Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Superwyprzedaż w Smartfonerii T-Mobile

Superwyprzedaż w Smartfonerii T-Mobile

orson_dzi 6 Stycznia 2017 21:14

2 17

sony xperia x T-Mobile startuje z noworoczną wyprzedażą. Można w niej nabyć m.in. Xperię X o 80% taniej.

W ramach wyprzedaży smartfon Sony Xperia X kosztuje 199 zł w ofercie T2 na 24 miesiące. Za miesięczną opłatę 99,95 zł klienci dostają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Supernet bez limitu danych oraz 2-miesięczny darmowy dostęp do Netflixa. W opcji na 36 miesięcy smartfon kosztuje 1 zł.

lenovo ideapad 100s
Drugim urządzeniem dostępnym w promocji jest laptop Lenovo Ideapad 100S z routerem Alcatel Link Zone. Zestaw dostępny jest obecnie za 1 zł (poprzednia cena 699 zł) w abonamencie MAX za 69,99 zł na 24 miesiące. W ofercie dostępny jest nielimitowany Internet LTE i 50 GB do wykorzystania w pozostałych technologiach.




Akcja jest promowana dwoma 15-sekundowymi spotami reklamowymi.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: smartfoneria | t-mobile | superwyprzedaż

w sumie: 104
  • 0

    86. ~Do frasag  2017-01-09 07:14:02  host: nsithb13.blokowe.pl

    Bedzie ci wisiec jak ceny pójdą w górę to bedziesz golebi pocztowych używać albo listy pisac, bo takiej sknery nie bedzie stac na telefon.

  • -2

    87. ~Do gepi  2017-01-09 07:20:24  host: nsithb13.blokowe.pl

    Wątpię by podpisal.Skoro raz ktos dostal palec to zaraz rękę by ucial.Dlatego mówie ze prepaidowcy powinni miec 3 razy wyzsze ceny albo korzystac z wirtuali.Taniej w gorszej jakosci.Wiekszosc kartowcow nigdy nie wezmie abo, sa nielojalni, powinno ich się olac.

  • 2

    88. ~  2017-01-09 08:15:33  host: user-94-254-160-22.play-internet.pl

    klient nie powinien być lojalny, a sprzedawca powinien stać na dwóch łapkach i obsługiwać. To sprzedawca jest dla mnie a nie klient dla sprzedawcy. NAuczcie się tego w końcu SOCJALIŚCI!!

  • 0

    89. ~dsf  2017-01-09 09:08:25  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    @85 to by musiał mieć infolinie...........
    nikt nie dzwoni ponad 60 minut dziennie (nie osiąga średniej więcej niż godzina dziennie x30)
    ps. na plusie na karcie mialem ponad 60mb/s w play ponad 40 mb/s nie wiem gdzie te limity na prepaidowców

  • 0

    90. ~dsf  2017-01-09 09:13:41  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    jesli operator proponuje mi internet mobilny bez limitu lecz w umowie pisze ze predkosc moze spasc po przekorczeniu 100GB (lejek) to traktuje ten internet jakbym placił za 100GB a nie za nielimitowwany (nielimitowany bylby jak bym np przekorczył 10000000000000000 GB)

  • 1

    91. ~gepi  2017-01-09 09:17:27  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    człowieku / sprzedawco przeczytaj umowę abonamentową! podpisał byś to? nie koniecznie cena gra tu rolę ale zapisy umowne

  • 0

    92. ~gepi  2017-01-09 09:39:22  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    Internet Mobilny
    Plus 50zl za 50GB
    Plus 90zl za 100GB
    TM 40 zł za 50GB
    TM 80 zł za 100GB
    Play 50 zl za 100GB
    Orange 60zł za 75GB

    kogo to ma zachęcić (niech mi tutaj z orange nie wyskakuję ze strefą domową w orange, tyle co jest skarg na tą usługę nie będe się wypowiadał)

  • 0

    93.  2017-01-09 14:03:14

    @88 Zadziwiające, jak niektórzy muszą się dowartościować w taki sposób. Transakcja to coś, gdzie mają korzystać obydwie strony. Ty uważasz, że sprzedawca ma stać na łapkach i jesteś panem? Jak małym jest człowiek, który tak uważa? Sposób na odreagowanie, że jest miejsce, gdzie nie Ciebie gnębią?

  • 0

    94.  2017-01-09 14:35:42

    @93 miarek: Może Kolega z tymi "łapkami" przesadził ale o klienta trzeba dbać!!!. Kiedyś był w K-cach salon Era na Wawelskiej- tam były 2 stanowiska techniczne- nie podpisywali żadnych umów tylko pomagali, konfigurowali itp. Potem przenieśli to na 3 Maja i jakaś firma to prowadziła dla Ery potem dla TM. I co? A no zatrudnili tam oprócz odpowiednich ludzi również inżynierów "Tumanów" którzy nic nie umieją. Poszedłem z telefonem LG Viewty ku990- w tamtym czasie to był jeden z lepszych telefonów, mam go do dzisiaj. Ci co znają ten model to wiedzą że tam z tyłu na obiektywie jest pokrętło do przewijania Menu. A ten Cymbał kwadratowy podniesiony do sześcianu chciał to przewijać używając swojego długopisu jako rysika. Raz że tak się nie da bo paseczek ma 1 mm szerokości- raczej do obserwacji przewijania służy a 2- że wtedy nie było żadnych Gorilli. Gdy mu zwróciłem głośniej uwagę że porysuje ekran to się obraził na mnie i głośno krzyczał. Właśnie wtedy powinienem postąpić tak jak Koleżanka proponowała- skarga do Warszawy albo nawet nagrać Matoła na dyktafon. W końcu kto inny mi to wszystko poustawiał.

  • -1

    95. ~Damian  2017-01-09 18:22:17  host: nsithb13.blokowe.pl

    To jak taki mądry byles frasag to po co szedles do salonu.Trzeba bylo samemu zrobic.Ja nigdy nie dotykam telefonu klienta.Rozumiem ze to bylo stanowisko techniczne ,ale to nie znaczy ze masz na kogos krzyczeć.Nie pasuje to wypad.I tak ze to za darmo robili to sie ciesz a nie wielkie pretensje.Jak nie krzykniesz na takiego to sie nie uspokoi tylko burde robi.Na polskich klientow to tylko krzyk i postawienie do konta działa.

  • 0

    96.  2017-01-09 18:28:38

    Hej! 95: Ale telefon był u nich kupiony i u nich płaciłem wtedy abonament przez 6 lat- o jaki durny byłem!!! Brali za to kasę i to mi się należy jak psu zupa żeby mi telefon poprawnie skonfigurować gdy nie działa. Idź się leczyć człowieku!!! Jak bym na gościa nie krzyknął to bym pewnie musiał się sądzić o nowy telefon z TM- KUMASZ??? Jak się tuman nie znał to powinien kolegę poprosić- KUMASZ???

  • -2

    97. ~Damian  2017-01-09 19:40:23  host: nsithb13.blokowe.pl

    A co instrucji telefonu nie było?
    Taki niby mądry a poleciał do sklepu bo instrukcji nie potrafi czytac

  • 0

    98.  2017-01-09 20:58:30

    @97 Damian: Pocałuj mnie....

  • 0

    99. ~AERO  2017-01-10 10:48:25  host: user-94-254-131-106.play-internet.pl

    @93 Transakcja to coś, gdzie mają korzystać obydwie strony.
    OWSZEM ale jesli kartowiec placi dzisiaj np 25 zl i ma wszystko + stacjonarne + internet np 10GB
    i to daje przeciez operatorowi zysk (lecz moze byc to zysk nie regularny to czy nie lepiej aby operator zaproponował to samo klientowi np za 20zl (20% taniej). Dla operatora to tez będzie zysk. operator tez raczej na tym nie straci bo uslugi tanieją a klient podpisaując umowę też dużo ryzykuje bo za 6 czy 12 msc mógłby placić mniej.... taki wariant wydaje mi się najbardziej korzystny dla obu stron. przy takiej cenie żadna nie stron nie jest wygrana ani przegrana....

  • 0

    100. ~AERO  2017-01-10 10:59:21  host: user-94-254-131-106.play-internet.pl

    najpierw taki sprzedawca proponuje uslugę np za 40 zł bez urządzenia. a później jak już dochodzi do podpisania umowy okazuje się że klient dostał magiczną ulgę bo abonament kosztuje 60-zł
    dlaczego tego nie mówicie przy podpisaniu umowy?
    - jesli prepaid jest korzystniejszy dla klienta to proponujcie klientowi taką usługę a nie wpychajcie go w beznadziejny nie atrakcyjny abonament
    przedstaw mi czlowieku oferte na abonament która jest korzysta.... no proszę bardzo... uwzglednij cenę telefonu z elektromarketu + prepaid a cena abonamentu.

    pamiętam kiedyś jakiegoś pana który pracował u jednego z polskich operatorów który chciał mi za wszelką wmówić iż telefon od operatora jest lepszy niż ze sklepu (ze ich brandowane telefony są lepsze niż badziewie z elektromarketu typu rtv euro agd)

  • 0

    101.  2017-01-10 11:04:41

    Poza tym artowcy płacą z góry i operator już ma kasę na koncie nawet 3 miesiące przed terminem jej wydzwonienia- gdy 50 załaduję. Nikt nie korzysta za darmo, NIKT. A sposób wynagradzania konsultantów to wewnętrzna sprawa firmy i mnie to guano obchodzi- płacę i korzystam.

  • 2

    102. ~  2017-01-10 11:18:10  host: aedg69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ćwokowaty sprzedawco (97, 95 i wiele wcześniejszych), przyzwyczajaj się do myśli, że dla coraz większej liczby klientów jesteś zbędny i twoje pyskowanie niczego nie zmieni. Bezrobocie zagląda w oczy i nerwy puszczają.

  • 0

    103. ~gepi  2017-01-10 12:57:45  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    sprzedawco przedstaw ofertę która będzie korzystniejsza niż prepaid nie mówi mi tutaj o open itp bo usluga tv+internet jest strasznie droga. od kablówki mogę mieć canal+ 8 kan w tej samej cenie co w orange bez canal+

    poproszę ofertę na abonament czy to sama SIM
    np Huawei P9 Lite dostane za 1zl przy zobowiazaniu msc 60 zl?

  • 1

    104. ~gepi  2017-01-11 13:40:38  host: public-gprs364845.centertel.pl

    Nie przedstawil widocznie nie ma co zaproponowac... Albo boi sie ze go wysmieja prepaidowcy...

  • 0

    105.  2017-01-12 13:04:01

    103. ~gepi
    Nie wiem, jak jest teraz, ale w wakacje właśnie taką ofertę dostałem w T-mobile (59,99zł/24mc/0,04zł za P9 lite).

Dodaj swoją opinię