Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Świat Idei - świat informacji i rozrywki

Świat Idei - świat informacji i rozrywki

sirmark 21 Czerwca 2004 22:25

0 0

Od 17.06.2004 r. dotychczasowy serwis wap.idea.pl został zastąpiony nowym serwisem mulitimedialnym - Świat Idei. Świat Idei to bogaty zestaw serwisów multimedialnych w telefonie użytkownika sieci Idea. Dzięki różnorodności i prostej strukturze pozwala na łatwy i szybki dostęp do świata rozrywki i informacji. Serwis Świat Idei jest dostępny pod adresem http://wap.idea.pl lub http://mobil.idea.pl

Serwis Świat Idei to produkt z gatunku premium - przeznaczony dla najbardziej wymagających i aktywnych klientów. To nowy multimedialny portal informacyjno-rozrywkowy dostępny w telefonie zbudowany w nowej technologii umożliwiającej: * atrakcyjną prezentację graficzną (także dokumenty HTML, XHTML!)
* zakup usług bezpośrednio podczas połączenia z serwisem (unikalne dźwięki, tapety i grafika - tylko w Świecie Idei)
Obok bieżących wiadomości z różnych dziedzin (aktualności, program TV pogoda, biznes itd.) w Świecie Idei można znaleźć setki dzwonków i logotypów, gier Java, obrazków i filmów, które można przesyłać znajomym oraz usługi, które ułatwiają życie.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet