Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Supernova od Nokii

Supernova od Nokii

LuiN 30 Maja 2008 23:52

0 0

nokia 7310 supernovaSmukły i lekki telefon Nokia 7310 Supernova po cichu zjawił się na witrynie fińskiego producenta. Nietypowo dla urządzeń Series 40 Nokii, pojawia się w nim wyjście telewizyjne.

Urządzenie ma dość charakterystyczną obudowę, która pokryta jest intrygującymi wzorkami. Supernova to telefon ze średniej półki, będący dość ciekawą alternatywą dla Nokii 6300.

nokia 7310 supernova nokia 7310 supernova nokia 7310 supernova




2-calowy ekran ma standardową rozdzielczość QVGA (240 x 320 pikseli) i wyświetla 16 mln kolorów. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 Mpix nie ma funkcji autofokus. Ciekawostką jest wyjście TV oraz obsługa Flash Lite 2.1, która rozszerzy możliwości przeglądarki internetowej, jak i pozwoli na uruchamianie prostych aplikacji flash.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, tw.myblog.yahoo.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~tom  2008-05-31 09:19:38  host: efw210.internetdsl.tpnet.pl

    "oj, ale szkarada:) pewnie niedlugo za 1zl w plusie do wziecia:)" TARAK: ... niedlugo dostaniesz gratis, jak doładujesz konto za 20 w simplusie x) hehe ehehe

  • 0

    9.  2008-05-31 10:30:57

    Mi też jakoś do gustu nie przypadł:)

  • 0

    10. ~!!!!  2008-05-31 10:48:37  host: eac4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na początku pewnie będzie drogi, w końcu to nokia. Potem stanieje, ale pewnie i tak cena nie będzie adekwatna do możliwości telefonu - wyjście TV mają chińskie zabawki za 300 zł. A ten aparat - 2 mpix - jak zwykle kicha.

  • 0

    11.  2008-05-31 10:54:02

    Fajny prosty telefon klasy sredniej. Dla kogos kto potrzebuje praktycznego telefonu. Niestety nie dla mnie. Ja kocham symbiany!

  • 0

    12. ~punkers  2008-05-31 11:23:04  host: dmq133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przód 6070, tył 5310...bez komentarza

  • 0

    13.  2008-05-31 11:46:47

    Wyświetlacz 2" 240x320, slot na karty microSD, wyjście TV... W sumie może telefonik znajdzie swoich nabywców. Bezcelowo Nokia go nie urodziła :)

  • 0

    14.  2008-05-31 12:30:57

    LuiN a na temat 7610 i 7510 nic nie piszecie ? bo na stronie nokii je widziałem,tez Supernova

  • 0

    15.  2008-05-31 14:26:18

    Ludzie, ten telefon jest okropny:)

  • 0

    16. ~kwistas  2008-05-31 14:57:47  host: w3cache.wignet.pl

    Jakiś ten fon brzydki, funkcje jak jak w np. Nokii 6300, jak na nokie to mało atrakcyjny dla mnie za bardzo babski.

  • 0

    17. ~Tid  2008-05-31 15:05:14  host: aqc208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za bezguście :/ Typowy telefon dla Polaka, razem z 5200 i resztą plastikowych telefonów :P

  • 0

    18.  2008-05-31 17:53:19

    #17: A dla Ciebie, Rosjaninie, już pracują nad telefonami ze stali i szkła. Taki co to "gniotsia nie łamiotsia" ;-D

  • 0

    19.  2008-05-31 20:54:32

    #18 Taki telefon ze stali i szkła też zrobiła Nokia jakbyś nie wiedział :)

  • 0

    20. ~  2008-06-01 01:27:28  host: inet20908nj-3.eranet.pl

    ale Badziew!!

  • 0

    21.  2008-06-01 02:55:09

    zupelnie nie rozmiem umieszczania tv out'u w takim telefonie... zbedny bajer podnoszacy cene aparatu... brat nie czytajac artykulu odrazu stwierdzil, ze to ulepszona 6300 z troche innym (bardziej kiczowatym) wygladem... btw. h95.radzionkow.net tudziez paszmir i inne twoje wcielenia - oddaj klawiature komus, komu bedzie bardziej potrzebna niz Tobie i zamilcz jak masz pisac takie komenty.

  • 0

    22.  2008-06-01 15:39:47

    12. ~punkers Zgadzam się zupełnie w dodatku ten pseudochrom będzie złaził po 2 miesiącach używania...

  • 0

    23. ~Tid  2008-06-01 22:09:23  host: aqr242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #18 Telefon nie musi byc stalowo-szklany, zeby nie razil tandeta wykonania jak to jest w przypadku znacznej czesci produktow nokii.

  • 0

    24. ~Boncio  2008-06-01 22:39:24  host: ara234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A koledzy zapomnieli o 7510 jeśli już mowa o "Supernovej", czy nie zauważyli? Już nawet na polskiej stronie Nokii jest...

  • 0

    25. ~~ksuiarz  2008-06-02 00:42:50  host: f143-060.opera-mini.net

    Telefon nie jest brzydki.Przede wszystkim chodzi o funkcjonalność.Czy jakis model obsługuje wyjście telewizyjne oprócz wyżej wymienionej nokii?

  • 0

    26. ~znawca  2008-06-02 11:24:40  host: atropos.tpi.pl

    Owszem telefon może i smukły jest ale mój telefon jest bardziej smukły, jest to Sony-Ericsson W200i :)

  • 0

    27. ~cayenne  2008-06-14 21:14:04  host: ip-88-220-144-3.isp.tvkg.net

    Ładny, praktyczny telefon z kasą, ale ma tu i ówdzie co nieco... Mi się bardzo podoba, bo nie wygląda jak przebajerowany telefon dla nastolatków, a ma jednak trochę tego w środku :)

Dodaj swoją opinię