Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SuperEs i papier toaletowy

SuperEs i papier toaletowy

WitekT 5 Marca 2010 09:01

0 0
Pojawiła się nowa reklama 36.6 z SuperEsem reklamującym usługę nielimitowanych SMS-ów w sieci za 3 zł.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28. ~żal.pl  2010-03-05 13:40:37  host: ddg234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orzesz ty w mordę! Lepsza chyba by była z brakiem prezerwatywy i ładną laską w łóżku. Ciekawe ile ktoś nad tym myślał i ile wziął kasy za to superowe ***

  • 0

    30. ~Szczęśliwy_posiadacz_36i6  2010-03-05 14:40:21  host: public16472.cdma.centertel.pl

    Kompletnie beznadziejna ta reklama tak samo jak cały ten ich super ES, mogliby przynajmniej coś innego, nowego wymyślić, bo to już jest od początku tej oferty. Mi najbardziej brakuje tańszych połączeń i pakietów sms do wszystkich sieci, również do Play. Kompletna beznadzieja... Myślę o zmianie operatora...

  • 1

    32. ~  2010-03-05 15:46:29  host: f96-055.opera-mini.net

    Do 31: kamil. Reklama byłaby śmieszna jakby nie była robiona na jedno kopyto. Oferta 36i6 jest beznadziejna i tu żadna reklama nie pomoże. 36i6 to dno

  • 1

    33. ~  2010-03-05 16:08:18  host: 193.35.132.151

    Ciekawe po co minus tworzy 36,6 I samych swoich skoro potem Nic z tymi ofertami nie robi?!!? To takie pytanko do rzecznika... Dno I 5metrow mulu!!!

  • 1

    34. ~z  2010-03-05 19:24:22  host: 77-254-78-167.adsl.inetia.pl

    Tylko w sieci? Niech ten idiota powiesi się na tym papierze. Heyah, że o Play nie wspamnę wgniatają 36,6 oraz Simplusa w ziemię.

  • 0

    35. ~GG  2010-03-05 19:30:13  host: 109.243.19.245

    @ 34 Dobry tekst z tym idiotą;D No simplus też nie grzeszy dobrą ofertą z tymi profilami jeden wyklucza drugi to jest jakiś kabaret.

  • 0

    36. ~ania  2010-03-05 19:41:52  host: aasg109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niezłe!

  • 0

    37. ~  2010-03-05 20:09:48  host: aasg109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama koszmarna, koles niezły.

  • 1

    39. ~  2010-03-06 00:21:27  host: 193.35.132.148

    38@ nie reklama a oferta!!! Heyah, play I nawet orange daja niezliczone minety w sieci A to to smsy, za czesne 3PLNy! Plus I jego prepaidy to zal! A co tam w samych swoich orientuje sie ktos?! Po chce ze numer move-nac!

  • 1

    40. ~se  2010-03-06 15:10:02  host: dcc179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzisiaj zobaczyłem. N cóż poziom reklam Plusa sięgnął klozetu. I jak zwykle kłamią w reklamie, bo esemsy się kończą po 30 dniach.

  • 1

    41. ~  2010-03-06 19:48:06  host: v11-06.opera-mini.net

    no cóż poziom reklam sięgnął klozetu tak jak poziom plusa (36i6 - mozna by zrobic tak ' ratunku. przylatuje super es i pyta 'co sie stalo chłopcze/dziewcze?' na to dziewcze mowi' wlasnie spojrzalam do cennika 36i6 i zobaczyłam jakie drogie macie ceny i jak krótkie okresy ważności konta' na to super es 'no nic. na to nic nie poradzę. wspomnę tylko że za to mamy nielimitowane smsy do sieci plus przez 30dni za jedyne 3zl miesiecznie'. dziewcze ucieszone 'dziękuję CI super es' super es z zadowoleniem przegląda sie w lustrze dumny że wg niego 36i6 jest najlepszą ofertą na rynku. (w tajemnicy wam powiem że w super es przebrał sie sam Bauc - prezes polkomtela) nie ma to jak samouwielbienie... (dobrze chociaz że są choc w reklamach szczerzy i pokazują gdzie powinna taka oferta 36i6 wylądować...

  • 0

    42. ~  2010-03-07 14:58:30  host: p07-16.opera-mini.net

    Do 41: ??

  • 0

    43. ~n  2010-03-09 22:45:39  host: boe169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rzeczywiście, mimo niezaprzeczalnej kreatywności agencji reklamowej targetem reklam produktów Plusa jest *** i jakoś nie widać reklam Polkomtela skierowanych do poważnego klienta biznesowego (albo zupełnie nie zapadają w pamięć czyli tak jakby ich nie było). Oczywiście targetem 36 i 6 nie jest biznes, ale reklamy s.s. marki Plus/Simplus są w podobnym luźnym stylu. Powinni zdywersyfikować cele, bo na samych gimnazjalistach daleko nie zajadą (aczkolwiek oferta pakietów internetowych prepaid wcale nie taka zła biorąc pod uwagę cenę/MB u Ery i Orange oraz zasięg u P4)

  • 0

    44. ~n  2010-03-09 22:46:41  host: boe169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *** = g..o..w..n..a..z..e..r..i..a :-)))

  • 0

    45. ~Ktosik  2010-03-10 13:27:49  host: w3cache.dialog.net.pl

    Niby wszyscy mowią ze 36i6 to głupie reklamy ale TurboDymoMan to już kultowa postać i ciekawe czy SuperEs też taką zostanie :)

  • 0

    46. ~wasabi  2010-03-16 20:35:40  host: public1445.xdsl.centertel.pl

    Pytanko. Czy ten gość co siedzi na kiblu i super ES to nie przypadkiem ten sam aktor??

  • 0

    47. ~Cleo  2010-03-18 15:46:32  host: 188.33.194.164