Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Supernet w T-Mobile - rusza kampania reklamowa

Supernet w T-Mobile - rusza kampania reklamowa

orson_dzi 13 Września 2016 18:23

3 12

W najbliższy czwartek, 15 września T-Mobile startuje z kampanią reklamową promującą najnowszą ofertę. W najnowszym Hicie od T-Mobile wystąpią aktorzy: Maja Ostaszewska i Piotr Stramowski.



W najnowszej reklamie T-Mobile, Maja Ostaszewska, w poszukiwaniu Internetu, trafia do baru dla motocyklistów. W tym charakterystycznym miejscu pojawia się, uosabiający Supernet, Piotr Stramowski, który jak prawdziwy superbohater wyciąga Maję z opresji i podarowuje jej smartfon z nielimitowanym Internetem.

Zobacz: inne filmy z kategorii





Obok spotu głównego pojawią się dwa spoty 15-sekundowe.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Supernet - nowa oferta abonamentowa T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: supernet | t-mobile

w sumie: 40
  • -4

    21. ~Gość  2016-09-14 05:43:10  host: apn-37-248-161-163.dynamic.gprs.plus.pl

    Cały czas pytam - czy ktoś Was zmusza do korzystania z konkretnej sieci? Nie chcecie - nie korzystacie. Dajcie jednak to robić innym i nie narzucajcie swoich chorych poglądów. Z doświadczenia wiem, że marudzą najbardziej Ci, którzy nie byli fair wobec operatora - a tera leczą żale.

  • 2

    22.  2016-09-14 06:53:27

    21: co ty gościu wypisujesz. Oferta jest denna i tak ją ocenia większość. Poza pracownikami T. :) Na tym portalu porównujemy oferty i ta jest słaba. Nikt zorientowany w temacie nie skorzysta z tego. I trzeba uświadomić tych mniej obeznanych. Nie narzucaj swoich chorych poglądów. Z doświadczenia wiem, że takie bzdury wypisują tylko płatni naganiacze.

  • 1

    23. ~tata  2016-09-14 07:39:00  host: 188.146.65.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Oferta obraza inteligiencje Polakow z wyjatkiem tych zatrudnionych u operatora.

  • -3

    24.  2016-09-14 08:02:14

    Wiecie dlaczego dzieci pleja tak minusują?
    Bo piszemy o jakości a oni nawet nie wiedzą co to znaczy a jak nie wiedzą to trzeba zminusować.

    Nowa oferta TM jest mocno średnia, optymistycznie określając, ale pewnie to jest bazowa oferta od której będą rabaty promocje itp. więc może nie będzie tak źle.

  • 2

    25. ~  2016-09-14 08:14:24  host: 188.146.35.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Porównując najdroższa opcje do play więcej min w roamingu i internetu co prawda w mniejszej ilości krajów ale za to w Polsce 2x więcej netu i aplikacje bez limitu czyli oferta sporo lepsza tylko ciekaw jestem cen telefonów

  • 2

    26.  2016-09-14 08:31:32

    @24 minusują bo wiedzą że T-mobile szuka frajerów. W prepaidzie Playa na super zasięgu roamingowym T-mobile mają lepszą ofertę niż w abonamencie T-mobile. Czym więcej ludzi to zrozumie tym dla nich lepiej.

  • -2

    27.  2016-09-14 08:44:26

    Ten nieszczęsny roaming to kolejny argument dla którego omijam pleja z daleka.

  • 2

    28.  2016-09-14 08:51:50

    Przestańcie piep***ć z tą rzekomą jakością t-mobile. Mam w rodzinie 3 numery z tmobile w testach za dychę. Jeden już przenoszony do Play (użytkownik nie widzi różnicy), w drugim użytkownik się skarży, że niektóre smsy dochodzą do niego następnego dnia po wysłaniu - tu też jest ucieczka do Play. W statystykach za 2016 będzie rzeźnia.

  • 2

    29.  2016-09-14 08:57:35

    Na terenie kraju różnie może być. W wakacje byłem w górach. W miejscu gdzie mieszkałem najlepszy zasięg miał T-mobile. 20 mbps w roamingu T-mobile. Ja tam zadowolony jestem z jakości T-mobila ;) Co prawda korzystałem tylko parę dni ale takie rozwiązanie mi odpowiada. Oferty dają kiepskie to będzie mało ludzi i można będzie spokojnie korzystać z nieobciążonych stacji bazowych T-mobile za grosze w Playu ;)

  • -2

    30.  2016-09-14 09:00:09

    W pleju jest loteria jakości. Jedni mają lepiej drudzy gorzej. Ja znam wiele osób które mają gorzej i sam kiedyś testowałem i miałem gorzej.
    Jak dzwonię do kogoś w pleju to też słychać że to właśnie plej. Także to nie jest żadne pip****e.
    Jak się plej zmieni to pierwszy przeniosę do nich moje numery.

  • -2

    31.  2016-09-14 09:01:42

    W tm też miałem różne problemy czy to z jakością czy to z docieraniem sms/mms.
    Ale w tm zgłoszone=załatwione.
    w pleju to ciężko wogóle trafić na kompetentnego konsultanta.

  • -3

    32.  2016-09-14 09:02:48

    Dodam jeszcze że jak testowałem pleja to wielokrotnie musiałem się wstydzić że kiepsko słychać mnie.

  • 1

    33.  2016-09-14 09:10:18

    Ja mam Playa od 9 lat. Obecnie obsługuje 7 numerów Playa. Moja mama miała T-mobile. Przeniosła do Playa i ustawiłem jej roaming T-mobile. Jak telefon dobrze działał na tym zasięgu w sieci macierzystej to po co zmieniać. Ma proste telefony, dużo rozmawia ale się psują. Wymieniłem ze 3. Każdy trzymał zasięg roamingowy bez problemu od kilku lat. Ojcu chyba też na T-mobile ustawiłem. Obecnie Play ma tam LTE a 3G tym bardziej. Czas przerzucić na zasięg macierzysty. Liczba wygadywanych minut - tysiące. Play działa na zasięgu każdego operatora i to jest ogromny plus. Można sobie każdego operatora testować.

  • 1

    34.  2016-09-14 09:14:20

    Bardzo słaba oferta.

  • -3

    35. ~serdel  2016-09-14 09:53:21  host: 78-11-53-66.static.ip.netia.com.pl

    tak tak witamy trolli z playa, was to wszędzie można zobaczyć...... obiektywizm już dawno zaginął, naiwny człowiek się naczyta jaki to play jest doskonały. liczę na tmobile

  • 2

    36.  2016-09-14 10:27:13

    @35
    serdel...wczoraj występowałeś jako kamaro, track, gogol, asd, kira, henry...

    Nie wiem czy to jak głupkowaty fan...ale jak można być fanem sieci komórkowej ?! Czy jesteś płatnym trollem z Tmobile...zatrudniają cię bezpośrednio czy wynajęli zewnętrzną firmę ? Raczej tak, ale widać jakąś tanią...bo piszesz z tego samego IP TROLLU :D
    Chociaż byś sobie założył osobne konta, szczerze to ja bym ci nawet 1 gr za komentarz nie zapłacił bo tylko jeszcze bardziej kompromitujesz Tmobile.

  • 3

    37. ~abc  2016-09-14 10:44:18  host: 212.160.172.85