sądze.Ostanio kolezanka pracująca w Erze mówiła,że jest mało klientów a w Orange jest ich do cholery.Ja mam Ere.W lutym konczy mi sie umowa i chyba zostane,czekam tylko na ofertę z telefonem,bo ofertę bez fona już miałem.

  • 0

    82. ~misiu  2005-12-07 15:18:09  host: dlw82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A miało być tak tanio i fajnie. Już w październiku (można było to wyczytać na łamach Telepolis) Orange miał wprowadzić takie ceny i promocje, że inni by byli w szoku. No i mamy grudzień, a tu nie ma nic ciekawego w ofercie Orange. Ja jestem w Plusie od 8 lat i tak pozostanie. Jestem zadowolony. Za 80 złotych mam 7,5 godzin miesięcznie. 5 godzin w ramach DWiW oraz 2,5 godziny do wszystkich o każdej porze. Minuta wychodzi niecałe 18 groszy.

  • 0

    83.  2005-12-07 15:21:05

    gprs7.orange.pl: hmmm... nie wiem skąd masz te informacje, bo sprzedawcy Orange narzekają na pustki w salonach i jest to informacja z pierwszej ręki. Do tego mają nieźle wyśrubowane plany sprzedaży, doszła im Neostrada. Klienci do salonów przychodzą - owszem. Składać wypowiedzenia...

  • 0

    84. ~hettman  2005-12-07 15:30:13  host: 87.207.92.181

    a propos wyśrubowanych planów,nie wiem czy w samym ptk centertel też tak jest ale w tpsa jeżeli pracownik nie wyrobi planów to jest-straszony,"osaczany",jednym słowem mobbing na całego a ludzie coraz mniej kupują cokolwiek w tpsa (wypowiedz orginalna: k...a, chłopie,tylko mi wypowiedzenia stacjonarki przynoszą,jedną umowe podpisałem od tygodnia,ku..a,gołą pensje w grudniu dostane,jak nie wypowiedzenie) i to też jest info. z pierwszej ręki ,ba,powiem że nawet z pierwszych siedmiu rąk :)

  • 0

    85. ~  2005-12-07 15:47:53  host: nat01.rtk.net.pl

    do hettman: co do pracowników TP nie żal mi Ich - wiem co sie tam działo, wiem też że pracownicy TP (ale tylko zatrudnieni przez TP a nie firmy współpracujące z TP - bo to inna bajka..) jak mają i jak zarabiają.
    Nie dziwie się też że są w większości tam rezygnacje i już mało kto da sie nabrać na te plany abonamentowe TP. Już nawet NETIA tak nie ździera od jakiegoś czasu (45zł jest np plan coś w stylu DWiW w &TP (w dzień powszedni rozmowy gratis od 18-8 rano do wszytkich stacj. i weekendy i święta) - oferta niby promocyjna - dla tych nowych klientów, którzy podpiszą z Netią umowe na 2 lata. Ale stawka 45zł brutto miesięcznie obejmuje cały ten okres 2 lat.
    Poza tym przyłączenie do NETII także jest za 1,22zł brutto. Więc - co tu się dziwić - &TP DWiW (tylko na nr &TP w dni powszednie od 20-8, oraz weekendy i święta) - są za całe 85 zł brutto - czyli prawie 2 razy drożej. Co tu się zastanawiać - albo przejść do konkurencji - albo ka kom. &TP z takimi cenami powinna już dawno zbankrutować - dziwie się że mają jeszcze jakiś klientów, jeśli w ORANGE będą robić to co robią teraz w &TP - to " żegnaj Orange - przeszłość jest jasna - przeszłość to Orange" ...

  • 0

    86. ~hettman  2005-12-07 16:03:11  host: 87.207.92.181

    @anonim-nie wiem co się działo w tpsa wśród pracowników,ale tych na których się powołuje to są moi kumple i kumpele mojej żony.tpsa zatrudniła ich około 6-9 m-cy temu bo są studentami i wiem że tpsa na nich coś tam oszczędza z tego tytułu,(aaa i jeden z prac interwencyjnych UP)a tobie chyba chodzi o pracowników ktorzy pracowali w tpsa od dluzszego czasu.ponoć faktycznie sie tam coś dzialo,ale nie wiem o co chodziło.

  • 0

    87. ~  2005-12-07 16:11:17  host: external.ciech.waw.pl

    http://www.centek.fora.pl/

    "Information

    Przepraszamy, ale to forum jest obecnie niedostępne, gdyż zostało wyłączone przez właściciela. Zapraszamy później."

    Chyba coś się komuś nie spodobało...

  • 0

    88. ~  2005-12-07 16:14:03  host: nat01.rtk.net.pl

    do hettman: tak - dokładnie - chodziło mi o tzw. starych pracowników zatrudnionych prosto przez TP. &TP obecnie współpracuje z wieloma firmami pośredniczącymi, którzy zatrudniają faktycznie zarówno studentów/studentki jak i bezrobotnych w ramach prac interwencyjnych. Ale jak pisałem - to już inna bajka - Im dają spore wymagania, mają na Nich spore zniżki i odliczenia, a stosunkowo mało płacą i np w przeciwieństwie do stałych pracowników TP nie dają żadnych dodatków ani zniżek na abonament chociaż (z drugiej strony -jeśli chodzi o abonament &TP to obecnie łaski nie robią - bo przecież jest sporo innych tańszych operatorów telekomunikacyjnych)
    Jeśli o takich pracowników Ci chodziło jak studenci - jak najbardziej się zgadzam - są problemy.

  • 0

    89. ~2005  2005-12-07 17:48:46  host: bam47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    misiu napisał: "A miało być tak tanio i fajnie. Już w październiku (można było to wyczytać na łamach Telepolis) Orange miał wprowadzić takie ceny i promocje, że inni by byli w szoku" i co jeszcze nie jesteś w szoku po zapoznaniu się z pseudo
    "promocjami" oryndz. Promocja w oryndz - jak to śmiesznie brzmi :)

  • 0

    90. ~baba  2005-12-07 21:40:16  host: nat06.rtk.net.pl

    www.centek.fora.pl wyłączone,byłem w czterech salonach i wielka kupa!!mam trzy telefony a oni mają zabronione wydawanie tele.i informowanie o przyczynach.Co było natym forum ze skasowali??

  • 0

    91. ~bujak  2005-12-07 21:51:15  host: rejon105.ztpnet.pl

    Na tym forum n9c nie bylo, bodajze 2 dzialy a wnich 6 postow wiec nie macie czego zalowac. Ja jestem w Orange i zaluje tylko ze nie mam wiecej znajomych w sieci z racji ProPozycji o ktorej pisalem, jeszcze nawiazujac do oferty mioglem dostac +33 minuty do wszystkich, ale wolalem 2 godziny i smsow do Orange i stacjonarnych. Najpierw wszyscy narzekali na ceny sluchawek, teraz na ProPozycje (ktora w sumie telepolis chwalil !) Jezeli w dalszym ciagu ludzie beda sie tak zrazali do tej marki to beda musieli wprowadzic naprawde cholernie mocne promocje by UTRZYMAC SIE NA RYNKU...

  • 0

    92.  2005-12-08 10:22:02

    Na tym forum wypowiadali sie pracowniczy orangutana i narzekali na orangutana ! a w temacie o ProPozycji nie bylo 6 postów tylko 7 podstron !! I moze to sie komus nie spodobało i kazalio zamknać !!!

  • 0

    93. ~AK  2005-12-08 11:14:31  host: phantom.teldom.pl

    Hmmm wszystko się wydaje śmieszne. Ja też podchodziłem sceptycznie do Orange ponieważ na początku nie za bardzo mi podchodziła.
    Teraz przyblokowali wymianę telefonów ponieważ mają sześciokrotnie więcej klientów niż w zeszłym roku. System w orange nie wyrabia więc musieli coś wymyśleć. Co do ofert ... jak sobie usiądzie każdy sam z kalkulatorem i policzy sobie abonament do np do 100 zl to Orange jest bezkonkurencyjnie najtańsze. Mam na myśli nowych abonentów. Przede wszystkim podoba mi się możliwość dopasowania abonamentu co miesiąc inaczej, tak jak chce i co potrzebuje. To się nazywa możliwości. Faktem jest że nie zawsze to są dobre ceny i skoki między cenami są troszkę za duże ale poczekamy zobaczymy. I przynajmniej nie jest jak w erze gdzie robią problem przy przedłużaniu umowy z wymianą telefonów

  • 0

    94. ~jogurt  2005-12-08 11:17:08  host: staticline10547.toya.net.pl

    Od dawna przecież wiadomo że łatwiej jest "utrzymać" klienta niż "kupić" nowego, dlatego wszystkie starania kierowane są na "świerzych" klientów. Nie jestem jakimś szejkiem ale za tela płaciłem w Orange miesiąc w miesiąc 200 pln, myślałem że chociaż w Propozycji to docenia... :-) hahahhahahahahahha Plus GSM zyskuje właśnie nowego klienta :-)

  • 0

    95. ~AK  2005-12-08 11:55:38  host: phantom.teldom.pl

    Aha - ktoś tu pisał o Plusie i jego usługi plus nieskończoność. To ja dziękuje - fajnie że za 75 zl mozna gadac bez umiaru ale na inne sieci sie płaci jak za zboże.
    I w tym momencie nie tylko Orange jest siecia dla bogatych bo i za plusa bedzie sie placilo ponad 100 zl lekko za abonament

  • 0

    96.  2005-12-08 12:05:35

    AK: nie badz taki cwany :) Analogiczna usluga w Orange kosztuje 200zł. ;) i tez sie placi do innych sieci jak za zboze bo usluga dot. tylko Orange ;)

  • 0

    97. ~porzeczka  2005-12-11 10:04:10  host: ebd60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja juz przedluzylem umowe z telefonem :D:D:D juz jest to dostepne od 9 grudnia :D

  • 0

    98. ~krecik  2005-12-14 12:15:40  host: m195.c155.petrotel.pl

    Moim zdaniem Orange to jakaś paranoja,mam karte w TakTak i w Orange Go, i mogę stwiedzić, że żadna sieć nie ma takiego biura obsługi abonenta jak Era,gdy ide do salonu Orange to oni nigdy nic nie wiedzą!!!No i oczywiście mówią ,że trzeba zadzownić do ich śmiesznego biura obsługi,no i 1zł w plecy.Polecam Ere,to jest moim zdaniem najleszy wybór jestem w tej sieci od 6 lat i jeszcze się nie zawiodłem,no i wymieniąją karty sim za freee :).Hehe

  • 0

    99. ~adi33  2005-12-18 00:53:32  host: aiz105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wszystko co tu piszecie jest prawdą, mi osobiście dzisiaj udało się wytargować przy przedłużeniu umowy motkę v 360 za zeta- po prostu trzeba się umieć targować a nie narzekać jak stare babcie. Nie wymądrzam się ale sprubujcie się targować- to skutkuje- naprawdę

  • 0

    100. ~J@nek  2005-12-21 15:03:43  host: pc41.glogow.sdi.tpnet.pl

    Ja przy przedłużeniu umowy na 12 miesięcy na 2 telefony co prawda bez wymiany telefonów dostałem (rachunki były na 142zł na 2 telefony):
    1 telefon:
    - za 25 zł brutto 33 min do wszystkich
    - za 9 zł brutto na 10 miesięcy 3 numery gratis w sieci lub stacjonarne (potem przez 2 miesiące 30 zł)
    - za friko na 3 miesiące DWiW od godziny 20.00
    2 telefon:
    - za 25 zł brutto 33 min do wszystkich
    - za 9 zł brutto na 10 miesięcy DWiW od godziny 22.00 (potem przez 2 miesiące 30 zł)
    - za friko na 3 miesiące 3 numery gratis w sieci lub stacjonarne

    Łącznie płacę 76 zł za dwa telefony i gęba boli mnie od gadania po trzech miesiącach też nie będzie źle, tylko trzeba będzie uważać z którego telefonu kiedy dzwonić. Ja w każdym bądź razie na orangutana nie narzekam.

Dodaj swoją opinię