Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Superzestaw w Mix T-Mobile

Superzestaw w Mix T-Mobile

orson_dzi 17 Kwietnia 2018 12:31

3 7
t mobile logo

Od 18 kwietnia do oferty Mix w T-Mobile wchodzi SuperZestaw: Motorola Moto E4 Plus z deskorolką Electronic Beats.

W ofercie Mix T-Mobile dostępne są pakiety minut, nielimitowane wiadomości i pakiety danych, z nielimitowanych Internetem do 6 miesięcy. Oferta obecnie wygląda następująco:

tmobile mix

Wraz z ofertą klienci będą mogli wybrać zestaw składający się ze smartfonu Motorola Moto E4 Plus oraz deskorolki z limitowanej serii Electronic Beats.

Dane telefonu Motorola Moto E4 Plus
Zobacz dane techniczne Motorola Moto E4 Plus

Poniżej spot reklamowy promujący ofertę.




Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | mix | superzestaw

w sumie: 25
  • 0

    6.  2018-04-17 13:23:15

    oferta co najmniej dziwi, skoro powstała to widocznie są na nią potencjalni nabywcy...

  • 0

    7. ~ktos nowy  2018-04-17 13:23:17  host: 188.146.106.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Powiem tak Ja obecnie korzystam z oferty Plus Mix 30 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych stacjonarnych esemesy i 8 giga internetu dla mnie jest oferta idealna zaraz ktoś z krytykuje ojejku jejku ale w  jest off na  katrę inną ofertę na są ale akurat wybieram tą ofertę mnie  to przekonuje natomiast specyfikację miksów polega na tym że mamy teraz komunię prawda i wszyscy jakby gdzieś co dziecku kupić No to kupiłem fajny telefon + dostanie  deskę za 1 zl dostanie nie musimy płacić od razu jednorazowo kwotę 1000 zł za telefon tylko prawda weźmiemy ofertę myślę Jestem zdania że operatorzy Właśnie na tym zyskują że prawda No ty weźmiesz za złotówkę my mamy klienta który i tak musi to spłacać więc na tym to wszystko polega A to że nie ma minuty nielimitowanych rozmów Kto by tam się przejmował Ważne że dziecko jest zadowolone prawda znawcy tematu którzy są na Telepolis na forum czy też Podpisują się tutaj wiedzą o co chodzi że No czasem nie warto kupować czegoś takiego natomiast zwykły Kowalski zwykła ciocia Jadzia co kupimy dla dzieciaka No za złotówkę telefon prawda dostanie deskę idealnie na komunię prawda kto będzie płacił ja, będę płacił a on dostanie będzie zadowolony i to jest właśnie  polska rodzina prawda No ale to ok tutaj nie mówimy o zwyczajach. I potem wujku Wujku Tato tato dostałem telefon No wujek się postarał Tato ale ja nie mam minut żadnych jest esemesów mam to tylko 200 esemesów i 100 minut do wszystkich wujek no ale dostałeś telefon nowy kosztował fajny telefon + deskę No to trudno Musisz się przemęczyć i to tak właśnie jest Pozdrawiam

  • 0

    8. ~syska  2018-04-17 13:33:34  host: 92.60.132.22

    7: bo dostałeś ofertę specjalną, której już praktycznie w Plusie w abonamencie nie ma a czy w mixie dalej będzie ciężko stwierdzić ale w większości w mixie wszystkie sieci mają oferty z limitowanymi rozmowami do wszystkich sieci

  • 0

    9. ~ktos nowy  2018-04-17 13:47:34  host: 188.146.106.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    syska dlatego jestem już trzeci rok na niej i nie zmieniam

  • 0

    10. ~syska  2018-04-17 13:57:57  host: 92.60.132.22

    9: choć w nowej ofercie doszły od lutego tego roku mmsy

  • 0

    11.  2018-04-17 14:55:47

    W ofercie mix masz pełna kontrolę wydatków + telefon w promocyjnej cenie, co prawda zawsze troche slabszy, niż w abonamentach, aczkolwiek wiele ludzi starszych czy nawet osoby, ktore dopiero zaczynaja prace, prawopodobnie wybiorą wlasnie mix. Tak jak ktos wyzej napisal - nawet nie macie pojęcia ile osób korzysta z takich usług.

  • 1

    12. ~sonia  2018-04-17 15:12:35  host: public-gprs395255.centertel.pl

    @2, skoro niektórzy Operatorzy je mają to chyba niektórzy się bawią w MIXy. Orange jedynie wycofał ten segment parę lat temu. Ja wolę prepaida, zero zobowiązań a masa możliwości. Polecam! Tylko Orange na kartę.

  • 0

    13. ~dabiel  2018-04-17 15:46:05  host: a25-02-11.opera-mini.net

    idzie pierwsza komunia więc babcia Czy matka dziecku kupi Taki zestaw No bo pod taką grupę to jest przygotowana oferta Fonik jest w miarę OK deska też kosztuje kilkaset złotych więc taczek jest tylko w długości umowy zapewne na 46 miesiecu. po 60zl

  • 0

    14. ~syska  2018-04-17 16:26:02  host: 92.60.132.22

    to już najlepiej brać oferty na zwykłą kartę u operatorów wirtualnych bo nie wiążesz się z żadną umową i są lepsze warunki typu Plush, NJU mobile itd

  • 0

    15. ~Marcin.503  2018-04-17 16:31:23  host: 159-205-172-251.adsl.inetia.pl

    Ja przez ok10lat, korzystałem z mixa, z rachunkiem w Orange.

  • 0

    16. ~  2018-04-17 16:38:55  host: 185.55.217.4

    na stronie tmobile nie da sie dodac tego telefonu do tej oferty.... prosimy o linka a nie reklame którą serwujecie.

  • 0

    17. ~syska  2018-04-17 16:47:10  host: 92.60.132.22

    ciekawa jestem ile za ten telefon chcą bo na necie ceny zaczynają się od 549 zł

  • 0

    18. ~syska  2018-04-17 16:52:08  host: 92.60.132.22

    kompletnie się to nie opłaca brać ten telefon w mixie

  • 0

    19. ~pabloki  2018-04-17 16:52:35  host: user-5-173-39-3.play-internet.pl

    dziwne że polacy dalej bira mixy , chca miec najnowszy telefon choć w mixach flagowców nie ma . lepiej kupić prepaid i telefon za 100 zł w sklepie niż przepłacać.

    a propos tmobile u nas ponoc najlepszy transfer . są juz wyniki za marzec (na dsl.cz ) w czechach i tam widac wyraźnie że tmobile tez jest nr 1 choć tylko w LTE a w 3G różni sie nieznacznie od konkurenta. ktoś odważny z teepolis może napisze , kiedys pisaliście o egzotycznych rynkach a ten czeski jest bliżej.

  • 0

    20. ~pabloki  2018-04-17 16:56:12  host: user-5-173-39-3.play-internet.pl

    @16 bo to od jutra. jest napisane . nie umiesz czytać.

  • 0

    21.  2018-04-17 20:18:21

    Jak na taką motorole, to nie ma złych parametrów, wystarczy do normalnego uzytkowania...a apropos mixów-nigdy nie byłem przeciwnikiem

  • 0

    22. ~  2018-04-17 21:04:22  host: user-94-254-145-55.play-internet.pl

    Oplacalo sie, bo kiedys mozna bylo w promo wyhaczyc telefon tanszy niz na wolnym rynku i to na raty. teraz To juz tak nie jest, chyba ze ktos szuka prostego smartfona do nawigacji to wtedy co innego. Mapa offline a info o korkach to te 2 gb moze wystarczy. Wielu zawodowych znam ktorzy maja taka konfiguracje. Tak to mix to dla mnie sciema. Wole raty w byle sklepie ew sam sobie zakladam raty - stowka na miesiac i przez 24 mies mam co chce. Najlatwiej , nawet sie nie babram w umowy.

  • -1

    23. ~gość  2018-04-18 05:53:54  host: user-94-254-164-131.play-internet.pl

    Niektórzy zdrowych zmysłach i mający rynkowe rozeznanie nie wiąże się z T-Mobile, tym bardziej długoterminowymi umowami.
    Ja wybrałem a2 mobile i Play.
    A2 mobile dziala na Plusie więc gwarantuje gwarantuje super jakość i zasięg oraz najniższe ceny a Play zasięg 4 sieci.

  • 1

    24.  2018-04-18 10:28:06

    Zawsze zastanawiałem się co skłania ludzi do brania Mixów, które są skrajnie nie opłacalne Taryfy najgorsze, telefony najsłabsze. Mixy są na określony czas lub na ilość doładowań Wiele osób nabiera się na tzw Mix elastyczny, 12 miesięcy lub doładowań 30 zł następne 12 miesięcy lub doładowań 60 zł.

    MIX, jest formą abonamentu, od klasycznego abonamentu różni się tylko sposobem opat. Nie opłaca się faktur tylko kupuje doładowania, ale tak samo jak w klasycznym abonamencie trzeba dokonywać opłat w terminie, bo inaczej grozi wysoka kara za zerwanie kontraktu. Nie można zaniechać comiesięcznych opłat, ani przenieść numeru do innej sieci bez konsekwencji kary umownej, przed wywiązaniem się ze wszystkich kontraktowych zobowiązań. Natomiast w prepaidzie ( na kartę ) jest pełna swoboda wyboru i znacznie lepsze oferty, do tego jeszcze zniżki i bonusy, a telefon można kupić w sklepie na raty.

    Dla przykładu wybrałem Mixa elastycznego w T-mobile na 24 doładowania z LG K10 2017, czyli najtańszym telefonem który się do nadaje, do którego musimy dopłacić na start 299 PLN, a który w sklepie kosztuje średnio 550 PLN.
    12 doładowań 30 zł, kolejne 12 doładowań 60 zł
    W ramach taryfy dostajemy no-limit ale tylko wewnątrz sieci, dotyczy również Heyah. No-limit SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu UE, 200 minut do innych sieci w kraju i w roamingu UE, i 2 GB Internetu.
    Tak więc za taryfę w której jest wielkie G razem z telefonem musimy łącznie zapłacić 1379 PLN.

    Teraz sobie weźmy taryfę w plushu w której jest pełny no-limit i 10 GB za 20 PLN z 5 doładowaniem gratis. To za 24 doładowania zapłacimy 480 zł + 550 za telefon co się = 1030 PLN. Daje nam to o niebo lepszą taryfe i prawie 350 zł oszczędności.

    Każdemu kto mówi, że mix się opłaca powiem krótko, BRAWO TY.

  • 0

    25.  2018-04-24 10:31:44

    masakra :D brak mi słów. Jest tyle ofert na rynku, już same prepaid biją na głowe te oferty. Ja jetsem w mobile vikings, i jestem mega zadowolona. Na abonament nigdy nie wrócę. Znajomi są w Orange na kartę, w a2mobile i tez sobie chwalą. Nie wiem co Ci czołowi operatorzy mają w głowach. Chyba nie zauważyli, że czasy nieświadomych konsumentów się już skończyły :)

Dodaj swoją opinię