Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Surface Mobile zamiast Surface Phone'a. Znamy nazwy kodowe dwóch nowych urządzeń

Surface Mobile zamiast Surface Phone'a. Znamy nazwy kodowe dwóch nowych urządzeń

Isand 10 Czerwca 2017 14:09

2 1

winda

Ostatnio dostajemy wiele pozytywnych informacji dla miłośników mobilnych okienek. Dzisiaj czas na kolejną - mityczny Surface Phone nabiera realnych kształtów. Jednak pod nową nazwą - Surface Mobile.

Surface Phone to Ksiądz Jan dla miłośników Windowsa na urządzeniach mobilnych. Ksiądz Jan miał być władcą potężnego chrześcijańskiego królestwa w Azji lub Afryce. Wierzono, że przyjdzie z odsieczą i samodzielnie wyprze muzułmanów z Ziemi Świętej i Europy. W taki cudowny ratunek wierzy wielu użytkowników Windows Phone'a i jego następcy - Windows 10 Mobile. Ostatnie przecieki ze strony Microsoftu (testowanie nowych urządzeń i obietnica rozwoju działu mobilnego) dają im nadzieję. Najnowsza wiadomość wskazuje na to, że ich Ksiądz Jan może być prawdziwy.

sarfejs


Na profilu Walking Cat na Twitterze opublikowano wiadomość z nową nazwą projektu, krótkim opisem w języku chińskim oraz dwiema nazwami kodowymi urządzeń. Inspiracją stała się Slawonia oraz Pekin. Pamiętajmy, że w przypadku poczynań Microsoftu - ten profil na Twitterze słynie z wiarygodnych informacji, a jego przecieki prawie zawsze okazywały się prawdziwe.

Jakie informacje otrzymujemy z chińskiego tekstu? Po przetłumaczeniu brzmi on tak: To nie jest tylko urządzenie mobilne. W oparciu o platformę Qualcomm Snapdragon zapewnia równowagę między wydajnością i zużyciem energii, co pozwala osiągnąć odpowiednią produktywność. Nowa funkcja projekcji "ONTO TABLE" Continuum zapewnia ponad godzinę pracy tak jak na komputerze. Urządzenie można otworzyć do 185 stopni - pozwala to na komfortowa pracę. Urządzenie wspierać będzie Surface Pen, dzięki czemu będziemy mogli wygodnie tworzyć teksty w OneNote'cie. Nowe Surface Peking i Surface Slavonia to nie tylko przenośne urządzenia, to także przenośna platforma robocza.

Źródło tekstu: mspoweruser.com, wł     

w sumie: 5
 • -2

  1.  2017-06-10 14:49:50

  Zadanie:
  Znajdź wszystkie błędy w poniższym fragmencie: "Jednak pod nową nazwą - Surface Mobile. Surafe Phone to Ksiądz Jan dla miłośników Windowsa na urządzeniach mobilnych. Ksiądz Jan miał być władca potężnego chrześcijańskiego królestwa w Azji lub Afryce."

 • 2

  2. ~uio  2017-06-10 15:28:31  host: a25-06-12.opera-mini.net

  @1. Najpierw napisz od kogo i od czego jesteś "uzależniony". Tylko wtedy możesz uzyskać poprawną ODPOWIEDŻ

 • 0

  3. ~r  2017-06-10 19:59:39  host: 89-66-10-113.dynamic.chello.pl

  Dla mnie mogą ten "wyrób" nazywać jak chcą. Surface, lumia czy inne g. Ja z pewnością już tego nie tknę ręką. Chyba że będzie dawane jako gratis do chrupek. Po prostu ten producent, jak dla mnie, dostateczne się już skompromitował porzednimi urządzeniami i nie będę inwestował pieniędzy w beta testy tego czegoś.

 • 0

  4. ~sharps  2017-06-11 16:20:31  host: public-gprs195458.centertel.pl

  Gdzie jest WitekT?

 • 0

  5. ~  2017-06-11 16:21:40  host: a25-06-09.opera-mini.net

  @4, śpi, nie budź go.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-40-41.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet